• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

IN
גלהאד מזנק מעל השולחן, וקרן האור הפוגעת ישירות בחזהו בקושי מאיטה אותו. הוא מגיע ללצידו של ההבזק הכסוף באותו הרגע שהאלף ממקם את עצמו מאחורי גבו, תוקף במהירות את היריב חסר האיזון.
OUT
סיבוב שעבר.
פגע.
בדיקת קשיחות- (2+9+10+1) 22
נק"פ שנשאר-64 (+3 קוביות פגיעה מההשראה הדגולה, לא בטוח איזה קוביות פגיעה אני אמור להוסיף)

במהלך 4-שימוש ב3 התקפות מזדמנות כדי לזוז לM35 (מכיוון שאני בעמדת thickest of blades כל תזוזה שהיא מאפשרת לי התקפה מזדמנת.)
התקפות מזדמנות על אלף C.
בדיקת תרמית כדי למנוע מהאלף תוסף לדרג"ש-(14+13) 27

התקפה בפגיון-(3+21+10)34
נזק-31/33
התקפה בחרב-(22-5+16+3)34
נזק-25/28
התקפה בפגיון-(4+21-10+3)17
נזק-23/26
התקפה בחרב-(3+22-15+9)19
נזק-33/36

תוספים על הדמות שלי-
3 קוביות פגיעה,
+3 להתקפה
+2 לגלגול הצלה קשיחות
+4 זריזות
+1להתקפה נזק והצלות
עריכה-שוב כמעת שחכתי-+3 להתקפה ונזק נגד דרו בקרב הזה.
תוסף כולל להתקפות לפגיון כולל בסיס-24
תוסף כולל להתקפות בחרב כולל בסיס-25
התקפות מזדמנות שיהיו לי להגיע לאלף A ולתקוף אותו כשהוא ינסה להטיל עוד לחש בסיבוב הבא-8 (9 אם החטאתי בהתקפה השנייה בפגיון)

הסיבוב הזה.
צעד 1.5 מטר לN35
En Garde- התקפות מזדמנות לניצול-15

OUT
מוזר, אל תשכח שיש לך +4 לכוח.
דרגוניין תרפא 32 נק"פ.
הצלת קשיחות 12... :(
תורת הלחשים 37
ריכוז 22
IN
נז'ים מסתכל על האלף בעניין בזמן שהוא מטיל את הלחש, מנסה לזהות את הלחש אותו הוא מטיל. כשהקרן הירוקה פוגעת בו הוא משתנק בכאב אך מחייך למרות הכאב, מאושר לחוות על בשרו קסם חדש שלא הכיר. כשהוא מתאושש הוא נע לעבר אשת החתול הפגוע, תוך כדי הליכה הוא ממלמל לעצמו מילות קסם ואור זהוב מקיף אותו. כשהוא מגיע אליה הוא מניח את שתי ידיו על כתפה (במידה והוא מגיע לשם, אם לא אז על הרגל) והאור הזוהר עובר ממנו אליה, מקיף אותה לרגע ונסגף בגופה. מרפא את פצעיה ומשכיח כל סימן לכאב.
META
ניסיון לזהות את הלחש שהאלף מטיל. תנועה לQ37 ולאחר מכן תנועה לO41 עם הטלה בתנועה. זניחת לחש "ברכה" והטלת ריפוי פצעים קלים על עצמי (48 נק"פ עכשיו). זניחת לחש רמשי ענק והטלת ריפוי פצעים חמורים מהיר על אשת-החתול (מרפא 32 נק"פ)

OUT
לא הטלתי קודם כנגד התנגדות לחשים כי נכשלתי בבבדיקת ריכוז.

נכשלתי בהצלת קשיחות ואני גוסס עכשיו.

IN

הקרן הזדונית פוגעת ישירות בחזהו של רודגבעל, הוא גונח בכאב ונופל על הרצפה בכבדות,בדרכו לדלפק.

IN
אילוניאר מתבונן בדרו הקוסם. מישהו צריך לטפל בו, ומניסיון, אילוניאר למד שעדיף שמישהו יהיה לצדך מאשר מת. אילוניאר כי מכוון את קשתו, ויורה.

META
בדיקת קשיחות: 25 הצלחה
פעולה רגילה: יורה חץ באלף A
21 נגד דרג"ש
7 נזק והקסמת אדם ד"ק 17
התנגדות לחשים: 19

גלהאד נע במהירות ודוקר את אלף C בגבו, האלף מנסה להסתובב כשמקת חרב ארוכה ננעצת בו, ידו של גלאהד שולחת את הפגיון קדימה אבל האלף מצליח בקושי רב לחסום אותה, אתם כולכם מבחנים בבן האנוש מתמוטט בפינה , מצבו נראה רע... רע מאוד
1) אלף A מחייך כשבן האנוטש נופל , אבל הוא מיד מפנה את מבטו לעבר גלאהד המתקרב לעברו, ניתן לראות חשש בעיניו מבעד לגלימה, הוא מרים את ידיו במגננה (הטלת לחש במגננה)ו... יצא לו 1, הוא יורה מבט בגלהאד - מבט שאומר שלדעתו רגעיו של גלהאד ספורים כי הוא עומד להטיל את הלחש המסוכן ביותר שלו, שנכשל.(קדימה תצחקו, דרגניין במילא מנסה לגרום לאלפים לתחקו , אני מרגיש שהמצב הזה יגרור בונוס לא צפוי לד"ק שלו...)
2) גלאהד מתקרב לעבר האלף המיאוש
3) אשת החתול נפגעת מהקרן , רגע אחד לאחר מכן היא ואני מצוטט :"מחייכת חיוך רחב. היא מנגבת את הדם מפיה בתנועה חיננית, מנפחת את לחיה בהבעה מגוחכת, ומחטטת באוזנה עם זנבה" , והאלף נופל על הרצפה ובוכה מצחוק , כנראה זה בגלל היאוש שה1 הזה הביא לו , בן האנוש לבוש המסכה מרתש את אלף C היטב , ומסיים את מה שגלהאד התחיל.
4)אלף B מלמלמ באלפית "אני לא רוצה למות!" ומיד נוצרת בועת חשכה בפונדק .
5)גדילן , הלחש הזה לא מוכר לך, נראה לך שהוא לחש קודש עתיק של ויסי- אלת הרעלים , הדבר המוזר הוא שהיא איננה פטרוניטם של האלפים האפלים , וסמלה הוא ממש לא יד מחזיקה גולגולת , אתה מספיק לעזור לאשת החתול כשהחדר מתכסה חשכת לילה , רד קלוק , אתה מרגיש שעינך נפקחות רגע לפני שהחשכה מקיפה את החדר , אתה רואה אלף בעל שיער בשני צבעים ועינים בשני צבעים רוכן מעליך , ידיו זוהרות באור , רפא 8 נק"פ.
6) החץ של אלינור ננעץ באלף האפל אבל נראה שלהחש לא משפיע .
7) החושך מקיף את החדר כולו.

אתם נמצאים בדממה לרגע כשל מה שאתם שומעים זה את צחוקו המחריד של אלף A , רגע לאחר מכן נשמעת מילת קסם והאור חוזר לחדר, אלף C וD כבר ז"ל , לאלף B אין זכר פרט לשובל של דם שמוביל למטבח , אלף A עדיין בוכה מצחוק על הרצפה.
"הרגו אותו." אומר האציל

שיג'הארה קדה בהכרת תודה, לזר שריפא אותה.
היא מתווכחת עם האציל בהחלטיות שמובעת בהצלפת זנב.
"אל תהרגו אותו! אני רוצה לדבר איתו! קישרו אותו!" קוראת בחום חצי כועס.
היא מביטה באציל בחשד. "אני בספק רב שהאלפים האפלים הללו הלכו לאיבוד."

אאוט:

למקרה שצריך הטלת דיפלומטיה:

11+28
39 בסה"כ.

גלהאד רץ בעקבות שובל הדם אל המטבח (וככל הנראה החוצה אל הרחוב), צועק תוך כדי אל חלל החדר.
"שמרו על האלף חי! הוא מקור המידע היחיד שלנו!"
OUT
תזכורת-מהירות הריצה שלי גבוהה ב75% מדמוי אדם רגיל.

מרתוס, בניתי לך דמות שכל מי שמטיל לחש באזור שלה מעורר תקיפה מזדמנת ולא מאפשרת למטילי לחשים להטיל באופן הגנתי למי שבאזור האיום שלה. למה הצליחו להטיל חשיכה?
אני אנצל את זה ואבקש ממטילי הלחשים להטיל עליו הייסט בעדיפות עליונה מיד בתחילת כל קרב זה הבאף הכי טוב שלו.
תודה.

בגלל שלא הייתי בטוח אם יכולת דמוית לחש מעוררת התקפה מזדמנת.
בגלל שאני לא רוצה להרוס את התוכניות של השה"ם כל הזמן (ואז הנבל עושה ככה..-לא. הוא לא.-אה, אוקי..)
ובגלל שיש לנו כבר שבוי אחד לחקור ואני מעדיף לנסות להתחקות אחרי השותף שלו אל מקום המסתור שלו מאשר להרוג אותו או לחקור אותו.

IN
רודגבעל קם באיטיות "תודה חבר" הוא מודה בפשטות לאלף המשונה "יש לך מושג מה קרה כאן? לא ציפיתי לתקיפה של יחידת דרו ממזרים בלב העיר הארורה!". בעוד הוא ממתין לתשובת האלף שולף שרביט מחגורתו
ומחקה את הדקלום המיוחד והמתנגן ששמע פעמים כה רבות. אור בהיר זורח בקצה המטה ומתפשט בגופו, סוגר את פצעיו.

OUT
בדיקת שימוש בחפצי קסם עבור שרביט ריפוי פצעים קלים נגד ד"ק 20: 28(12+16)
ריפוי: 2(1+1) נק"פ :rolleyes:

IN
אילוניאר צועד קדימה. "אם יש משהו שאני מומחה בו, הרי זה 'שכנוע', בלשון המעטה. תנו לי לנסות משהו." אילוניאר מתכופף אל האלף הצוחק, מניח עליו את ידו וממלמל מספר מילים. אור כחול זוהר בידו של אילוניאר, שעובר אל ראש האלף, ושם שוקע לתוך ראשו. אילוניאר מסיר את ידו, וממתין.

META
מטיל לחש הקסמת אדם תוך שימוש ביחידת לחש מדרג 4.
ד"ק להצלה: 21(מיקוד לחש)
התנגדות לחשים: 20(!)+9=29

OUT
אם מישהו נפצע מאוד קשה שיגיד. אני לא יודע מי בסכנה יותר מיידית.
ידע היסטוריה 27 לזיהוי המדים.
זניחת לחש "כוח שור" והטלת לחש ריפוי פצעים בינוניים- מרפא 22 נק"פ
IN
נז'ים מתרחק מאשת החתול ופונה אל האדם במדים הישנים,מנסה לזהות אותם תוך כדי הליכה, "הנח לי לעזור לך עם הפצעים הללו" נז'ים מניח את ידיו על האיש הפצוע ואור זהוב עובר מקצות אצבעותיו לגופו של הזר.

OUT
אני פצוע קשה. אני עם 6 נק"פ(מתוך 23 מקסימלי לאחר איבוד החוסן,53 מקסימלי לפני אובדן החוסן) ואיבדתי 6 נקודות חוסן.

עריכה: לאור ההערה של דרוגניאן הוספתי תיאור דמות
(תיאור המדים בהשראת התמונהhttp://jasonengle.deviantart.com/art/Skirsdag-High-Priest-272575490 )
רודגבעל מתהדר במדים הססגוניים של קצין בגדוד הכושפים הקלוואלדי השלישי מתקופת מלחמת ארבע השנים(אני מניח שדמויות ידרשו לבדיקת ידע היסטוריה כדי לדעת את זה). קסדה סגולה-כחולה דמויית מגדל מעטרת את ראשו. ממנה משתלשלים מטה שני מגני לחיים המסתירים חלקית את זקנו כמו גם כיסוי עורף מבד אדום. לאורך הקסדה תלויות גם מדליות קטנות רבות המעידות על דרגתו והישגיו. מספר שכבות של גלימות בצבעים דומים משלימות את מדי הצבא המיושנים. חנית תלויה על גבו וכוכב-שחר מחגורתו. ידו הימנית, השחורה והגרומה, נסגרת ונפתחת כמו מעצמה כאשר היא נחה לצד גופו.

שיג'הארה מחייכת בחן לנז'ים. "רב תודות לך, איש קודש." בנימוס וחינניות מתנגנת אומרת.
היא פונה להביט באציל\ חברו של מרתוס:"אין לך שום מושג מדוע שאלפים אפלים יבואו לבקר אותך?" קולה עדיין חינני אך נהיה מעט תקיף.

אאוט: לא כולכם נתתם תיאור לדמויות.

מטה:

28+20(!!)
(דיפלומטיה)

אני כבר כתבתי, אבל זה היה בספויילר. עכשיו אני אשנה את זה קצת.:

אילוניאר הוא אלף בעל חיוך לגלגני, ועיניים כחולות שתמיד נדמה לך שאומרות לך 'אני יודע משהו שאתה לא'. הוא לובש חליפה כחולה ומגפיים שחורות, ויש לו גלימה כחולה עם עיטורי כסף בקצוות, שאם תסתכל טוב תראה שאלו אותיות בשפת הקסם. על גבו אשפת חיצים ריקה, ועל פרק ידו צמיד קטן, מחרוזים סגולים וירוקים.

תיאור (כהרגלי בקודש הבסיס יהיה תמונה)-
http://thedurrrrian.deviantart.com/art/I-m-Still-Alive-426730614?q=favby:warlock01/39882746&qo=61
ללא המלאך במרכז החזה, השיער בלונדיני מעורב בחום בהיר ועיניים כחולות בהירות כל כך עד שבאור מסוים הן נראות לבנות.
בנוסף לכך, על מותניו הוא חוגר חרב ופגיון ארוך במקום שני חרבות.
הוא הולך כמו אדם שאימן את גופו לכמעט שלמות, תנועותיו זורמות ומשתלבות אחת בשנייה והוא לא מאבד את איזונו לרגע.

ואני רוצה להזכיר שבזמן שאתם תעשו כאן את סצנת ההיכרות\חקירה אני (בתקווה) אהיה בסצנת מרדף.

חזרה