• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים מקורות השראה למשחק "הנשגבים"

טוב, אתה בטח כבר יודע שדון הוא כותב גדול.
גם כשהוא מעתיק בלי בושה, אתה לעולם לא תשים לב.
אתה תהיה בטוח שהוא המציא סיפור גאוני ומקורי לחלוטין, לא עשה אדפטציה.

הוא כמו כריסטופר פאוליני, אבל יש לו מצויינות שנייה ושלישית.

מחזור קישור הזמן קצת דומה לנשגבים ואפילו יש לו כמה נקודות דימיון
הדמויות בעידן האגדות משתגעות בדומה לסולארים,13 הארורים הם כמו אבירי המוות וכו'.

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי, חיפשתי קטעים טובים מהקרב על הקרח בסרט המלך ארתור שזכרתי, אבל לא היה משהו טוב במיוחד, אותו דבר עם סרטים על ויקינגים, בסוף נזכרתי בסצינה הזאת, אני אשמח להצעות לסרטונים טובים יותר. (אישית אני הכי אוהב את המזרח)

ועוד כמה מגניבים-

אותו סרט כמו זה אל המזרח

אנימה לא קשורה אבל אם אותו שיר מגניב

שוב אותו שיר אבל הפעם מזינה הנסיכה הלוחמת

טוב! :p
דווקא יצא מגניב.

החצי השני הרגיש טיפה מבולגן, אני חושב שהתבלבלת בין מזרח ומערב (ספינות במזרח?) ושורת הסיום מוזרה לדעתי ("and behind (?) they kick ass"?).
אבל חוץ מזה הסרטון מעולה, והמנגינה ממש מגניבה.

אגב, מאיפה השוטים האחרונים? לא זיהיתי אותם.

הממש אחרונים? של קיסרית הארגמן? זה מאיזה סרטון די ישן של פיינל פנטזי, אם אתה מתכוון לקצת לפניו אז זה מחסרי מעצורים, וכן היתבלבלתי בין מזרח למערב רק הרגע שמתי לב, איזו פאדיחה :oops:
והסוף בכוונה מבולגן, ונעשה מהיר יותר ויותר עד לאיטיות של הסוף.
ה- and behind, זה כיביכול עולמות אחרים חות מהבריאה...
וה- they kick ass, מתאר את מה שהנשגבים עושים בכול המקומות הללו.

בגדול, בצפיה מחודשת, אני הייתי עושה את זה אחרת לחלוטין היום, אולי אני עוד יעשה מתישהו, זה כאמור הדבר הראשון שערכתי.

הדעות חלוקות, אבל אולי זה יעיר את העץ המגניב הזה, עבור כבר כמה חודשים, בטוח ראיתם דברים מעניינים שיתנו השראה, היא סרטו על ריקוד, שלי משום מה (אני לא יודע למה), ממש הזכיר את המשחק.
ובלי קשר לזה, מדובר בסרטון מדהים, שימו לב לטכניקה של האנימטור (שהוא גם רקדן מקצועי), הכול בסרטון עשוי ביד, בלי שום עבודת מחשב, ואת הכיריאוגרפיה הוא יצר בעצמו.

&list=WLBA9FB868F25765AD&index=12

טרויה-בהקשר זה אני רוצה לציין את "טרויה" של וולפגנג פיטרסון המבוסס על האיליאדה של הומרוס. הסרט מחייה את השירה והסיפור האפי העתיק והעקוב מדם. הסרט מציג בצורה מדהימה קרב המונים ודו קרב, ומציג יפה מאוד את הכוהנים של האלים השונים. אכילס והקטור הם דוגמות מדהימות לקאסטת השחר, פאריס לקאסטת הלילה, בריסייס לקאסטת הזנית ואדיסאוס לקאסטת ליקוי החמה. הסרט עוקב אחר האיליאדה בדייקנות והסיפור העלילתי מגניב ומעניין.
אני ממליץ בחום. :!:
המבוך של פאן-גם אני ממליץ על הסרט "המבוך של פאן" מאת גיירמו דל טורו. הסיפור הוא כזה: מסופר על ילדה ועל אמה שבעלה נפתר לא מזמן. האישה ובתה נוסעות למחנה הצבאי הספרדי שנלחם נגד מורדים ומנוהל ע"י גנרל אכזר. הילדה חובבת סיפורי אגדות ומוקנטת על כך ע"י המבוגרים בחייה עד שהאגדות הופכות לאמת: פאן אל הפרא מתגלה בפניה ומבשר לה שהיא גלגולה של נסיכת השאול שעלתה אל עולם בני התמותה. כדי לוודא שלא הפכה אנושית מדי, הנסיכה צריכה לעבור שלוש משימות מבעיתות המתקשרות אל חייה בעולם בני התמותה. הסרט מתאר בצורה פנטסטית את נשגבי השאול (האביסלים) ואת השפעתם על עולם בני התמותה. הסרט אפל וקודר מאוד אך עשוי מצויין.
מי שבעל לב חזק מוכרח לראות. :bones:

אני יודע שאני מקפיץ פורום מת, אבל אני לא רוצה שהוא יעלם.
בכול מקרה, המשחק Asura's Wrath יכול להיות השראה טובה לנשגב עם בעיות שליטה בכעס שמשתמש באומנויות לחימה, קבוצה של נשגבים במהות 10 שמנסים לאגור מספיק מהות מהאנשים שסוגדים להם בשביל לחסל את היוזי, וכמה ביטויים של הקללה הגדולה

שיר של אנימה חדשה, שמצאתי שמתאים לי ברמות להשראה לקמפיין האביסאל שלי.

Fire! Take aim! Fire! Go!
Attention! Take cover! Advance! Stop!

To the battlefield! The front lines! Then the edge of death!
Show your commitment that comes from giving your life

I'm sure you can hear their sermons
The voices of maggots trying to resist.
Stomp them out! Stomp them out!

Men, what is our mission?
Extermination! Not a single creature spared!
There's only one thing to do:
Create a living Hell!

Will we charge head on into this rain of bullets?
Of course we will! It's for our country!

To the battlefield! The front lines! Then the edge of death!
Show your commitment that comes from giving your life
Offer your loyalty! Your obedience! Your very soul!
Submit every fiber of your being, with a triumphant shout!

Go forth! Prove that we can build
A pile of corpses that can reach the heavens!

חזרה