• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 [4] עץ השאלות של מבוכים ודרקונים 4 - אתה שואל, המומחים עונים!

סטטוס
נעול לתגובות.
הנוהל פשוט - אם יש לכם שאלה קצרה, אתם שואלים ומישהו יענה. אם התשובה מתפתחת לדיון של יותר מ-6-7 הודעות, המנהלים יפצלו את הדיון לנושא משלו.
זה העץ של השאלות הקצרות - מה זה מקצוע הערפד הזה שכולם מדברים עליו? איך מחשבים נזק אם ההתקפה שלי גורמת 2ק6 נזק אש וברק ולזד שתקפתי יש עמידות 5 לאש? למה כולם נרתעים ממגדיר המפלצות הראשון?

ופלאפי מוסיף: בבקשה לא לכתוב בעץ הזה תגובות שכל תכולתן היא "תודה". אם קיבלתם את התשובה שרציתם, אתם מוזמנים להמשיך ביומכם עם רינה בלב, ולא צריך למלא את העץ הזה בהודעות חסרות תוכן.

הודעה: הנושא הזה ננעל, אם יש לכם שאלות לגבי מבוכים ודרקונים 4, אתם מוזמנים לפרסם אותם בפורום https://www.pundak.co.il/forums/forums/32

אני רוצה לדעת כשאני יוצר הרפתקאות: מהו אזור המחיה הנפוץ של הגובלינים והאורקים?

לגובלינים מוגדר "כל אזור" זאת אומרת שהוא יכול להימצא במבוך או בהר או במדבר או בביוב, לבחירתך (כך הוא נעשה קל להרצה).
אורקים, כמו שאר היצורים עם השפה ענקית ואין כוח למצוא להם מקום יחודי (או שפשוט אין להם שום מאפיין שלפיו ניתן להכניס אותם לאיזה אזור) נמצא בהרים. כן, תכניס אותו לעוד מאחז גמדי נטוש. :eek:rc:

המימד אמר/ה:
מה זה אומר למשל 2[נ]?
תודה לכל המשיבים :eek:
[נ] היא קוביית הנזק הבסיסית של כלי נשק.

לדוגמה קוביית הנזק של פגיון היא 1ק4, של חרב ארוכה היא 1ק8 ושל מקבת גמדית (מהספר תיבת האוצרות) היא 2ק6.

אם אני משתמש בכוח שגורם 2[נ] נזק, זה אומר שמגלגלים את קוביית הנזק המתאימה פעמיים - 2ק4 נזק עם פגיון, 2ק8 עם חרב ארוכה, או 4ק6 (פעמיים 2ק6!) עבור מקבת גמדית.

אלדרין אמר/ה:
תמיד חשבתי שנ זה נזק...
זה [נ] של נשק - ובאנגלית: [w] של Weapon.

אני שחקנית מתחילה ושיחקנו מעט משחקים בבית (לימדנו את עצמנו) יש לי תחושה שלא מילאנו את דפי הדמות כמו שצריך, אני צריכה הנחיות ברורות יותר.

אורח אמר/ה:
אני שחקנית מתחילה ושיחקנו מעט משחקים בבית (לימדנו את עצמנו) יש לי תחושה שלא מילאנו את דפי הדמות כמו שצריך, אני צריכה הנחיות ברורות יותר.
מה בדיוק לא היה ברור או נראה מוזר? אם את רוצה את יכולה לסרוק את הדפים או להעלות אותם פשוט למחשב ונשמח לעזור לך :)

שלומות, לאור הפתיחה של פורום ייעודי לטובת שאלות ותשובות של מבוכים ודרקונים בכלל כולל מהדורה 4, פיצלנו את כל הנושאים שהיו בנושא הכללי של "הכה את המומחים" לנושאים נפרדים.
הנושא הזה ננעל - אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפרסם אותן בפורום https://www.pundak.co.il/forums/forums/32

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה