• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

מארועי הפרקים הקודמים

כולכם הגעתם לעיר "התחלה חדשה", איש איש מסיבותיו שלו, ובדרך מצאתם את עצמכם בפונדק דרך המלכים, שבו נכחו אציל, ושלושה אלפים.

במהלך השיחות השתררה חשכה בפונדק ו4 דרו התקיפו אתכם, אך הצלחתם ביעילות לחסל את כולם, פרט לאחד שברח כל עוד נפשו בו, כשגלהאד בעקבותיו, ואחריו אחד האלפים.

מרתוס
בדיוק גילית שהגופה של הדרו התפוצצה בפה של רקוראין, והיית בדרכך לפונדק, (אתה חוזר מהדלת הראשית או דרך המטבח?)

פונדק
הגופות התפוצצו ברעש מחריש אוזניים, ואתם עומדים בפונדק.

תזכורת, כולכם ראיתם שאין שום דם על הנשק שלכם.

ובחזרה למשחק

פונדק
האציל מבחין בחלקי הגופות, ובכם, "לא יאמן, אין לי שמץ של מושג איך זה קרה, אני חושב שכדי להתייעץ עם הקוסמים הבכירים בעיר." , הוא פונה לאשת החתול "כשגלהאד יחזור, תפגשו אותי בביתי בבקשה".הוא מסדר את בגדיו ויוצא מהפונדק בזריזות.

מרתוס
אתה יוצא מהביבו בדרכך לפונדק, אתה מבין שאיבדת את רקורן.
בעוד אתה עובר ברחובות,אתה מבחין בכוח משמר של בית דלגדו (הבית הראשון בעיר) עובר ברחוב, יש שם כ50 איש מובלים על ידי אדם שאתה מכיר היטב, שמו הוא זד, אתה זוכר אותו בתור מפקד חסר רחמים שהצליח להוביל את חייליו לתוצאות מרשימות.
נראה שהוא לא מבחין בך.

פונדק

"הייתי ממליץ" אומר אילוניאר "שלפני שניגע במשהו עליו כדאי שנבדוק קצת את הסביבה". הוא ממלמל מספר מילים בעודו מחווה בידיו ואתם יכולים לראות את העיניים שלו זוהרות, בעודו מתבונן סביב.
גילוי קסם ומנסה לחפש ולזהות הילות קסומות
תורת הלחשים: 8 :(

ליאור
OUT
אני חוזר מהמטבח.
IN
מה יש לנו כאן?
גלהאד בודק לאן זד והאנשים שלו מתקדמים. אם הם לא מתקדמים לכיוון הפונדק גלהאד מתעלם מהם וחוזר לפונדק.
אם הם כן נעים לכיוון הפונדק גלהאד עדיין חוזר לפונדק-אבל הוא מתחיל לרוץ ברגע בו הוא נעלם מטווח ראיית זד.

פונדק
IN
"בסדר גמור, אחרי מלחמת ארבע השנים דבר כזה נחשב לפעוט" עונה רודגבעל "עסק די משונה הייתי אומר, דרו שנעלמים ללא עקבות..."

OUT
אני לא בטוח איזו מיומנות יותר מתאימה כדי לנסות להבין מה קרה אז גלגלתי את שלושתן

תורת הלחשים-7
ידע(מאגי)-11
ידע(היסטוריה)-22

מרתוס
הם בכיוון הכללי של הפונדק, אתה מתחיל לנוע מהר יותר ומבחין בעוד ועוד כוחות של בתים אחרים נעים לעבר כיוון השער של העיר.
רדכלוק-
אתה לא מצליח לזהות את הקסם שהיה בו שימוש, אולם אתה חושב ששמעת פעם על קרב שבסופו גופות האויב התפוצצו, ובכך גרמו לכך ששני הצדדים יפסידו.

אחרי כמה דקות של חקירה בפונדק גלאהד חוזר דרך המטבח.
מרתוס- הפונדק נראה כמו ניסוי גובליני שנכשל, סימני חריכה ואש נמצאים בכל מקום, אין זכר לגופות הדרו, וריש לא נוכח בחדר.

לפתע דפיקה חזקה בדלת הפונדק, אתם מביטים לעבר הדלת שלבסוף נכנעת תחת הלחץ ונופלת, בכניסה לפונדק ניצבת בת אנוש מגודלת בעלת שיער כתום, היא מביטה באחד האלפים (אילוניאר) ורצה אליו, "איפה היית?, אתה יודע כמה זמן לקח לי לעלות על העקבות של השומר ההוא?, ועוד כשכול העיר כמרקחה, אתה יודע שכוח פרשים שלם חוסל בצפון?, למעשה על פי השמועות יש כוח ענק של ברברים שנמצא בדרך לפה."
היא מסתכלת סביב, "מה קרה פה לעזאזל?"
אופק
למקרה שתהיית זו הדבשית שהקסמת בעבר...

רד קלוק
אנחנו צריכם לדבר, אומר קול ברשך, שמזכיר את קולו של המגייס אבל לא פה, לא עכשיו, תציע להם שכדי שתנוחו לפני שאתם ממשיכים, בטח לאחד מהם יש מקום לנוח בו, אני כבר אצור קשר איתך אחר כך.

IN
"כן, כן, ברברים וכולי אבל כולם יודעים שהצבא צועד על קיבתו...אה..." רודגבעל קוטע את נאומו חוצב הלהבות, עבר הרבה זמן מאז שהוא עשה את זה "וכמובן שהקיבה עובדת הרבה יותר טוב אחרי מנוחה טובה אז אולי נעצור כולנו לסעוד ולנוח
ונעבור על כל הפרטים המרעישים מחר כשנהיה צלולים יותר?" הוא מציע לנוכחים.

חזרה