• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\3)

ג'ון נכנס אל הסמטה במהירות, אקדחיו מורמים לתקיפה. הוא נעצר כשהוא רואה את גופת האישה הצעירה המוטלת ליד פח האשפה, מתחיל לחפש סימן לתוקף.
אחרי כמה שניות הוא מוריד את אקדחיו ונוהם בתסכול תוך כדי שהוא מתקרב לגופה ומתחיל לבחון אותה. זה כבר המקרה השלישי השבוע.

חיוכו האכזרי של הרוצח מבזיק בין הצללים שמאחורי ג'ון כשהוא רואה את גבו החשוף של ג'ון כשהוא כורע ברך ליד בגופה.
הרוצח מסתער בשאגת ניצחון על גבו של האיש חסר המגן, ידיו מושטות אל הצוואר החשוף במטרה להרג מהיר וחסר רחמים.
שאגת הניצחון נקטעת והופכת לזעקת כאב מופתעת כשהרוצח עובר ישר דרך גופו של ג'ון, מתנגש בגופה ובפח האשפה.
רגע לאחר מכן זעקת הכאב נקטעת גם היא כשכדור כסף מפלח את ראשו של הרוצח.

הבעת פניו של ג'ון קודרת כשהוא נותן לאשליה לדעוך ויוצא מבין צללי הסמטה.
הוא ניגש אל גופת האישה ומסיט את שערה, חושף את צווארה הלבן מחוסר הדם ואת שני הפצעים דרכם ינק הערפד הארור את דמה.
כפי שעשה מאות פעמים בעבר, ג'ון מסדר את הסביבה, דואג לכך שהשוטרים שיחקרו את זירת האירוע יחשבו שהיה מדובר כאן בפשע רגיל.
אך בניגוד לפעמים הקודמות, הפעם פניו של ג'ון לובשים הבעה מוטרדת כשהוא חושב על משמעות המפגש הלילי.

שלושה מקרים בשבוע. שלוש התקפות ערפדים בשבוע אחד רק בחלק הקטן של העיר עליו שמר ג'ון באופן קבוע.
והועבדה המטרידה אף יותר הייתה כי שלושת ההתקפות בוצעו ע"י ערפדים צעירים. בני שבועות ספורים לכל היותר.

התקפות ערפדים מעולם לא היוו בעיה רצינית בניו-סיילם, לפחות לא בעיה כזאת שלא יכלה להיפתר ע"י צייד מפלצות מוכשר תוך כמה לילות.
אך בחודשים האחרונים המצב החל להשתנות. ערפדים חדשים וצעירים החלו לצוץ, כאלה שלא מנסים להסתיר את רציחותיהם או אפילו את האופן העל טבעי שבהן, ובני התמותה מתחילים להרגיש שמשהוא כאן לא כשורה.
בקרב היצורים העל-טבעיים מתחיל להצטבר לחץ. האשמות על המצב מופנות מקבוצה לקבוצה, ואם המצב לא ייפתר בקרוב הוא עלול להסלים למלחמה כוללת בעיר ולכאוס מוחלט.

ברוכים הבאים לעץ ההרשמה של "מרקיד הצללים".
כמו שאתם יכולים להבין מהטייזר, במשחק אתם עומדים לשחק גיבורי-על\ציידי מפלצות הפועלים בעיר ניו-סיילם, במהלך המשחק אתם תלחמו ביצורים על טבעיים שונים, תחקרו את המקור לכל הערפדים החדשים ותנסו להרגיע את הרוחות בין הפלגים השונים שבעיר לפני שיהיה מאוחר מדי.

דפי דמות-
כדי לעזור לכם להגדיר את הדמות שלכם ואת כוחותיה במילים אני משתמש בדף שמות ש-ילו אסיד יצר שמתבסס על שיטת "משחק-על".
שימו לב שהוספתי והחסרתי כמה קטעים מדף הדמות, אז גם מי שהכין דמות למשחק של אסיד ויודע איך יוצרים את דף דמות צריך לקרוא.
yellow_acid אמר/ה:
בנתונים שלכם אתם בני אדם רגילים, חוץ מ4 הכוחות שבחרתם שנותנים להם כוחות על.

רקע:לא שורה וחצי, אבל גם אין צורך לכתוב מגילות, 2-3 פסקאות יהיה מצוין.

כוחות:
4 הכוחות שלכם. יש לכם 12 נקודות לחלק בינהם ומקסימום של חמש לכל כוח. רמת הכוח היא כזאת (בסוגרים מה היה קורה אם בחרתם בכוח תעופה):
1 - כמעט ולא כוח על ( מרחף למעלה ולמטה בלי יכולת לזוז לצדדים)
2 - חלש (יכול לזוז לצדדים אבל מתמרן לאט וגרוע)
3 - כוח על (עף ומתמרן בחופשיות, זז במהירות אנושית)
4 - כוח על חזק (יכול לעוף עד 50 קמ"ש)
5 - כוח על חזק מאד (מגיע למהירות של 100 קמ"ש)

הערה 1-בעולם המשחק, כל המקור לאל טבעי הוא מסטי, זה אומר שאין חייזרים מכוכבים אחרים וחרקים רדיואקטיביים שנותנים כוחות על, אבל בהחלט יש שדים מהגהינום וחפצים רבי עצמה מהעבר שמעניקים כוח קסום למחזיק בהם.
זה אומר שהיריבים אתם תתמודדו לא ישתמשו ברובי לייזר, ושבעוד שכסף יוכל להועיל לכם נגד ערפדים ואנשי זאב, כל מה שקריפטונייט יכול לעשות הוא לגרום לכם לסרטן.
ובבניית הדמות זה בעיר אומר שגם הכוחות שלכם באים ממקור מסטי, ואתם צריכים להתחשב בזה.

הערה 2-לא חייבים להיות לכם "כוחות על" שהם על טבעיים. באטמן הוא גיבור על כמו כל אחד אחר, ואברהם ואן הלסינג, צייד המפלצות האגדי אשר הביס את דראקולה היה בן תמותה ללא כוחות מיוחדים, אלא אם אתם מחשיבים את תבונתו או כוח הרצון שלו.
במקרה שכוחות העל שלכם הם לא משהוא על טבעי רשמו בכוחות את היכולות שלכם שהם מעבר לאלה של בן תמותה ממוצע. (לדוגמה-לחימה בשני אקדחים, חושים מחודדים, כוח גופני וכו').

מיומנויות:
אתם יכולים לקחת מה שאתם רוצים כל עוד זה מתאים לרקע, וגם במהלך המשחק אתם תוכלו לעשות דברים ששחכתם לקחת אם תגידו שמתאים לרקע שלכם...
זה כולל גם דברים של כושר גופני וכו' אז אתם יכולים להיות מאד חזקים כמו שמתאים לגיבורי על, פשוט אם לא תבחרו כוח על לזה זה יהיה בגבולות הגוף האנושי.
אין צורך להתחיל לפרט יותר מידי כמו במו"ד, וחוץ מזה אתם יודעים אוטומתית כל דבר שבן אדם נורמלי יודע ברמה סבירה (וגם במהלך המשחק תוכלו להחליט שאתם יודעים לעשות עוד דברים שלא רשמתם כאן) אז אני לא רוצה לראות רשימות ארוכות מידי, רק דברים מיוחדים.
בנוסף אם אתם רוצים מיומנות שאתם ממש מתמחים בה כמו פריצת מנעולים או לא יודע מה, מעבר להכשרה נורמלית זה המקום לרשום את זה.

דברים טובים ורעים:
יש לכם 4 נקודות של דברים טובים לחלק.
אני אפרסם כאן רשימה אבל שימו לב שחלק מהדברים מזכירים תורות או ר"כים. תתעלמו, זה חופשיטה. גם דברים כמו שליפה מהירה לא צריך כי פשוט זה בכלל מיומנויות שאתם יכולים לקבל בחינם, אני מאד זורם בקטע הזה.
מה שכן אפשר לקחת מהרשימה זה דברים לא טיבעיים כמו ראיית לילה, מזל טוב או סתם כוחות על של דברים מסוימים.
GShgKoa.png

nZQFy1A.png

אם אתם רוצים יותר מ4 נקודות של דברים טובים, יש לכם רשימה של דברים רעים. כל דבר רע נותן נקודה אחת, חולשה נותנת 3.

שימו לב-במשחק הדמויות שלכם הן "bad-ass" ציידי מפלצות, לכן אני לא ממש בעד חולשות.
השארתי את האופציה פתוחה מכיוון שאני לא רוצה לסגור לכם כיווני מחשבה ויצירת דמות, אבל אני לא רוצה שאנשים ייקחו דברים רעים בשביל לקבל עוד נקודות של דברים טובים.

20536452.png
32532576.png
אם יש לכם רעיון למשהו שמתאים כחולשה\דבר טוב\דבר רע תציעו.
זכרו-אין כאן עניין של מנצ'קניזם, דף הדמות הזה אמור לעזור לכם להגדיר את הדמויות שלכן, לא להגביל אותן ולא למקסם אותן. אם יש לכם בעיה, אם אתם לא יודעים איך להגדיר את הדמויות שלכן או את הכוחות שלהן או כל דבר אחר-דברו איתי.

קצת מידע על העיר-
ניו-סיילם ממוקמת בצפון אמריקה כמה מאות תושבים.
בגדול, ניתן לחלק את העיר לארבעה אזורים עיקריים, אם כי (כמובן) אי אפשר להפריד אותם לחלוטין אחד מהשני.

צפון-מרכז העיר:
החלק התרבותי יותר של העיר, כאן נמצאות מרבית שכונות המגורים, ככל שאתה מתקרב לקצה הצפוני של העיר כך המעמד הכלכלי של הדיירים גבהה עד שאתה מגיע לאחוזתו של סטיב קרטיין, הצאצא האחרון לאחת ממשפחות מייסדי העיר וככל הנראה האדם העשיר בעיר. האחוזה מסמלת את הקצה הצפוני של העיר.
בצפון נמצאים בנייני העיירה, בית הספר, בית החולים, המוזיאון וכמה מהמועדונים היותר יוקרתיים שבעיר.

מזרח-מרכז העיר:
אזור התעשייה של העיר והחלק הפעיל ביותר שלה. כאן תמצאו את מרבית המשרדים, המפעלים והמסעדות שבעיר. אזור זה הוא המקשר העיקרי בין צפון ודרום העיר.

מערב העיר:
ה"פארק" של העיר, שריד אחרון ליער העתיק שנכרת ברובו כשהעיר הוקמה לראשונה. ביער צומחים מכל העצים והצמחים האופייניים לאזור וחיים בו כמה וכמה זנים של בעלי חיים נדירים.
מהסיבות האלה ומסיבות אחרות, היער מהווה שמורת טבע והוא מהווה יעד פופולרי לטיולים או מחנאות עבור כאלה שרוצים להישאר במרחק יום-יומיים הליכה מהעיר.
בקצהו השני של היער נמצא בית הקברות של העיר, אליו מובילים כבישים מצפון ודרום העיר. (אין כביש שעובר דרך הפארק)

דרום העיר:
החלק האפל יותר של העיר. שכונות העוני והחלקים היותר עתיקים של העיר. לפי השמועות חלק מהבתים המטים ליפול העתיקים יותר הם בני למעלה ממאתיים שנה.
הידע הנ"ל הוא כמובן הידע הבסיסי ביותר. לפי הרקע של הדמויות שלכן אני אוסיף לכל אחד ידע על הדברים היותר מעניינים שבעיר.

קצת על היצורים בעולם
כמו שכתבי מקודם, המקור לעל-טבעי הוא מסטי, וכך גם היצורים.
בעולם קיימים בעיקר יצורים עם אופי אירופאי (ערפדים, אנשי זאב, נרקומנסים ואל מתים, מכשפות ומכשפים, פיות ורוחות), אם יש לכם שאלה על יצור מסוים-תשאלו.
מלבד אלה, יש גזע נוסף שקיים במשחק-בני האלמוות.
לא הרבה ידוע על בני האלמוות, ואין איש חי כיום (אפילו לא מישהוא בני גזעם שלהם) אשר יודע את מקורם.
רק את זה אנו יודעים-בני האלמוות הופיעו על הארץ באותו זמן שבני האדם הופיעו, והם ליוו את גזע בני האדם במשך כל ההיסטוריה שלו.
בני האלמוות תמיד היו מעטים, ואף על פי שכלפי חוץ הם נראו כבני אנוש, הם החזיקו בכוחות שבני תמותה לא יכל לחלום עליהם.
למרות שמם, בני האלמוות מושפעים מזרם הזמן. הם אומנם לא מתים מזקנה, אך הם נחלשים ככל שעובר הזמן, ולבסוף, אחרי מאות שנים, הם חלשים כמו בני התמותה, ויכולים למות מפגיעות גופניות כמו כל בן תמותה אחר.
ולבסוף, 3 הערות חשובות להתאמת הציפיות.
1-הגיבורים לא מנצחים בכל מצב.
הדמויות הן לא היצורים הכי חזקים בעולם, ואם הן יתקפו יצורים מסוימים (במיוחד בלי תוכנית מראש)-הן יפסידו.
בנוסף לכך, בניגוד לקומיקס-הנבלים לא טיפשים, ואם הדמויות לא יתנהגו בחכמה הנבלים ישיגו את מטרותיהם.

2-מה שאני כותב קורה.
את המשפט הזה יהיה הכי קל להסביר בעזרת הדגמה-
אם אני כותב משפט כמו "הערפד שלח אגרוף מהיר לעבר הדמות" אתם יכולים לתאר כיצד הדמות התחמקה מהאגרוף, חסמה אותו או חטפה מכה כואבת-לפי בחירתכם.
לעומת זאת, אם אני כותב "אגרופו הפתאומי של הערפד העיף את הדמות והפיל אותה לרצפה משתנקת בכאב" אם לא יכולים לתאר כיצד הדמות התחמקה מהאגרוף ברגע האחרון-היא חטפה את האגרוף ונפלה לרצפה משותקת לכמה רגעים מכאב והלם. אתם יכולים לתר כיצד הדמות הגיבה במדויק, אבל אתם לא יכולים לסתור את מה שנכתב.

3-זה משחק קבוצתי.
לשחק זאב בודד זה מגניב, אבל במשחק הזה אתם אתם משחקים בתור חבורה, ולכן הדמויות שלכן צריכות להיות כאלה שיכולות לעבוד בקבוצה.
הדמויות שלכן לא חיבות להכיר אחת את השנייה לפני תחילת המשחק, אבל אם אתם רוצים לתאם רקעים-בשמחה.

איפה מפורט ב"קצת על העיר"
מתי-בתקופתנו שלנו, אולי 10 שנים אחורה מבחינה טכנולוגית.

דפי דמות ושאלות ספציפיות-איך שאתה מעדיף. אם כי שאלות כלליות צריך לפרסם כאן.

דרגוניין-אין חובה, אבל זה יעבוד לטובתכם אם תדאגו שהדמויות ביחד מכסות כמה שיותר תחומים, מבחינת ידע ומבחינת יכולות. (וכמובן שכל הדמויות צריכות יכולת לחימה)

מקמנגוס-ראה את התשובה לנקסטרול

איך בדיוק מושפע העולם מהעובדה שיש בו מפלצות? כלומר- להבנתי- ההרפתקה היא בעולם רגיל עם מפלצות- כל שאני לא חושב שהאנושות התפתחה באותה הצורה כמו בעולם שלנו. תקן אותי אם אני טועה.

ילו אסיד-דבר איתי בפרטי.

דארק סית'-רוב העולם לא מודע לכך שיש מפלצות, בדיוק כמו בעולם שלנו, הן נחשבות ללא יותר ממיתוסים ואגדות-וה"מפלצות" דואגות שהמצב ישמר כך.

אני רוצה גם כן, וכמו האחרים אני אשלח דמות בקרוב. אז אני מבין שזה העולם שלנו עם מפלצות שחיות במקביל, כמו בהרבה ספרים (ניקולס פלמל, בני הנפילים, ספרי הראשית, ועוד מלא שבטח פיספסתי). אבל למה ציידי המפלצות לא חושפים את המפלצות?

אם אתה כבר משווה תשווה לספרים טובים..
בכל מקרה, החלק העל-טבעי של העולם לא נחשף לציבור מכיוון שאם הוא היה נחשף הייתה פורצת מלחמת עולם שכנראה הייתה משמידה מיליארדים.
בנוסף לכך, העולם לא רוצה להאמין לדברים כאלה. מי שמספר שערפדים קיימים נחשב להזוי ומוזר במקרה הטוב או משוגע במקרה הרע.
ולבסוף, כל אחד שמתחיל לעשות יותר מדי רעש בנסיון לחשוף את העל טבעי שבעולם... מושתק. בדרך זו או אחרת.(מי מה ואיך אתה תדע אם יהיה לך הרקע המתאים)

בעקבות כמה אנשים שפנו אלי-חברה, הקראנץ הוא רק כדי להגדיר את הדמות שלכם בצורה מסודרת.
תחשבו על הפלאפ של דמות ושילחו אותה אלי, מי שיתקבל יעבוד איתי על הקראנץ.

הדמות שלי בינתיים, אני צריך להרחיב את הרקע בהרבה. שים לב שאני ועוג עושים רקע משותף, אבל אני עוד לא מסדר את זה כאן כי לא ממש הסדרנו את זה בינינו.

שם: Lowall of the night
תפקיד\מקצוע: צייד ערפדים
רקע: לוואל היה אדם רגיל יחסית, הוא היה נוכל, וסייף די טוב אפילו אם היה יכול להעיד על עצמו. פעם אחת הוא עשה טעות- הוא נכנס לפונדק הלא נכון. לוואל נכנס לפונדק של ערפדים, וחשב שהוא יכל לרמות אותם בקלפים.
הוא גילה שהם ערפדים הרבה יותר מדי מאוחר, וכמעט נהרג. כמעט כל דמו הוקז ממנו.
הוא שכב כמעט-מת בסמטה מאחורי הפאב, ושם התגלתה אליו אישה בחלומו. היא הייתה גבוהה ודקה, חיוורת עור, לבושה בשמלת תחרה שחורה וקלילה עם חוטי כסף שזורים בה. השיער שלה היה כחול עמוק כמו הלילה. היא לבשה רעלה שחורה שכסתה על פניה.
האישה הציגה את עצמה בשם "ניקס" (NYX), וסיפרה לו על העולם האמיתי והאפל בהרבה מכפי שחשב שייתכן.
היא הסבירה לו שבלעדיה לא יוכל לחיות, והציעה לו לשרת אותה- לצוד ערפדים.
כאשר הסכים, היא עירתה מדמה לדמו- דם בצבע הלילה זורם כעת בורידיו, מעניק לו כושר ריפוי מהיר יותר, תגובות חדות יותר, וכך גם כוח ומהירות מועצמים.

רק לאחר שנה וקצת הוא הבין מיהי הגבירה הזו- ניקס, אלת הלילה היוונית. התגלמות הלילה האפל.
מאז הוא צד ערפדים, והתחבר עם קייל (עוג) צייד המפלצות.

אוקי הנה הדמות שלי : (הערה מהצד : כמה מאות תושבים זה לא מעט מדי?). רגע, אני צריך ספוילר?
שם : ג'ק גראדון
רקע : ג'ק נולד בניו סיילם, בצפון מרכז העיר. הוריו היו שניהם שוטרים, והם גידלו אותו במסירות. חייו היו שגרתיים למדי עד שבתאונת עבודה מסתורית, במהלך מרדף אחרי שודד, הם נהרגו. ג'ק היה בן 16 אז, ולא היה לו מושג מה לעשות. הוא חש חסר אונים וקטן, וטראומה קטנה נצרבה בתוכו. למרות הכאב, הוא הלך אל זירת מותם, רוצה לראותם בפעם האחרונה, רוצה לראות סימן כלשהו למי הרג אותם, סימן ליעד נקמה... הוא לא מצא דבר, האזור היה נקי ולא נותר זכר למה שהתרחש שם. הוא עמד ללכת ולבכות, אך אז ראה בצד משהו זוהר... אבן קטנה וכסופה, שהפיקה זוהר עדין. האבן פעמה בעדינות, ולפתע הוא שמע קול בראשו : "ג'ק, הגיעה העת שתדע את האמת : הוריך לא היו שוטרים, הם היו ציידי מפלצות. השיטור היה סיפור כיסוי. מפלצות ויצורים קסומים קיימים באמת, ג'ק, והוריך נלחמו בהם עד נשימתם האחרונה. הם יחפשו גם אותך, בהיותך צאצא של מי שקטלו כו רבים מהם. עליך לקחת את מקומם של הוריך, וכדי לעשות את זה בתור התחלה תצטרך לשרוד... אך אל חשש. אני איתך, ואני אעזור לך ואנחה אותך."
" מ...מ... מי את?" שאל ג'ק בפחד.
"אני היא מהותם האחרונה של הוריך. לפני מותם, הם העבירו את תמצית חייהם אל תוכי, ואני מעבירה אליך את רצונותייהם. הם רק רצו בטובתך ובביטחונך. תוכל לשאוב מכוחי לביצוע דברים מופלאים, בשימוש באנרגיות החיים של הוריך, ואלי, יום אחד, אם תשיג מספיק עוצמה, להחזיר אותם... בינתיים, אם תתחזק, אוכל לתת לך לשוחח איתם שיחות קצרות, להיוועץ בנשמותייהם... אבל אין זמן לדיבורים. לך לסמטת יולנאס. שם מקום המחבוא בו השאירו את ציודם לפני שמתו."
ג'ק הלך בעקבות הוראות האבן, ומצא חדרון קטן בו מצא את החרב המוכספת והקסומה של אימו, ואת רובה הציד וקליעי הכסף של אביו. נוסף על עוד כמה פיגיונות מוכספים ואספקת מזון ומים, לא היה שם דבר. האבן נתנה לו כוחות מסתוריים, אנרגיות של מוות וחיים, דיברה אליו והנחתה אותו. הכסף בחשבון הבנק של הוריו הספיק לו לבית הספר עד לגיל 18, והוא חי בחדרון הזה למשך לימודיו. אחרי שעות הלימודים הוא התאמן בתיעול אנרגיות האבן, בירי, ובסיוף. הוא התחיל לשמוע את קולות המתים, המלחשים אליו קריאות מיוסרות. לאחר שסיים את בית הספר החל לעבוד כשוטר למשכורתו אך למעשה עבד בציד מפלצות, כמו הוריו. הוא מחפש את חברי ארגון המפלצות שרצח את הוריו, שכן מפלצת אקראית לא מסוגלת לחסל אותם. לאבן היה מושג מעורפל, ולמרות השיחות הספורות עם הוריו, הוא לא הצליח לדלות שום מידע מלבד מגוון יצורים, ערפדים ואנשי זאב, מכשפות ואנשים מעוותים (אם הם לא עובדים ביחד בעולם שלך אז זה היה פשוט ארגון של אנשים שכוח שדי עיוות אותם שנקמו את נקמת אחיהם לנשק). הוא מחפש את אנשי הארגון (הם לא היו מקומיים, ולאחר הרצח הם נמלטו למקום כלשהו באר"הב, ככל הנראה לעיר הבית שלהם) ורוצה לנקום את דם הוריו. כן כן אני יודע יתום חסר הורים שרוצה את נקמתם בנאלי לגמרי ודפוק. מה לעשות לא היה לי רעיון מקורי :( וגם יצאה לי מגילה. מתנצל.
כוחות :
דיבור עם המתים- שומע את קולותיהם במעורפל רוב הזמן, ובהשקעת כוח יכול להביא נשמה אחת אליו שתומר לו משהו, ובהשקעה אפילו גדולה יותר לכפות עליה לציית לו. כמובן שאם ישכנע אותה לעזור לו זה יהיה קל יותר. נקודות : 3
הקמת אל-מתים- מזמן רסיס של חיים לתוך גופה באזור (בכל מקום יש גופה כלשהי, גם אם של ניאדרטלי שמת שם לפני עשרות אלפי שנים, אבל השלד שלא עדיין שם, וניתן להפיח בו רסיס חיים, ואם הוא לא קבור עמוק מדי, הוא יוכל לטפס החוצה, או לחילופין לבקוע מהקרקע כחלק מהקסם. כמובן שליד בית קברות עם גופות טריות יחסית זה יותר קל, למרות שעלול להחשב חילול קודש, ולכן הוא משתדל שלא לחלל בתי קברות) הוא יכול להקים שלד או אפילו זומבי אם הגופה טרייה, ויכול גם להקים חיות (לדוגמא זאב שמת באזור לפני מאה שנים). או שלחילופין יכול לזמן את רוח היצור עצמה כדי להילחם בשבילו (משתלב עם דיבור עם המתים). אם ינצל את כל כוחו, יוכל להקים משהו דומם לכדי תנועה ולחימה, אך עם גופות זה קל בהרבה. נקודות : 4
קרני אנרגיית מוות- בזה הוא יחסית חלש, ומעדיף להשתמש ברובה או בחרב שלו. הוא לרוב ישתמש בזה רק כמוצא אחרון, אבל אם ימקד בזה עוצמה, זה יכול להיות יעיל בחיסול יצורים קטנים או בפגיעה ביצורים בינוניים.
ריפוי : הוא מסוגל לשאוב את כוח החיים מן האבן, ולהעבירו לאחרים כדי לרפאם. נקודות : 3
מיומנויות : סיף, ירי, דיפלומטיה (עם הרוחות), איום (כנ"ל), מעקב, היסטוריה (בקשר למתים), קצת אנטומיה (כנ"ל), לא יודע מה עוד.
דברים טובים : אינטואיציה, אמפתיה, חוש שישי, טעינה מהירה.
מראה והתנהגות : ג'ק הוא בחור חיוור ויחסית רזה, ולכן קשה לראות את כוחו במבט ראשון. יש לו שער שחור כהה ועיניים כחולות קרות, שגורמות לו להיראות מבוגר יותר, עיניים שראו הרבה... הוא שקט רוב הזמן ומרוחק, מקשיב לקולות שבמוחו. קל לו לגרש אותם כאשר הוא צריך להתרכז, אך הוא מעדיף להקשיב להם רוב הזמן. הם מזהירים אותו במקרי סכנה, או נותנים לו מידע על מה אנשים אחרים חשים. כאשר ידבר, הוא ידבר בשקט, אולי אפילו בלחש. קולו לא עמוק ולא דק, רק קצת מלחשש, קול של אדם ששמע הרבה, ושממעיט לדבר בעצמו. ישנם כאלה שיגידו שהוא מפחיד מעט או מבהיל, ושהוא נראה כמו שלד מהלך בעצמו.
זהו בינתיים. תגיד לי אם צריך לערוך.

חזרה