• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאה בקלדאריה: "מלתעות היגון" [ הסתיים ]

סטטוס
נעול לתגובות.
אמרתי לך לא לנקוט באלימות חרא אני מחוסל בידי אורק :eek:rc:

האמת היא, שכעת אני צריך לשקול מה לעשות. יש מספר אופציות, ואף אחת מהן אינה מבשרת טובות במיוחד.

אבל, לפני שאחליט סופית, אני מבקש תגובה נוספת. אך ורק מאדוארד הוקריץ' . קרי, מה אתה עושה כאשר החיילים ניגשים אליכם.

"ובכן, גרילי חביבי, נראה שתפסת אותנו. אך... למה חיכית עד עכשיו? יכולת לתפוס אותנו קודם... אך... לא עשית זאת. מדוע? האם זה בגלל המושג 'הנקמה היא מעדן שטוב להגישו קר'? או שהורו לך לעשות זאת..."

ooc: אינויניאטר, אולי כדאי שנעשה את זה כמו פגישת מו"ד - כל שחקן מגיב בתורו שנקבע מראש. זה ימנע כל מיני סיבוכים. שאתה תהיה הראשון, ומי שייקבע אחריך פשוט יחכה לתגובה שלך. כך זה יימשך - השחקן הבא מחכה לתגובה של הקודם, וכך הלאה (הסדר ייקבע לפי הדמויות, כך שאם תצטרך להחליף מישהו - זה לא ייצור בלבול). כדאי שתיצור רשימה.

בכוחותי האחרונים, אני מטיל "בלבול יצור" על הכלב שאול "דראקו" (במטרה שיתבלבל ויתקוף את גרילי או לפחות אחרים מהקבוצה). אחר-כך מנסה לברוח.

ובכן, דומה שהגיעה השעה לבשר באורח רשמי:

----------------------- Game Over --------------------------

מה שקורה הוא אחת משתיים: או שאתה נורה ונהרג מיד בידי משהו כמו 20 כידוני מנטיקור (כמו רובי קשת), כמי שמנסה לתקוף את המשמר ולברוח, או שאתה מוטל ארצה, וכדי לא להשחט מיד, אתה נאלץ להודיע מי אתה.
במקרה הזה, גרילי אומנם לא מעיז לגעת בך, אבל אתה מוצא מהרובע, ומתעוררת שערוריה מקצועית על מעורבותו של שופט בקטטות ברובע האקלי... מה שגורם לזקן השופטים לצרוח עליך כמו מטורף, ומונע ממך כל סיכוי לחזור לרובע בעתיד הנראה לעין, פן תאבד את משרתך.
במידה כזו, סביר להניח שמית'רינג יצא גם הוא בחיים, משום שהוא בן לוויה שלך, ובכל מקרה, המשמר לא מעוניין להסתבך עם עלפים, ואי לכך, ישליך אותו מושפל ומוכה לרובע היסמין.

את ברנארד, שנתפס כשהוא רוצח אדם חסר-ישע, שום דבר כבר לא יוכל להציל,
והנרייטה נמלטת, מפוחדת וממורמרת.

כך או כך, החקירה ברובע האקלי באה אל קיצה בכשלון מביש, ועמה ההרפתקאה.

מקווה שנהניתם :twisted:

החיים קשים, מה? :devilish:
סליחה, סליחה, אני יודע שזה לא ענייני, אבל פשוט לא יכולתי להתאפק. :eek:rclol:

חלק מההרפתקאה הזכיר קומדיה של טעויות. אני מקווה שבסבב הבא יצליחו השחקנים יותר.

א. מה תפקיד ה-"פרולוג" בהרפתקאות שלך?

ב. מדוע הוקריץ' התחפש לקבצן? הוא הרי נמצא כבר תחת זהותו של האב הירונימוס. שמתי לב שהדמויות התייחסו אל 'האב הירונימוס' כאל השופט הוקריץ' כל הזמן. 'הירונימוס' לא הוזכר אף לא בציוץ. האם הדמויות האחרות אמורות לדעת על זהותו האמיתית של האב הירונימוס?

זה לא פיר, אין לי שום דרך נורמלית אחרת לשחק מ"ת ולא בפרי פורם.
תעשה עוד הרפתקאה אנוויניאטר בבקשה
ואם תסתכלו תראו שאני לא רציתי ללכת בכוח ורציתי ללכת משם מהר חרא חרא
:eek:rcmad: :eek:rcmad: :eek:rccry: :eek:rccry:
וד"א איפה מופיעה התיבה הזו

ואגב, להסתלק מהר היה בהחלט מומלץ.
כלומר, היה בסדר גמור לשים מארב לטינופות של מיס פטסון... אבל למה לעשות את זה בכיכר הראשית של הרובע, היכן שכל העולם רואה?

ולהלדין: פרולוג, כשמו כן הוא הוא פתיחה ו"טיזר" להרפתקאה.

הנרייטה לוסטון יצאה בתיקווה לחזור לזוהר נעוריה. ואכן כן היא יצאה להרפתקאה עם מטרה טובה, נחישות, וכוונה לעשות את הטוב ביותר למען העולם. וכמו בנעוריה, שוב כל חברייה נהרגו... 'לעזזל' היא חשבה לעצמה, ברגעיה האחרונים.

*blink blink* ראוי לציין שזה היה משחק הפורום הכי מהיר שהייתי בו אי-פעם. למרות שאני מבינה למה הוא נגמר כל-כך מהר...
נו, לפחות אני נהנתי מהחלק שלי. :)

חביב, מלבד העובדה כי הנרייטה עצמה לא נהרגה. למעשה, היא אפילו לא נשרטה בכל הארוע הזה. מאחר והיא לא היתה פצועה, וגם לא עסקה בהתלהבות בריטוש של אויב גוסס, היה לה מספיק זמן לראות את השומרים מתקרבים, להטיל על עצמה קסם הסוואה ולהעלם מן השטח במהירות.
אח"כ, סביר להניח, היה לה זמן לשמוע משהו על שערוריית הוקריץ'.

בעצמך אמרתה שהיא שקלה לסיים את חייה, ולאור ההתרחשות האחרונה לפחות איך שאני רואה את זה, היא היתה מאבדת את עצמה לדעת. כל הדרכים נחסמו, כל הגשרים נשרפו.

בספק.
היא לא הספיקה להתקשר לאף אחת מהדמויות באופן כזה, שאובדנן יהיה משמעותי בשבילה, מה גם שבסופו של דבר, רק אחד מהם מת. מהקרב עצמו, היא יצאה באופן די מכובד. סביר להניח, שהיא היתה ממורמרת מאד, אבל ספק אם היא היתה מתאבדת בגלל זה.
סביר להניח, שהיא היתה מחפשת צרות במקום אחר... ואולי חוזרת על התוכניות שלה, להפליג רחוק מהיידרקרון, אולי להרקאלסיליי.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה