• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רוצים לעזור בפונדק? לכתוב תוכן לאתר?

yourels אמר/ה:
לדעתי יש דבר אחד מאוד מעצבן בפונדק...פורום מבוכים ודרקונים. זה פורום עם פוטנציאל טוב מאוד כי המון אנשים משחקים מבוכים ודרקונים אבל הוא נורא לא רציני והרמה פשוט יורדת כל הזמן....אני לא יודע איך אפשר לסדר את זה אבל אולי עם יוסיפו עוד מנהל שיהיה פעיל ומה שנקרא המשטר שם יהיה יותר נוקשה אז זה יוכל לעזור....ועם אתה צריך עוד "כוח אדם" לפורום מבוכים ודרקונים אני אשמח מאוד מאוד לעזור.....תחשוב על זה...

הי, מצטער על התגובה המאוחרת :)
פרנהייט יגיע לתת תשובה מסודרת בקרוב, אני מקווה.

אני קצת מופתע, זה הכל. אמנם בשבועיים האחרונים עם המבחנים והכל אני פחות מקפיד, אבל לפני זה אני הייתי בטוח שהייתי מוביל דווקא במחיקות - אני מנקה את הפורום לאורך זמן במקביל מההתחלה ומהסוף, בערך 150 הודעות יורדות בכל יום שבו אני יושב על זה.

אם עוד אנשים יגיבו כאן או בפורום ויבקשו פיקוח מוגבר, אני לא רואה עם זה בעיה. אני אציע מועמד בלובי ההנהלה בעצמי אפילו.

Ferenheit אמר/ה:
אני קצת מופתע, זה הכל. אמנם בשבועיים האחרונים עם המבחנים והכל אני פחות מקפיד, אבל לפני זה אני הייתי בטוח שהייתי מוביל דווקא במחיקות - אני מנקה את הפורום לאורך זמן במקביל מההתחלה ומהסוף, בערך 150 הודעות יורדות בכל יום שבו אני יושב על זה.

אם עוד אנשים יגיבו כאן או בפורום ויבקשו פיקוח מוגבר, אני לא רואה עם זה בעיה. אני אציע מועמד בלובי ההנהלה בעצמי אפילו.
אני אישית לא חושב שצריך עוד מנהלים, אבל אם מתחשק לכם למנות עוד מישהו.
בסבבה.

אני דוקא חושב שבכל בסדר...
למעשה, רמת פורום מו"ד ומ"ת כללי רק עולה ועולה, אני ממש מרוצה... (חוץ מזה שאני אצל סבא וסבתא שלי, אז אני כמעט לא יכול להגיב שבועיים)

Ferenheit אמר/ה:

אתה לא מאוכזב הרבה פעמים שזה הרמה של הפורום הזה. מבחינת הנושאים...הדיונים והתגובות....הפורום הזה רק הדרדר מאז שאני הגעתי.....זה רק דעתי אני מצטער.....

אני לא יודע אם זה קשור זה יותר לקטע של בניית אתרים...
יש לי פורום משלי שאני מנהל בו.... ואני רוצה ליקבוע שככה וככה יהיהו אחראים
איך?
שוב אני חוזר לא ידעתי איפה ליכתוב את זה והדיון הזה היה ניראה לי קצת מתאים...

icy fire אמר/ה:
אם אני רוצה רק לעזור בכתיבת חומרים אבל לא להוות חלק חשוב בפורום אז מה אני עושה?

איזה חומרים אנחנו כותבים בפורום הזה בכלל?
שיט, ילד.. זה לא מגזין אינטרנט, זה סתם אנשים שמתכתבים עם חברים שלהם.

פרט לעובדה שהעץ הזה לא מעודכן לחלוטין, ואני לא לגמרי בטוח שההקפצה הזאת לא עוברת על חוקי הפורום (אתן למישהו אחר את הכבוד לשפוט), נשאלת השאלה המתבקשת: בשביל מה, למען ויני, אתה רוצה ליצור עוד פורום? אין באמת שום צורך בעוד פורום על מ"ת, ארץ ישראל היא די קטנה ויש מספיק מקומות לפרסם בהם דברים. בלוג, ניחא, אם כי גם בצורך של זה אני לא בטוח. אבל פורום?

בכל מקרה, גם לגבי פורום וגם לגבי כל מערכת מקוונת אחרת:
לקנות דומיין >> לפתוח אחסון/ לרכוש אחסון >> להוריד את המערכת הרלוונטית >> להעלות אותה לשרת >> להתקין ולהתחיל לשחק גם ההגדרות.
לא גורש המון ידע טכני בשביל להרים דבר כזה. כן דורש אינטואיציה בסיסית למחשבים.

לצורך העניין, עבור המרתף הקפוא:
דומיין www.godaddy.com, עלה לי 7.47$ עם קופון (מחפשים ברשת, מוצאים בלי בעיה).
אחסון freehostia.com, יש להם חבילת חינם די טובה.
אם לא הולכים על חינם, hostgator.com יותר טובים.

את מערכת הפורומים phpbb אפשר למצוא כאן בעברית:
http://www.phpbb.co.il/

אה, לא הסברתי את עצמי...
אני מתכוון לפורום כמו זה בסגנון הטכני, שבנוי בתבנית של זה. לא עם נושאים כמו של זה(מ"ת, מו"ד וכו'...)למרות שיש הרבה סיכויים שאני אכניס גם קצת כאלה, אבל רק כי זה מעניין אותי. זה לא שהפורום עצמו יעסוק בפנטזיה...
וגם אם זה עובר על החוקים, אני לא חושב שמגיע לי אזהרה על זה :confused:
אוקי, עץ לא מעודכן, אבל מה זה עץ דביק? אשמתי שהמקרה הזה שונה?
אייסל, יש משהו לגמרי בחינם?...

ה-30 ש"ח לשנה זה מה שיהרוג אותך?
יש אתרי אחסון שנותנים לך אחסון+סאב-דומיין חינם או איזושהי כתובת תחת האתר שלהם.
אבל הם לרוב לא אמינים/ נותנים שירות רע/ בעלי חסרונות כללים.

תכלס, להקים אתר אינטרנט היום עולה גרושים וזה מקום אחד שלדעתי לא צריך להתקמצן. תוציא 30 ש"ח לשנה על הדומיין שיהיה לך ראש שקט.

אם אתה צריך עזרה טכנית בהקמת העניין, אני מוכן לסייע בשמחה.

כן, כי אני עוד קטן בשביל להתעסק בדברים האלה :p
סתם, פשוט אין לי כוח עכשיו לכל הקטע עם הכרטיס אשראי או מה שזה לא יהיה...
כאילו, זה לא מאוד חשוב לי, אתה יודע, סתם משהו נחמד שיעסיק אותי ;)

חזרה