נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

Re: מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\0)

שליחה על ידי מרתוס » 05 נובמבר 2013, 20:27

בעקבות כמה אנשים שפנו אלי-חברה, הקראנץ הוא רק כדי להגדיר את הדמות שלכם בצורה מסודרת.
תחשבו על הפלאפ של דמות ושילחו אותה אלי, מי שיתקבל יעבוד איתי על הקראנץ.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 נובמבר 2013, 07:49

אני גם עובד על דמות, ומקווה להתקבל :)

ושאלה- חפצים קסומים יכולים להיות רק קמעות ודברים מיסטיים כאלו או שגם אקדחים קסומים במידה זו אחרת מתקבלים?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 נובמבר 2013, 10:11

כמובן שאקדחים קסומים מתקבלים. רק תסביר איך השגת אותם/איך הם הפכו לקסומים.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 08 נובמבר 2013, 19:21

הדמות שלי בינתיים, אני צריך להרחיב את הרקע בהרבה. שים לב שאני ועוג עושים רקע משותף, אבל אני עוד לא מסדר את זה כאן כי לא ממש הסדרנו את זה בינינו.
ספוילר
הצג
שם: Lowall of the night
תפקיד\מקצוע: צייד ערפדים
רקע: לוואל היה אדם רגיל יחסית, הוא היה נוכל, וסייף די טוב אפילו אם היה יכול להעיד על עצמו. פעם אחת הוא עשה טעות- הוא נכנס לפונדק הלא נכון. לוואל נכנס לפונדק של ערפדים, וחשב שהוא יכל לרמות אותם בקלפים.
הוא גילה שהם ערפדים הרבה יותר מדי מאוחר, וכמעט נהרג. כמעט כל דמו הוקז ממנו.
הוא שכב כמעט-מת בסמטה מאחורי הפאב, ושם התגלתה אליו אישה בחלומו. היא הייתה גבוהה ודקה, חיוורת עור, לבושה בשמלת תחרה שחורה וקלילה עם חוטי כסף שזורים בה. השיער שלה היה כחול עמוק כמו הלילה. היא לבשה רעלה שחורה שכסתה על פניה.
האישה הציגה את עצמה בשם "ניקס" (NYX), וסיפרה לו על העולם האמיתי והאפל בהרבה מכפי שחשב שייתכן.
היא הסבירה לו שבלעדיה לא יוכל לחיות, והציעה לו לשרת אותה- לצוד ערפדים.
כאשר הסכים, היא עירתה מדמה לדמו- דם בצבע הלילה זורם כעת בורידיו, מעניק לו כושר ריפוי מהיר יותר, תגובות חדות יותר, וכך גם כוח ומהירות מועצמים.

רק לאחר שנה וקצת הוא הבין מיהי הגבירה הזו- ניקס, אלת הלילה היוונית. התגלמות הלילה האפל.
מאז הוא צד ערפדים, והתחבר עם קייל (עוג) צייד המפלצות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 09 נובמבר 2013, 02:56

אוקי הנה הדמות שלי : (הערה מהצד : כמה מאות תושבים זה לא מעט מדי?). רגע, אני צריך ספוילר?
ספוילר
הצג
שם : ג'ק גראדון
רקע : ג'ק נולד בניו סיילם, בצפון מרכז העיר. הוריו היו שניהם שוטרים, והם גידלו אותו במסירות. חייו היו שגרתיים למדי עד שבתאונת עבודה מסתורית, במהלך מרדף אחרי שודד, הם נהרגו. ג'ק היה בן 16 אז, ולא היה לו מושג מה לעשות. הוא חש חסר אונים וקטן, וטראומה קטנה נצרבה בתוכו. למרות הכאב, הוא הלך אל זירת מותם, רוצה לראותם בפעם האחרונה, רוצה לראות סימן כלשהו למי הרג אותם, סימן ליעד נקמה... הוא לא מצא דבר, האזור היה נקי ולא נותר זכר למה שהתרחש שם. הוא עמד ללכת ולבכות, אך אז ראה בצד משהו זוהר... אבן קטנה וכסופה, שהפיקה זוהר עדין. האבן פעמה בעדינות, ולפתע הוא שמע קול בראשו : "ג'ק, הגיעה העת שתדע את האמת : הוריך לא היו שוטרים, הם היו ציידי מפלצות. השיטור היה סיפור כיסוי. מפלצות ויצורים קסומים קיימים באמת, ג'ק, והוריך נלחמו בהם עד נשימתם האחרונה. הם יחפשו גם אותך, בהיותך צאצא של מי שקטלו כו רבים מהם. עליך לקחת את מקומם של הוריך, וכדי לעשות את זה בתור התחלה תצטרך לשרוד... אך אל חשש. אני איתך, ואני אעזור לך ואנחה אותך."
" מ...מ... מי את?" שאל ג'ק בפחד.
"אני היא מהותם האחרונה של הוריך. לפני מותם, הם העבירו את תמצית חייהם אל תוכי, ואני מעבירה אליך את רצונותייהם. הם רק רצו בטובתך ובביטחונך. תוכל לשאוב מכוחי לביצוע דברים מופלאים, בשימוש באנרגיות החיים של הוריך, ואלי, יום אחד, אם תשיג מספיק עוצמה, להחזיר אותם... בינתיים, אם תתחזק, אוכל לתת לך לשוחח איתם שיחות קצרות, להיוועץ בנשמותייהם... אבל אין זמן לדיבורים. לך לסמטת יולנאס. שם מקום המחבוא בו השאירו את ציודם לפני שמתו."
ג'ק הלך בעקבות הוראות האבן, ומצא חדרון קטן בו מצא את החרב המוכספת והקסומה של אימו, ואת רובה הציד וקליעי הכסף של אביו. נוסף על עוד כמה פיגיונות מוכספים ואספקת מזון ומים, לא היה שם דבר. האבן נתנה לו כוחות מסתוריים, אנרגיות של מוות וחיים, דיברה אליו והנחתה אותו. הכסף בחשבון הבנק של הוריו הספיק לו לבית הספר עד לגיל 18, והוא חי בחדרון הזה למשך לימודיו. אחרי שעות הלימודים הוא התאמן בתיעול אנרגיות האבן, בירי, ובסיוף. הוא התחיל לשמוע את קולות המתים, המלחשים אליו קריאות מיוסרות. לאחר שסיים את בית הספר החל לעבוד כשוטר למשכורתו אך למעשה עבד בציד מפלצות, כמו הוריו. הוא מחפש את חברי ארגון המפלצות שרצח את הוריו, שכן מפלצת אקראית לא מסוגלת לחסל אותם. לאבן היה מושג מעורפל, ולמרות השיחות הספורות עם הוריו, הוא לא הצליח לדלות שום מידע מלבד מגוון יצורים, ערפדים ואנשי זאב, מכשפות ואנשים מעוותים (אם הם לא עובדים ביחד בעולם שלך אז זה היה פשוט ארגון של אנשים שכוח שדי עיוות אותם שנקמו את נקמת אחיהם לנשק). הוא מחפש את אנשי הארגון (הם לא היו מקומיים, ולאחר הרצח הם נמלטו למקום כלשהו באר"הב, ככל הנראה לעיר הבית שלהם) ורוצה לנקום את דם הוריו. כן כן אני יודע יתום חסר הורים שרוצה את נקמתם בנאלי לגמרי ודפוק. מה לעשות לא היה לי רעיון מקורי :( וגם יצאה לי מגילה. מתנצל.
כוחות :
דיבור עם המתים- שומע את קולותיהם במעורפל רוב הזמן, ובהשקעת כוח יכול להביא נשמה אחת אליו שתומר לו משהו, ובהשקעה אפילו גדולה יותר לכפות עליה לציית לו. כמובן שאם ישכנע אותה לעזור לו זה יהיה קל יותר. נקודות : 3
הקמת אל-מתים- מזמן רסיס של חיים לתוך גופה באזור (בכל מקום יש גופה כלשהי, גם אם של ניאדרטלי שמת שם לפני עשרות אלפי שנים, אבל השלד שלא עדיין שם, וניתן להפיח בו רסיס חיים, ואם הוא לא קבור עמוק מדי, הוא יוכל לטפס החוצה, או לחילופין לבקוע מהקרקע כחלק מהקסם. כמובן שליד בית קברות עם גופות טריות יחסית זה יותר קל, למרות שעלול להחשב חילול קודש, ולכן הוא משתדל שלא לחלל בתי קברות) הוא יכול להקים שלד או אפילו זומבי אם הגופה טרייה, ויכול גם להקים חיות (לדוגמא זאב שמת באזור לפני מאה שנים). או שלחילופין יכול לזמן את רוח היצור עצמה כדי להילחם בשבילו (משתלב עם דיבור עם המתים). אם ינצל את כל כוחו, יוכל להקים משהו דומם לכדי תנועה ולחימה, אך עם גופות זה קל בהרבה. נקודות : 4
קרני אנרגיית מוות- בזה הוא יחסית חלש, ומעדיף להשתמש ברובה או בחרב שלו. הוא לרוב ישתמש בזה רק כמוצא אחרון, אבל אם ימקד בזה עוצמה, זה יכול להיות יעיל בחיסול יצורים קטנים או בפגיעה ביצורים בינוניים.
ריפוי : הוא מסוגל לשאוב את כוח החיים מן האבן, ולהעבירו לאחרים כדי לרפאם. נקודות : 3
מיומנויות : סיף, ירי, דיפלומטיה (עם הרוחות), איום (כנ"ל), מעקב, היסטוריה (בקשר למתים), קצת אנטומיה (כנ"ל), לא יודע מה עוד.
דברים טובים : אינטואיציה, אמפתיה, חוש שישי, טעינה מהירה.
מראה והתנהגות : ג'ק הוא בחור חיוור ויחסית רזה, ולכן קשה לראות את כוחו במבט ראשון. יש לו שער שחור כהה ועיניים כחולות קרות, שגורמות לו להיראות מבוגר יותר, עיניים שראו הרבה... הוא שקט רוב הזמן ומרוחק, מקשיב לקולות שבמוחו. קל לו לגרש אותם כאשר הוא צריך להתרכז, אך הוא מעדיף להקשיב להם רוב הזמן. הם מזהירים אותו במקרי סכנה, או נותנים לו מידע על מה אנשים אחרים חשים. כאשר ידבר, הוא ידבר בשקט, אולי אפילו בלחש. קולו לא עמוק ולא דק, רק קצת מלחשש, קול של אדם ששמע הרבה, ושממעיט לדבר בעצמו. ישנם כאלה שיגידו שהוא מפחיד מעט או מבהיל, ושהוא נראה כמו שלד מהלך בעצמו.
זהו בינתיים. תגיד לי אם צריך לערוך.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 נובמבר 2013, 13:36

דרגונס- התכוונתי לכתוב מאות אלפים, תודה שהערת את תשומת ליבי לטעות.
נקסטרול-הערות במוצש.

הערה נוספת בגלל דמויות שנשלחו אלי בפרטי- בדיוק כמו בעולם האמיתי וכל עולם דמיוני שמכבד את עצמו- כוח לא מגיע סתם ככה. בטח שלא כוח קסום.
אם לדמות שלך יש כוח על טבעי אתה צריך להסביר איך היא השיגה אותו. אין דבר כזה שהדמות פשוט גילתה שיש לה כוחות במהלך חייה. זה פשוט לא קורה.
סמל אישי של משתמש
Dark sith

שליחה על ידי Dark sith » 09 נובמבר 2013, 17:31

עד מתי אתה רוצה את הדמויות?
"הדרך הטובה ביותר להירדם היא להעמיד פנים שנרדמת" (ז'אן-פול סארטר)
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 נובמבר 2013, 17:55

גם אשמח להצטרף , אני אשלח את הפלאפ מחר כנראה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 נובמבר 2013, 19:17

דארק סית'-אני רוצה לקבל את הדמויות עד סוף שבוע הזה. גם אם למישהוא עדיין לא יהיה את הדמות שלו מוכנה ב100% (מבחינת פלאפ, כבר אמרתי שבינתיים לא צריך לדאוג לקראנץ) אני רוצה לקבל את מה שיהיה לו.

נקסטרול-אין "אלים" בעולם, הכי דומים לכאלה הם בני האלמוות, שכמו שאמרתי נחלשים עם הזמן, כך שאם ניקס הייתה אחת מאלי יוון כעת היא חזקה בערך כמו מכשף בן תמותה מוכשר.
סמל אישי של משתמש
Dark sith

שליחה על ידי Dark sith » 09 נובמבר 2013, 19:18

עד סוף השבוע הבא- אתה מתכוון. כי עוד רגע השבוע נגמר.
"הדרך הטובה ביותר להירדם היא להעמיד פנים שנרדמת" (ז'אן-פול סארטר)
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 נובמבר 2013, 19:22

כמובן.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 09 נובמבר 2013, 21:54

מרתוס- הוא לא יודע את זה. היא בת אלמוות שסגדו לה כאלה. בשבילו היא אלה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 נובמבר 2013, 21:56

מצוין. רק רציתי לוודא שאתה יודע.
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 10 נובמבר 2013, 19:31

הדמות שלי, בערך
ספוילר
הצג
שם: ג'ון ויניס בראון, הידוע בכינויו "בריזה"
ג'ון תמיד נראה יוצא דופן. אני לא מדבר על המראה המושלם, העיניים הכחולות והשיער הארוך. אני גם לא מדבר על הנינוחות הכמעט בלתי-טבעית עם אנשים, או על הדיבור השקט והרגוע בכל זמן, אלא לתחושה הזאת, החיוך הזה, שאומר לך "אני יודע את מחשבותיך". ג'ון ויניס הוא נער בניו סיילם,רק בן 16 לכל היותר. הוא היה תלמיד טוב, מקובל, כולם מתו עליו, אבל הייתה לו תחושה שמשהו חסר. משהו היה לא שלם, במציאות היומיומית שבה הוא חי. אז יום אחד, אחרי הלימודים, הוא התחמק מהחברים שלו ונכנס למערת החוזה. החוזה הייתה אישה זקנה, רבים אמרו שפשוט מטורפת, אך רבים עוד יותר אמרו שהיא מסוגלת לראות את עברך ועתידך במבט אחד. אישה קדושה, אולי נביאה. ג'ון אף פעם לא האמין בקסמים, אבל הוא החליט שאין מה להפסיד, ונכנס. הדבר הראשון שזיהה הוא ריח קטורת. היה אפלולי במערה, והעשן סחרר אותו והזכיר מקומות רחוקים. הוא התקדם באיטיות, וראה אותה. היא ישבה על כיסא זהוב, עטויה ברדס וידיה המקומטות אוחזות בספר ישן. היא הרימה את ראשה "אתה רוצה לראות את העבר?" שאלה. ג'ון ענה לה "אני רוצה את האמת." הוא הושיט מטבע כסוף והניח אותו בידה, כפי שנהוג. היא מלמלה משהו, ועזבה את את החדר, מביאה צלב כסוף, ומים צלולים, שבהם היא טבלה אותו. "האמת שייכת לאל, ואם תרצה אותה, תצטרך לשים אמון בו. הוא ענה שהוא מוכן לכל דבר, והיא תפסה אותו בכוח מפתיע ודחפה את ראשו אל תוך המים. הוא הרגיש את החיים מתנקזים ממנו, יחד עם המתכת הקרה בעורפו. המזמור המתמשך יחד עם הבועות שיוצאות מריאותיו עטף אותו, והוא שקע בחשיכה. הוא קם. הוא היה בחצר עגולה, מוקף בדשא רענן וירוק ושלווה מקיפה אותו, והופיעה מולו דמות קורנת. היא אמרה "אני הוא מלכיאל, השומר שלך. עזבת את מישורי התמותה כדי לגלות סודות, ולכן אספר לך. אתה לא בן אנוש רגיל. אתה צאצא של המלאך גבריאל, בן ללוחמי עוז ורוח קדושים. אתה עזבת את חייך הרגילים, ולכן אני אעניק לך מתת שנשכחה זה מכבר. אעניק לך את המתנה משכבר הימים". הוא נגע בצידי ראשו של ג'ון, ולפתע, ג'ון שמע רוח חזקה מתחילה לנשב. הוא הרים את ראשו...ונזרק מקערת המים אחורה, מתנשף בכבדות. ראשו פעם נוראות, ובעורפו נחקק סימן הצלב. הוא יצא משתנק ממערת בחוזה, וגילה שכשהוא מסתכל על אנשים, הוא יודע את מחשבותיהם הכמוסות. לאט לאט הוא למד לשלוט בזה, מסתיר את הכוח ואת היכולות האחרות שלו. אבל הוא קצת התפרע. לחישות התחילו להסתובב, עד שהופיעו סכינים באפילה. אבל ג'ון ויניס בראון לא יברח מאף אחד. כבר בן 17 וחצי, הוא מחכה.
כוחות:
גילוי מחשבות: ג'ון מסוגל להביט אל מחשבותיו של אדם, ולנצל אותם לא רק למידע, אלא גם לחיזוי פעולות ולתגובה מוקדמת, כמו כן שתילת מחשבות והשתלטות. עוצמה: 4
עיוות רגשות: ג'ון מסוגל לקחת את רגשותיו של אדם, ולשנות אותם, יוצר תחושות מייאוש ופחד עד לעליצות ונאמנות. עוצמה: 3
זריזות (לא כוח על): ג'ון הוא זריז באופן כמעט על טבעי, בחושיו ובגופו. עוצמה: 2
טלקינזיס: ג'ון מסוגל להזיז בכוח רב חפצים דוממים, לשנות אותם לצורות שונות ולהשתמש בהם למטרתו. עוצמה: 3
דברים טובים: אינטואיציה, אמפתיה, חוש שישי, יפה תואר, מזל טוב
דברים רעים: גיל (צעיר מדי)
מראה והתנהגות: ג'ון הוא נער מושלם(לפי החברה המודרני). גבוה, עיניים גדולות, שיער בלונדיני חלק ועור שזוף במקצת ונאה. יעני, חתיך. הוא מאוד שחצן, לובש סווטשרט וטרנינג, וברגע שהוא נכנס לחדר אתה מרגיש דומיננטיות. כמעט כל הזמן הוא משתמש בכוח שלו, מרגיע ספקות מעודד חברותיות סביבו וכו'. הוא מדבר בעליזות ופוטר את סימן הצלב שלו כקעקוע בלבד, אם שואלים.
נערך לאחרונה על ידי aragorn7 ב 16 נובמבר 2013, 21:45, נערך 2 פעמים בסך הכל.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 נובמבר 2013, 17:58

כל מי שרוצה לשחק ועדיין לא שלח לי דמות מתבקש לשלוח לי בימים הקרובים בפרטי מה מצבו מבחינת בניית דמות.
אין לי בעיה להמתין שאנשים יסיימו את הדמויות שלהן, אבל אני רוצה לדעת היכן אני עומד ולמי אני מחכה.
שלח תגובה