• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הטבעת האחת הטבעת האחת - סיפורים מארץ הפרא

סצנה משובחת,
תמסור ח"ח לשחקן שמשחק את ההוביט, הרבה שחקנים היו בורחים / מנסים להתחמק מסיטואציה שכזו.
מתוך סקרנות, ההמלטות שלו הייתה תלויה בגלגול קוביה או שהיא הייתה "סינמטית"?

אני מנחה סביר לכל היותר, פשוט יש לי שחקנים מוצלחים :)

המכאניקה מאוד מגניבה. אתה תוכל להתנסות בה בהתחלה המהירה שתצא בקרוב או(ביום מן הימים) במשחק הדגמה של השיטה בכנס כזה או אחר.

אני שמח לשמוע. ברגע שסופת דרקוניקון תחלוף אני בטח אעדכן.

לא נעים לי להקפיץ את העץ, אבל אני אשמח לדעת אם אתם רוצים שאני אמשיך לעדכן את הרשומות(אחרי שהזנחתי אותן הרבה זמן), ואם כן - האם באותו פורמט? אני זוכר שהייתה לי הרגשה של אובר-פירוט, אבל אולי זה רק אני.

קראתי הכל וזה קצת עזר לי כי גם אני הרצתי השנה משחק בטבעת האחת.
אהבתי את הכתיבה והתיאורים, סחטיין.
הייתי שמח אם היית ממשיך, סתם כי זה מעניין אותי לאן הדמויות לקחו את ההרפתקה.
וגם אם היית יכול לפרט על השיטה שבא השתמשתם בקרב הגדול זה היה ממש עוזר.
תודה מראש.

the Nerubian אמר/ה:
מי יודע - אולי הוא יחזור לעדכן כאן אחרי גל מבחני הבגרות הנוכחי.
אני אשתדל :)

היי האיש המסתורי,
שמח שנהנית מהרשומות ;) ואני עוד יותר שמח שהם עזרו לך בשסנים של הטבעת האחת, בשביל זה הם פה.
בנוגע לשיטת הקרבות - אני אשלח לך כשאני אוכל. החוקים מבוססים בכבדות על שיטה מגניבה שיצרו החברה בפורומים של C7.
דרך אגב, אם אתה מריץ את הטבעת האחת אני ממש ממליץ לך לנסות את tales from the wilderlands, שזו אסופת הרפתקאות לטבעת האחת שכוללת את כל ההרפתקאות ברשומות פה. סקרתי אותה בפורטל: http://www.pundak.co.il/index.php?v...wilderland&option=com_simple_review&Itemid=27
כל ההרפתקאות בספר הזה פנטסטיות. בעולם של טולקין ממש קשה לחשוב על הרפתקאות מקוריות, ופה C7 הצליחו בגדול.

חזרה