• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

OUT
אני לא מצליח למצוא את התיאור של הדמות שלך, אכפת לך לתאר אותה שוב?
IN
גלהאד מעיף מבט בהבזק.
"זה תלוי מי אתה ומה הקשר שלך למה שקרה כאן.
יש כוחות צבאיים בסביבה מבתים שונים וייתכן שחלק מהם עומדים להגיע לכאן. תחליט אתה אם זה אומר לך לך משהו."

muzar אמר/ה:
OUT
לא ידעתי שמוסיפים 1 גם לנזק, 51 נזק גם כדאי שכל אחד יתאר את הדמות שלו
ההבזק הכסוף הוא בן אנוש גבוה למדי ושרירי מאוד, שיערו חום ועורו שחום-צהבהב, הוא לבוש בגדים לבנים רפויים עם אות אדומה גדולה לא מוכרת מצויירת על גב החולצה, על גבו קטאנה ענקית (נכון לעכשיו בידו), תליון בצורת ראש נמר על צווארו, טבעת שנראית קסומה על אחת מאצבעותיו, שרביט תחוב בחגורתו וגם מה שנראה כחלקים של קשת מהסוג המתקפל ואשפת חצים. והוא לובש מסיכה כסופה פשוטה (המסכות חסרות ההבעה האלה, יש הרבה כאלה מנייר), כמובן.

IN
״אני נווד ולוחם להשכרה, מעבר לזה אין קשר ביני לבין העיר הזאת, אני צריך לדאוג?״

In
נז'ים מנסה להבין מה גרם לפיצוץ ולמה הוא קרה. הוא הולך למיקום בו הגופות שכבו ובוחן אותו, במיוחד את המקומות בהם היה דם.

במידה ומשהו צד את עינו הוא מספר על כך מיד לשאר הנוכחים בפונדק
Out
תורת הלחשים 28

גדילין
אתה מצליח לזהות עקבות של לחש חזק מאוד, מזכיר מעט את הלחש שנותן לגולם חיים, אבל זה לא זה... בדיקת ידע מאגי תעזור יותר (מקבל תוסף 4)

אחד האלפים , אתם חושבים ששמעתם שקוראים לו מלוארן, ניגש לאלף השני (אופק) "אני מניח שהיגע הזמן שלי לעזוב, אנחנו עוד ניפגש, אתה יכול להיות בטוח בזה." , ובמילם אלה הוא מתחיל לזהור מעט ונעלם באוויר.

גדילין
איך?.... הרסת לי את ההרפתקה.

ובנימה רצינית יותר

שמעת על לחש, מאוד עתיק, מאוד נדיר. המאפשר למטיל לפצל את הבניה שלך לחפצים דוממים, ובעצם לשלוט בבובות שמסוגלות לחשוב בעצמם ולהיות יעילות כאילו היו יצורים חיים, היה בהם שימוש במלחמה לפני המון שנים.
אחד הייתרונות של הלחש הוא שניתן להשמיד את החפץ במילת פקודה, ובכך לגרום לו להתפוצץ.

הסיבה שלא מצאתם דם היא בגלל שלבובות הללו אין דם בגוף, והפיצוץ... הוא פיצוץ.

שאלות על הלחש?

IN
(לעבר ההבזק) "לפי הידוע לי לא. אבל אם הייתי במקומך לא הייתי נשאר בעיר יותר מהזמן ההכרחי. ברור שקורה כאן משהו מוזר ושהעיר הופכת להיות מסוכנת מרגע לרגע."
OUT
שה"ם-מה אני יודע על השחר האדום? (את התשובה אשמח לקבל ספוילר למקרה שאני יודע משהו שרדלוק לא יודע או לא חושב שאני יודע, את השאלה לא כתבתי בספוילר כדי שרדלוק לא יחשוב שהתעלמתי מהדמות שלו)

מרתוס, אין משהוא שאתה אמור לדעת על השחר האדום שרד קלוק לא יודע, אני אתן לרד קלוק להרחיב עם ירצה, אבל מדובר בקבוצת הרפתקנים חזקה שנעלמה לאחורנה, יש שמועות שבמהלך קרב מול יריב אימתני.
(זה ברמת העיקרון מה שכולכם יודעים על השחר האדום, אם אתם מעוניים לדעת עוד אתם מוזמנים לשאל את רדקלוק...)

OUT
19+17+4 שאתה נתת לי :)
אני מכיר קשר כלשהו בין הלחש הזה לבין ויסי- אלת הרעלים? היא קשורה ללחש שהאלף-אפל-בובה הטיל.

IN
נז'ים מטפס על שולחן קרוב ומכחכח בגרונו, מנסה למשוך תשומת לב. "אני יודע למה הגופות התפוצצו ולמה אין דם בשום מקום"
הוא מחכה שהראשים יסתובבו לעברו וממשיך בהתלהבות "מדובר בלחש עתיק מאוד שמפיח חיים בבובות וגורם להן להתפוצץ בפקודה! קראתי פעם איזכור שלנו באחד מהספרים בביתו של האדון. ממש מדהים שיש מישהו שמכיר אותו!"

גדילין
לא שמעת בחיים על קשר וזה לא רק מפייח חים (זה לא גולם) הבובות הללו הן פיצולים של המטיל, הם חושבות כמהו ופועלות כאילו היו תבונייות, למעשה יש אומרים שהם תבוניות. , בנוסף שמעת על דרך "לדחוף אישייות" של אדם אחר לתוך הבובה, ובכך לתת לה זיכרונות וכישרויים נוספים, כך מכשף יכול ליצור בובה של חייל, או כוהן, אבל זה מצריך להרוג את בעל הזיכרון.

גלהאד מחזיר לה חיבוק קצר ואז הודף אותה בצחוק.
"אני לא חושב שאת רוצה להיות יותר מדי קרוב אלי כרגע."
ריחות הביוב בו בילה גלהאד את הדקות האחרונות ושנדבקו בגלהאד הופכים את כוונתו לברורה.
(בקול רציני יותר) "אני רק צריך לשאול את הבחור שכאן-" מחווה לעבר נז'ים "-כמה שאלות ונוכל לצאת מכאן."
הוא פונה לנז'ים "מי יכול להכיר את הלחש הזה, ויותר מזה, מי יכול להטיל אותו?"

חזרה