• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קנדרים

אני רוצה לשלב דמות של קנדר במערכה שלי ורציתי לשאול שאלה: אחד הכוחות שרציתי לתת לו(למעשה, הכוח המרכזי) הוא שבסוף כל יום הוא מגלגל ק100 לראות אילו דברים "הופיעו" לו בתיק ורציתי לבקש מכם עזרה בלקבוע מה כל תוצאה מביאה. תודה רבה :eek:rccool:
ד"א: אני משחק ב 3.5

פשוט תעשה ווריאנט לבן מחצית, תן לו את האישיות המפורסמת שלהם, תוסף לזריזות ידיים ומיומנויות קשורות (לא גדול מסך תוספים כולל של +8) ואם ממש בא לך תעשה את הקטע הזה עם האחוזים, רק שהדבר הכי טוב שהוא מוצא לא יעלה על שווי של מ״ז אחד ולא יהיה גדול יותר מלימון קטן. כמובן למען האיזון צריך גם להחסיר דברים: התוסף למיומנויות האחרות (האזנה, קפיצה, טיפוס ותנועה שקטה) ואם אתה עושה את הקטע עם האחוזים תקטין את הבונוס 2 לכל ההצלות לבונוס 1

אולי תן לקנדר יכולת שX פעמים ביום, הוא יכול לגלגל קובייה כלשהי (זריזות ידיים?) ו"להזכר" שיש לו חפץ מסויים שלא מופיע בדף הדמות. "הא נכון, יש לי את המנורה הזאת מאז שביקרנו בבית של האציל. מזל שנזכרתי בדיוק כשנכבה הלפיד שלנו.."

ב"הרפתקאות רומח הדרקון", ספר העולם למהדורה הראשונה, הייתה ממש טבלה של איזה דברים הקנדר יכול למצוא בכיסים שלו. שכללה גם חפצי קסם עוצמתיים.

אבל בנוגע ללתת למישהו לשחק קנדר - אל, פשוט אל. עוד לא ראיתי מישהו שהצליח לשחק קנדר בצורה שלא הביאה את הסעיף לכל הקבוצה. בעצם, גם גדילן הוא דמות מרגיזה מהסוג שבעולם האמיתי ה"חברים" שלו מחכים שהוא ירדם, מלפפים לו נייר טואלט על כף הרגל ומציתים את זה.

המפקד האלמוני אמר/ה:
ב"הרפתקאות רומח הדרקון", ספר העולם למהדורה הראשונה, הייתה ממש טבלה של איזה דברים הקנדר יכול למצוא בכיסים שלו. שכללה גם חפצי קסם עוצמתיים.

אבל בנוגע ללתת למישהו לשחק קנדר - אל, פשוט אל. עוד לא ראיתי מישהו שהצליח לשחק קנדר בצורה שלא הביאה את הסעיף לכל הקבוצה. בעצם, גם גדילן הוא דמות מרגיזה מהסוג שבעולם האמיתי ה"חברים" שלו מחכים שהוא ירדם, מלפפים לו נייר טואלט על כף הרגל ומציתים את זה.
למה לא לתת למישהו לשחק קנדר? דווקא נראה לי מגניב.

אני מצטט מאוגדן המפלצות 4 של מוד"מ: "הנשק החביב עליהם הוא ההופאק, שילוב בין מקל קפא"פ לבין מטה קלע. הוא עשוי מעץ חזק, כשקצהו האחד מפוצל לשני חלקים בדומה לקלע עם כיס עור תלוי ביניהם. הקצה השני חד ומצופה מתכת או מחוזק באש [אל תשאלו אותי איך אש מחזקת עץ - ג.ק.]. כאשר משתמשים בנשק כבקלע הוא גורם 1ק4 +1 נקודות נזק כנגד יריבים קטנים ו1ק6 +1 נקודות כנגד יריבים גדולים. כמטה הוא גורם 1ק6 נזק ליריבים קטנים ו1ק4 לגדולים."

SandChicken אמר/ה:
או מחוזק באש [אל תשאלו אותי איך אש מחזקת עץ ].

חימום באש דווקא מקשה את החלקים של העץ שלא נשרפו - החניתות הכי פרימיטיביות ובסיסיות הן מקל ישר שהקצה שלו נשרף קצת במדורה ואז חודד בשפשוף על סלע. אפשר לנסות ולשחזר את זה בבית עם גפרור שרוף ולראות איך זה עובד.

לפי מה שאני זוכר מרומח הדרקון (שקראתי כמה פעמים טובות), ההופאק אמור לעשות רעש גבוה במיוחד וצורם כשמסובבים אותו מהר באוויר.
אני לא מומחה, אבל אפשר להמיר את זה לסוג של מתקפה מחרישה, הולמת, מהממת וכו' מבחינת קראנץ'.

Rollthedice3000 אמר/ה:
לפי מה שאני זוכר מרומח הדרקון (שקראתי כמה פעמים טובות), ההופאק אמור לעשות רעש גבוה במיוחד וצורם כשמסובבים אותו מהר באוויר.
אני לא מומחה, אבל אפשר להמיר את זה לסוג של מתקפה מחרישה, הולמת, מהממת וכו' מבחינת קראנץ'.

למה אבל? זה בסה"כ רעש מזמזם, שלא אמורה להיות לו השפעה מעבר לזה שאם אתה שומע אותו במקום חשוך ובודד ואתה קצת פחדן, אתה נבהל מזה.

חזרה