• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ הרשמה

dragonian אמר/ה:
כמעט סיימתי לקנות ציוד... מישהו מוכן לחוות דיעה?
(בעמוד הקודם)

עברתי מלמעלה על הדף שלך ואני ממליץ לך בחום להיצמד לכל מה שאמרתי בעץ ההוא(בעיקר הציוד), אחרת האינספייר שלך יתן רק +3, ויכולת מיוחדת שהיא כביכול הטריק הכי חזק של הדמות שנותן רק +3 ברמה 10 זאת בדיחה. תחשוב שקאפפניק אתה לא, אז בעצם התמיכה שאתה נותן (בצורת הבאפים לקפאפניקים) צריכה להיות שוות ערך לדמות קפאפניקית נוספת בשביל להצדיק את הקיום שלך.

לגבי לחשים בדרג 3 תיקח הייסט וגילבנס. יש בדרג 2 לחש מעניין שיוצר שקט מסביב לאוביקט אבל אני לא זוכר את השם שלו, ואת הלחש שאמרתי לך בדרג 1. אני לא זוכר אם דיספל זה דרג 3 או 4. אבל אם זה 3 תיקח גם אותו.

א: תודה רבה על ההשקעה!
ב. אני חיפשתי באתרים שקישרת לי ולא היה שם.
ג. לא כתוב מה המחיר של badge of valor.
ד. קסמים לא חיפשתי כי הנחתי שהם נמצאים כבר בsrd)שהרבה יותר נוח לשימוש) וכשרונות בחרתי 2 ממה שאמרת וweapon finesse

קיבלתי קראנץ' ממאוזר
אני מחכה לקרנץ' מדרוגנאין וגדילן קוץ רגל שכמעט סיים (ממה שאני מבין)

מאחר ויש שישה אנשים שרוצים לשחק , אני כנראה ישקל לפתוח את המשחק ל6 ולא לחמש , אם זה מקובל על כולם

אם כן אני מזהיר מראש שאנ לא אחהכ יותר מידי , אני לא יעקב קבוצה שלמה בשביל 1-2 אנשים....

חזרה