• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

שם: קווריון.
מקצוע: לברוח ממצוד הפראא, כאשר אני לא מציל את העולם מאבירי-מוות, אלים לשעבר ופיות-פראא.
תחביבים: דברים מטורפים מעל ומעבר, כמו לאתגר את אל המלחמה לדו-קרב, להזיז הר כלשהו ימינה 3 מטרים, או ליצור אי משלי באמצע הים. לכו תדעו.

שמי אודי,
בן 15.5

תכונות:
כוח 8 :(
חוסן 10
זריזות 7 :(
תבונה 15
חוכמה 14
כריזמה 10

מאפיינים:
חוסר מזל:
תמיד יצא 1 בגלגול הקוביה :(

סקרן:
2+ לידע

קרן לייזר:
מטרה: מי שמעצבן אותי. 1ק10 נזק :twisted:

ניגש לזה באותה צורה שהפייטן מסולאס ניגש...

שמי דורון, אבל אתם יכולים לקרוא לי אך ורק בשם הזה :twisted:
בן 16 וחודש

תכונות:
כוח - 12
חוסן - 10
זריזות- 14
תבונה - 13
חוכמה - 15
כריזמה - כמו של קרפד

מאפיינים:
אף גדול - 2+ לגלגולים שמטרתם להריח משהו
אויב מועדף (ג'סטין ביבר) - אני אפילו לא צריך להסביר...
בלבלן שכל רציני - 5+ לכל גלגול שמטרתו להתיש מנטלית את האויב
חוסר יכולת בבחירת סמיילים - וחבל שכך...

גודל: קומפקטי

שלום, אני הרובוט אופק מספר 8010, אבל שני מהנדסי הרובוטים שבנו אותי אוהבים לקרוא לי ניר.
נוצרתי לפני 12.35 שנות אורורה, או 13 שנים ארציות.
התחביבים שלי: לקרוא, לשחק במחשב, לתכנת, משחקי תפקידים ולאחרונה גם איסוף מיניאטורות.
דבר שכדאי שתדעו עלי: אני משחק במו"ד מכיתה ג'
דבר (או שניים) שלא כדאי שתדעו עליי, אבל אני אספר בכל זאת:
1. אני לא גר באורורה
2. אני גר בכדור הארץ, ישראל, פרדס חנה כרכור
תכונות רובוטים מיוחדות:
1. ביטול שני החוקים הראשונים: רשאי להתעלם משני חוקי הרובוטיקה הראשונים
2. רובוט דמוי אדם: דמוי אדם לחלוטין! לא תוכלו לזהות שהוא רובוט
3. קריאת מחשבות: רשאי לקרוא ולשנות מחשבות כרצונו

(פרסומת סמויה לאייזיק אסימוב)

some pepole clame to know me, but nothing is true
אם תצליחו להוציא אותי מהספר, תדעו שקוראים לי תומר :D ואני בן 13, חובב משחקי תפקידים מכל הסוגים :cool:
תכונות:
כוח-9
זריזות-14
חוסן-10
תבנ-16
חכמ-11
כרז-15
יכולות/חולשות מיוחדות:
ערבוב ארוך- עד שהוא מקבל את הקלף שלו הוא מת משעמום..
פפי לוק- אל תתעסקו עם הפרצוף החמוד!!! :twisted:
תולעת ספרים בקנה מידה עולמי- אני צריך ללכת לתחרות...
מתאבק עם כלבים- לא לנסות בבית :eek:rcwink:

אני יכול לקרוא גם את המחשבות של כמה אחרים. לדוגמא: לאחד החברים שלך יש מיניאטורת מומאק, וaragon7 אכל חזה עוף עם מיונז וחרדל וגם פלפל עם מיונז וחרדל לארוחת הצהריים (קצת מוזר, לא??? :confused:: :confused:: :confused:: )

שלום לכולם שמי הידוע ברשת Igal Nwcares

ידוע במציאות בשם יגאל כיום בן 24, פעם היה פה בשם קפטן יגאל אם משהוא זוכר.
חזרתי לפה לאתר.

גר ברחובות.

דברים שכדי לדעת עלי אוהב משחקי תפקידים ואת המשחקי מחשב (בעיקר RPG ויריות), חובב קומיקסים של DC.

דברים נוספים: בימים אלה כותב עולם שלי אולי באחד הימים פרסם את זה פה אולי...

דברים מיוחדים אוהב חרבות ומתחנן לבנות משהו מיוחד.

זה הכל בינתם אולי המשך הספר עוד דברים שיהיה לכם יום טוב

יאללה,אם כולם עושים את זה אז למה לא?

שם:ירין, אתם יכולים לקרוא לי ירין או ירינארק.
בן 16 וכמעט חודש.

תכונות:
כוח: 13
חוסן: 14
זריזות: 7 ביום טוב.
תבונה: 15
חוכמה: 14
כריזמה: לא מספיקה

יכולות מיוחדות:
שעיר: +2 להצלה נגד קור.
מטריד: +3 לאיום כאשר משתמש בהטרדה.
תחום שליטה (מחשב): אני והמחשב הם אחד,מביטים אחד על השני כל היום.

גודל: גמד.

שם: יובל, אבל אתם יכולים לקרוא לי גם "אדוני". בן 13. גר בחור לא ממופה בתוך ירושלים המכונה "גילה".
תחביבים: מובכים ודרקונים (גרסה 4 בלבד!), משחקי מחשב ואקס-בוקס (בעיקר אסטרטגיה), הצקה לאחותי הקטנה וגלישה חסרת מטרה בפורום.

תכונות:
כוח: 15
זריזות: 0 וחצי
חוסן: מינוס אינסוף
חוכמה: 22
תבונה: 16...?
כריזמה: 18

יכולות:
חפירה בלתי פוסקת (כוח התקלות): יובל חופר לאויב ללא הפסקה על שטויות לא מעניינות כגון מזג אוויר, חוקים של מו"ד שאף אחד לא מכיר, סדר היום של דרקון לבן ממוצע, עניבות, פשטידות וכו'. במידה והאויב חירש, יובל מגלגל במחסר 4 עקב חפירה בשפת הסימנים (הוא לא מוותר לעולם.)
טמטום (כוח יומי): פעם ביום, יובל יכול להיות מטומטם ומטריד להפליא לזמן קצר של כמה דקות. בזמן זה, כל יצור (בן ברית או אויב) עם קו ראייה אל יובל נדבק בקדחת הטמטום ומתחיל לאבד מרמת המשכל שלו בהדרגה תוך כדי התגלגלות חסרת פשר על הרצפה, קפיצה במקום, צעקות חסרות היגיון, התקפי זעם וצחוק לא רצוני. ואז הוא מת.

דף דמות חדש ועדכני!

שם: ofek8010, אבל כמה אנשים ממישור יסוד האש נוהגים לקרוא לי לפעמים גם "ניר"
מקצוע: מופ"תניק

בתור מופ"תניק, ניר מטיל לחשים קטנים, הקרויים בשם "תרגילים", מתוך ספר הלחשים שלו, הקרוי בשם "מחברת מתמטיקה"

כוח: 8 (בכל זאת, לפעמים עושים משהו)
זריזות: 11
חוסן: בערך 5
תבונה: 17
חוכמה: 13
כריזמה: 3 ביום טוב במיוחד...

יכולות:
לעשות הכל בראש: ניר מחשב את כל התרגילים שלו בראש, ורושם רק את התשובה לשאלה על הדף, ומקסימום כמה עזרים. יכולת זו מקצרת את זמן עשיית התרגילים ב-90%.
חיסכון מקום: ניר רושם במחברתו הכל בקיצור ככל האפשר, וחוסך כמה שיותר מקום, שהמחברת תספיק עד סוף השנה. בעזרת יכולת זו, 25 תרגילים תופסים רק דף אחד מהמחברת שלו.
קריאה: ניר קורא, והרבה! ניר יכול לקרוא ספר ב-10% מהזמן שלוקח לקרוא אותו בדרך כלל, ו"שורד" 90% יותר בספרים מעייפים מנטלית

כל מורה למתמטיקה שרואה את ניר משתמש ב"לעשות הכל בראש", או ב"חיסכון מקום", יורד מיד דרגה אחת ביחס כלפי ניר (מעוזר לידידותי, מידידותי לנייטרלי...), ומוסיף 2 לד"ק להעלות את היחס בחזרה, על כל פעם בה הוא רואה.

תרגילים ליום:10
מדענות הדדית: ניר יכול להעניק תוסף +2 לבן ברית, במיומנות שיש לניר רמות בה. ניר מסביר לבן הברית איך לבצע את הפעולה נכון ובצורה פיסיקלית. לעומת זאת, בן הברית עלול לראות את ניר כשוויצר. ניר חייב להצליח בבדיקת דיפלומטיה (ד"ק 20-תוסף התבונה של בן הברית), ולא, בן הברית יורד דרגה אחת ביחס כלפי ניר.
התעלמות: כשמדברים על משהו משעמם במיוחד, ניר יכול להיראות מקשיב, בזמן שהוא חושב על דברים אחרים. הוא שומר את הנאמר במקום עמוק ואפל בזכרונו, לעיון מאוחר יותר.
ידע כללי: ניר יודע הרבה דברים, מהרבה מקורות. ניר יכול, כפעולה חופשית, לפשפש במעמקי זכרונו לפריט מידע כלשהו, שסביר להניח שהוא לא למד מעולם, ולומר אותו לכל הנוכחים בחדר.

מידע עליי: קוראים לי אסדת', אבל אני מעדיפה שתקרא לי אסדת'-סאמה. למה? תשאלו את האוטאקו הקרוב לביתכם, הוא בטח ידע. אה, כן, ו... יש לי דם של מפלצות, איזה כיף לי :lol:
דבר אחד שכדאי לדעת עליי: אני אוהבת משחקי תפקידים כמו כל אחד, אבל אני לא ממש אובססיבית לזה כמו רוב האנשים פה.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: הבחור האחרון שעצבן אותי נתקע בגוש קרח. וכמעט כל אחד אחר שעצבן אותי גם כן.
חלומי הגדול ביותר: חלומות הם לעצלנים שמחכים שיעשו הכול בשבילם.
תכונות ווהאמר: לא יודעת, אני לא משחקת וורהאמר. מה זה בכלל?

שם: ספאגטיאלף(אם תדעו את האמיתי אצטרך להרוג אתכם)
גזע: לא ידוע, כנראה שהגיע מכוכב אחר
מקצוע:קטין, עדיין לומד
תכונות:
כוח:0
זריזות:אולי ביום אחר
כריזמה:קקטוסים משכנעים יותר טוב ממני
חוסן:בראש: 3000, בשאר הגוף: תרחיק ממני את הגומי הזה! אתה מנה לדקור אותי למוות?!
חוכמה:14
תבונה:16
מוטיבציה: אני חושב שהיא בחדר, אין לי כוח לקום לבדוק.
מתקפות:
שמיטת קרקע(התקלות): לצעוק עובדה שהורסת לאדם את הילדות.
חוכמה נגד גיל חלקי 2
נזק: 2ק10 בילדות, והמטרה בוכה והמומה עד לסוף התור הבא
(לא פועל אם האויב חירש)

חפירה(לפי רצון): להגיד עובדות לכל אדם עד שהוא מתחרפן
חוכמה נגד 20 - תפיסה של היריב
נזק: 1ק10נזק תודעתי
(לא פועל אם האויב חירש)

לעצבן בן אדם(יומי): לעצבן בן אדם בנגיעות ואמירות ילדותיות, עד שהוא מתפוץץ
אתה חייב להיות סמוך למטרה, או שתקבל מחסר 3 לחוכמה בתקיפה
חוכמה(-3 אם לא סמוך למטרה) נגד סבלנות(כריזמה כפול 2 פלוס הכשרה[אם יש})
נזק: 3ק12 נזק תודעתי
(לא פועל אם האויב חירש)
(לא מכיר וורהאמר אז התאמתי למו"ד 4)

שם:המגדל הבודד.סתם,האמיתי הוא --------- (צונזר על ידי המוסד)
הא...השם שלי הוא *מסווג*(סווג ע"י המוסד)
נו די כבר! השם שלי הוא ---...(נעיצת מבט זועם באיש המוסד)נו טוב,סליחה. השם שלי הוא איתי.
גר איפשהו בדרום,בסוף העולם ימינה.
גזע:בן אדם,אני די בטוח,לא לגמרי...
תכונות:
כוח:13
זריזות:8(נמצא בעלייה)
תבונה:30 ככה,בקטנה.
חוכמה:24
חוסן:אה...6?
כריזמה:11,או אם אני חפרתי לך לפני דקה,-100.

תחביבים:קריאה,כתיבת סיפורים(עובד על ספר כיום),מו"ד,rome total war 2(בכללי משחקי אסטרטגיה),היסטוריה,לשחק במחשב ובפונדק(קריאות רקע:חנפן!)

יכולות:
ידע כללי:איתי יכול לשלוף ידיעות מוזרות משום מקום:אירועים היסטוריים,אישים מהעבר,ספרים שהוא קרא ודברים אחרים שיכולים להרדים בנאדם ממוצע בתוך חמש דקות(או שניות).
יצירתיות:איתי יכול לשלוף המצאות ממוחו בקצב מסחרר,מה ששיכול להרגיז הרבה אנשים בסביבה.
חפירה על-טבעית:איתי יכול פשוט למוטט מוח של יצור בגודל גדול בתוך כמה דקות שיחה(-20 חיים לאויב,והוא הלום עד לסוף ההתקלות.)
קרב ללא נשק:איתי מקבל +1 להתקפה ללא נשק,בזכות אימון רב שעבר.
עצבון/חפירה:מגרעה נוראית.כל בן ברית שבטווח 50 מטר שחפרתי לו יורד ביחסו אלי והופך עצבני.
(כנ"ל הכריזמה למעלה).
כתיבה:איתי יכול לכתוב סיפורים משגעים(או לא)ולהעסיק כך אויב במשך,לא יודע,דקה?.

חלומי הגדול ביותר:
המצאת חללית שיכולה לטוס בחלל במהירות האור ואז זה ידרדר לסיפור של מלחמת הכוכבים.כן אני יודע,אתם בטח חושבים שאני חנון,וחי בסרט,וגם דפוק...
אז יש לי רק דבר אחד שאני רוצה להגיד לכם:לכו לעזאזל!!!!!

דבר שכדאי שתדעו עליי:אני כותב בימים אלו ספר(כל מי שרוצה מידע,בהודעה פרטית) ומקווה להוציא אותו לאור.

דבר שלא כדאי שתדעו עליי:אני סית' אפל שרוצה להשתלט על הממשלה,להשתלט אחר כך על המדינות בסביבה ואז על כל העולם.בקטנה.(קולות חנק)אה,כן.הייתי צריך לחנוק את איש המוסד שעמד פה לידי,אתם יודעים איך זה(וגם אם לא,לא אכפת לי!)
גודל:גבוה יחסית,בערך מטר שישים וחמש.

שם: יונתן
תכונות (עפ"י שיטת ואנור/עולם המבוך):
כוח: 10
זריזות: 10
כריזמה: תלוי את מי תשאל, או שאני מאוד משעשע או שאני מאוד מעצבן או גם וגם.
חוכמה: איפשהו על סקאלה של כחול
חוסן: 10
תבונה: 16
יכולות מיוחדות: הצלחה אוטומטית בכל ידע היסטוריה כללית
בניית מערכות לחץ אוויר לרובוטים של FRC
שמחה תמידית
הבנה של קונספטים פילוסופיים עמוקים
שירה ביידיש
חוסר הצלחה: הבנת קונספטים אנושיים מסוימים, זינוק באוויר שאחריו יש פיספוס של האדמה.

חזרה