• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאה בקלדאריה: "מלתעות היגון" [ הסתיים ]

סטטוס
נעול לתגובות.
ברנארד מחליק על שלולית של דם, וכמעט מתמוטט לצד האח הגדול שכבר מת.
הנרייטה מתייצבת לפני מית'רינג, והולמת במהירות. הבריון גונח בכאב, ודם פורץ ממנו
[ 30 נקודות נזק, סה"כ 56 ]
אבל הוא לא נעצר, ומסחרר את הפטיש שלו. ברנארד מצליח לעצור אותו ברגע האחרון, אבל בכל זאת סופג 5 נקודות נזק הלם. (נפצעת קודם?) הנרייטה מתכופפת בזמן, ומית'רינג מצליח לצעוד אחורה, ואז נאנח ומתמוטט לרצפה, פצוע קשה - חץ שחור נוצה של אורקים נעוץ בין קשקשי השיריון שלו. האורק צווח וקופץ משמחה במרחק בטוח, צועק דברים גסים בשפתו.

חץ נוסף, אגב, עבר מאד-מאד קרוב לראשו של הוקריץ'.

א. זה 32 מתוך 44 (32 ותוספת 12+)
ב. זהו לחש מהמטה, אגב.

לא הורדתי לך מאנה, בדיוק בגלל זה

אגב, מטיל *קליעי קסם*

קליעי הקסם פוגעים בבריון, וכעת הוא פצוע ב-71 נקודות נזק. הנרייטה צורחת בכעס, קופצת קדימה והולמת בכל כוחה, הבריון לא מספיק להגיב, לפני שהחרב שלה נכנסת לתוך חזהו ויוצאת מהצד השני; הוא נאנק, שומט את הפטיש ומתמוטט בכבדות, עוקר את החרב של הנרייטה מתוך ידיה.
האורק יורה בברנארד שני קליעים, ואז מסתובב ובורח, נעלם בתוך הסמטה. אחד החיצים פוגע בך, ל-11 נקודות נזק (סה"כ 16, לא נפצעת קודם).

הקרב נגמר.

אני כועס מאוד ואומר לעצמי [זו הדרך לתהילה כך אבותיך הגיעו לגדולתם אתה צריך לקחת את עצמך לידים] אני גונח ומותח את קשתי חזק דם נול על בטני אני מכוון לעינו של האורק שפגע בי אני אומר "לתהילה" ומשחרר את החץ

לצערי, הדבר היחיד שאתה עושה, זה מוטל על הרצפה ומאבד דם

ooc: אני עשיתי את זה לפני שהאורק ברח

האורק ירה בך, ואתה התמוטטת. לא היתה לך הזדמנות לירות.

אני מחפש את הקוף על הרצפה, אם אני מוצא אותו אני חותך לו את כל הגפיים ומכניס לו מספר אגרופים לפנים "קוף, לך תספר לפרוצה שאתה משרת מי עשה לך את זה", אם לא אז אני בודק את שאר החבורה.

אני נזכר בבקשה שלו מהאחים ואז אומר "זה בשבילי" וחותך לו רגל "זה בשביל הנרייטה" וחותך עוד רגל "זה בשביל הוקריץ'" חותך לו יד "זאת בשביל העלף" חותך לו יד "זה בשביל הנשים בכיכר" אני אומר ומשלח לכיוונו מגוון רב של אגרופים.

אני כבר מעורפל מאוד אני ממלמל חזק ככל יכולתי:" הוקריץ' בוא אני צריך אותך, מישהו אני עומד למות, אני מצטער שלא הגעתי לגדולה אבותיי" ומאבד את ההכרה

בשארית כוחותי אני ממלמל "מישהו, אני צריך עזרה אני מצטער שלא הגעתי לגדולה אבותיי אני מצטער" ומאבד את ההכרה

ואז, בעוד ברנארד עוסק בלחתוך לגזרים את ג'אבקה הגוסס, והוקריץ' מטפל במית'רינג, אתם שומעים מחיאות כפיים, עם צחוק אכזרי.
קפטן גרילי יוצא מסמטה, מדושן עונג, כלב השאול שלו, סמור פרווה, אחריו; שומרים נשפכים אל תוך הכיכר, כמעט 30 שומרים, עם כידוני מנטיקור וחרבות; נדמה לכם שיש שם לפחות שני קוסמים.

"איזה יופי" מלגלג גרילי "נתפסו על חם... קטטה ורצח במקום ציבורי, ואתה, נערי" הוא אומר לברנארד "מואשם ברצח אכזרי של אדם חסר אונים..." חיוכו מתרחב.
"אני אוסר אותכם בשם הוד-מלכותו" הוא אומר, והחיילים ממהרים להקיף אותכם במעגל "קחו אותם לבית המעצר" הוא מוסיף.

----------------------- End of Scenario -----------------------------------

מתי הפגישה הבאה
ואנוויניאטר אתה יכול לעזור לי בקשר להרשמה

ooc:

טוב, כמה הערות כלליות.
חוששני, שעשיתם *את כל השגיאות האפשריות* במהלך ההרפתקאה הזו.

לגבי פגישת המשך: כנראה בשבוע הבא.
בינתיים, הנרייטה לוסטון היא היחידה שלא נתפסה, משום שהטילה על עצמה לחש הסוואה בזמן. לגבי מה שקורה איתה, ואיך ננהל זאת (בנפרד), אני אדון עם Volkana, כאשר תחזור.

לגבי הרשמה: לדעתי, כי טוב שתשאיר הודעה בפורום המשוב של הפונדק, ומנהל הפורומים יראה את זה ויפתור לך את הבעיה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה