• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ברברים ללא רחמים!!

ברברי ללא רחמים

פונדקאי מהשורה
לכל האלה שפה ברברים אז שתדעו דבר אחד.
אנחנו שולטים!!!!!!! :eek:rc: :devilish: :twisted:
ברברים ישספו אותך בלי שום בעיה בעזרת גרזן או חרב אדירה.
וכל מי שלא ברברי,תהיה ברברי.
מכשפים סתם חלשים ומתרברבים אבל ברברי נוצרו למלחמה הסופית.
למען סיגמאר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני חולק עלייך. ברברי הוא טייר 3 או 4, בעוד שאשף הוא טייר 1. אז האשפים שולטים. עובדתית. חפש בעץ הקישורים באנגלית, יש שם מאמר על כמה שהאשפים חזקים. זה נקרא "טיירים".

בואו נעבור על זה-
איך הברברי יכול לנצח את האשף כשהאשף שולט לו במוח?
איך גרזן מנצח כדור אש?
איך הברברי יכול לרטש את האשף לחלקים אם הוא בלתי נראה?

כי לברברי לא אכפת מכדור אש מסכן הוא יסתער.
ובגלל שהנק"פ שלו לא רואה את הנק"פ של האשפים הדקיקים.
אז הוא פשוט ישתמש בהסתערות,חמיקה מהירה ולסיום הגדול קצת ראש של אשף בשבילך.
ודרך אגב ברברי לומד את הנשק שלו ומשתמש בו,הוא חלק מהנשק שלו
אבל אשף פשוט קורא משהו ואז אומר אותו. הוא בכלל לא חזק

ופארסק צודק.
אשף הוא כלום בלי לחשים או ספר
אני שיחקתי אשף ואתה יודע איך ניצחו אותי?
חבורה של קובולדים מסכנים!!!
לקחה מעין בד עור וחסמה לי את הפה וקשרה לי את הידיים.
ניסיתי להימלט אבל אתה יודע מה קרה?
הברברי של החבורה ערף לשלושתיהם את הראש!!!
אז על תגיד לי שאשף מסכן הוא יותר טוב מברברי אדיר.

לגרין גאנדאלף:
אין הרבה סיכויים שאשף וברברי באותה דרגה במפגש שהאשף יצליח להשתלט על המוח עובדה שכשהייתי ברברי דרגה ארבע גם ערפד תקף אותי ולא הצליח להשתלט לי על המוח והוא שמר על אשף שגם לא השתלט לי על המוח.
ברברי יכול לעשות חמיקה מהירה כשיש כדור אש ואז להשתמש בהסתערות ובזעם ברברי ותקבל ראש ערוף של אשף.
ברברי ייעזר באחד מהקבוצה שלו נגד הבלתי נראות.

תן לי לתת לך את הדוגמה הבא...
מכשף עומד מול ברברי , הברברי מסתער , בהנחה שאנחנו מדברים על ברברי ומכשף באותה רמה , במהדורה שלוש (נגיד , אם זה מהדורה 4 אין מה לדבר פה כי אין באמת מקצועות חזקים יותר ב 4 ) אז הברברי מסתער , יש לו 450 נזק פנויים ? כי הוא חוטף התקפה מהמכשף שמולו בתורו שלו וגם אם נגיד שהוא שרד , אז הוא צריך לפגוע במכשף שיש לו סיכוי טוב להיות אם לחש הגנה שימנע את רוב הנזק ...
אם למישהו יש שאלה איך זה קורה כל התרחיש הזה שיפנה אלי .
בכל מקרה , לברברי יש רק שימוש אחד , לאשף מכשף וכל מטיל לחשים יש עשרות אם רק קרב זה מה שמשנה , אז זה סיפור מסובך יותר

בוא נראה מה המדע אומר על זה...
wizardsandmelees_9442.jpg

הו ברור מדע, אתה כול כך חכם!
(וגם: הוא מדבר על מכשפים אם קראתי נכון. בלי ספר לחשים)

נניח ששנינו בדרגה 20. אתה ברברי ואני אשף.

נניח שאני עוצר את הזמן. ובזמן שאני עוצר את הזמן, אני פותח שלושה שערים למישורים העליונים. ומתוכם אני מזמן אל אלימינסטר, מלאך חמה ועוד מלאך חמה. ואז אני מקיף את עצמי בבועה מטורפת של הגנות מהתקפות.

ואז אלימינסטר מביא איתו את מיסטרה, שהיא אלת הקסם.

ואז שני מטחי מטאורים באותו סיבוב.

גם אם לברברי שלך יש, נניח 600 נק"פ [מה שלא ממש אפשרי], הברברי שלך מת.

בדרגה 1 הברברי הוא כנראה המקצוע החזק ביותר במשחק. הוא ממשיך להיות אחד מהמקצועות הקרביים המוצלחים ביותר אי שם.

אבל מכשף באותה הדרגה , מדרגה 6 ומעלה, אוכל ברברים בלי מלח. בזכות לחש אחד, שנקרא מעוף. הברברי מוציא את הקשת שלו? יש לי הגנה מחצים שתהפוך את הקשת לחסרת תועלת לכמה סיבובים. יודע מה? זה בטח רשימת הלחשים הזאת של המכשף\אשף שהיא לא מאוזנת. אז בוא נסתכל על הדרואיד, שהוא המקצוע טייר אחד שהכי פחות מסתמך על בנייה נכונה בשביל להיות יעיל. בדרגה אחד הדרואיד הוא כנראה המקצוע עם הסיכויים הכי גבוהים לנצח את הברברי כי יש לו פי שתיים יותר פעולות מכל אחד אחר. אם הוא בחר כלב רכיבה בתור החיה המלווה שלו, עם קצת מזל הוא יכול להשמיד את הברברי בדרגה 1. לדרואיד יש דוב מלווה, הוא הופך לדוב בעצמו והוא מזמן עוד דובים עם בעל ברית מהטבע. אני חושב שזה מסכם את הטקטיקה הכי בסיסית והכי פשוטה של דרואיד. הדבר היחידי שהוא חייב לקחת זה את הכשרון לחש טבעי, והוא כל כך טוב שאין בילד בשום מקום שלא משתמש בו אף פעם לא משנה מה. אבל כן, מעוף זה OP נגד ברברי.

והאם שחכת את הלחשים הקסמת אדם ושינה , בתוך סיבוב אחד הברברי הופך לחסר תועלת (לא לשכוח שיריב ישן לא מגן על עצמו , התקפת מוות ושלום לברברי , ויריב מוקסם פשוט מתרחק מהטיל , סביר להניח להילחם בחרים שלו )

חזרה