• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

קוראים לי ישי, בן 21, אני גר בקרית אונו, בטלן במקצועי, כרגע פסימיסט דכאוני. הסטיות הנוכחיות שלי הן מ"ת, משחקי שולחן, אנימה, חברים, שוטטות חסרת תכלית (וחוסר תכלית באופן כללי) ושינה. עם חלומות, הכי טוב.

אני לא מכיר וורהאמר, אבל כיוון שהרעיון מוצא חן בעיניי, נמיר את זה ל... אהה... קלפי פוקימון!

Type: water
HP: 30 (וגם זה יותר מדי...)
Pokemon power: But I don't want to!: When you put this pokemon into play flip a coin. If tails this power does nothing. If heads this power still does nothing and return this pokemon into your hand. Shame yourself!
Attack: Absolute rage of power: (cost 4 water energy): 10 damage
weakness: psychic
resistance: nothing
retreat cost: nothing

זהו, מיציתי את מחסני הנרדיות שלי לחודש הקרוב... אני חושב. Oo

אז ככה...
קוראים לי אור, ואני בן 13 וכמו סול הנחמד(שגר 50 מטר ממני), גם אני מתגורר לי בחור ליד מודיעין שנקרא "כפר האורנים".
אני משחק WOW, מו"ד מהדורות 3.5 ו-4, מנצ'קין, מצודות, טליסמן(וכל החרא הזה..), ואיך לא......... dragon adopters!
אני קורא מד"ב ופנטזיה(למרות שאיזה רומן קיטשי ואידיוטי מצליח לפעמים להשתחל), ואוהב בייחוד את רומח הדרקון, בבילון 5, הארי פוטר ואת סדרת "הירושה".
אוהב לאכול כמעט הכל(לא כולל הכול), לצחוק וסתם להשתעמם רצח בבית(שזה מה שאני עושה בעיקר בחופש).
וזה בערך הכול למרות שיש עוד דברים...

קוראים לי דקל, אני בן 19 בקרוב ממושב ליד חיפה.
נרשמתי לפורום כדי למצוא חבר'ה כדי להתנסות איתם במשחקי תפקידים, מכיוון שמעולם לא יצא לי לשחק באחד כזה לפני. :)

שלום, קוראים לי אלון.
אני בן 18 (מחר..), וכרגע אני נמצא בשנת שירות בחיפה, למרות שאני ירושלמי בכלל. הייתי חבר במשך שנתיים בערך בקהילת יצורי-רשת ז"ל, אבל מאז מותה :cry: עולם משחקי התפקידים דעך בי, למרות שלא האהבה שלי אליהם ולפנטזיה ומד"ב בכלל. ואני משתדל להגיע לכנסים העיקריים (אייקון וביגור), למרות שאני לא תמיד מצליח. לאחרונה גיליתי מחדש את מ"ת בעקבות פעילות שאני מתכוון להריץ לילדים בשכונה במסגרת הש"ש. הוצאתי את הספרים המאובקים מהארון, צחצחתי את הקוביות, הברקתי את קשקשי הדרקון שלי ועכשיו אני עוסק בין השאר בשפשוש הידע שלי בתחום.

חוץ ממ"ת אני מתעניין גם באמנות ותאטרון, שניהם גם בצפייה וגם ביצירה, בטיולים ברחבי הארץ, ובשאר ירקות וחצילים שונים ומשונים.

מידע עלי: היי קוראים לי ירדן אני בן 20 לפני צבא. אני אוהב משחקי לוח , שקרן לגבי משחקי תפקידים ומשחקי מחשב. הגעתי לפורום בתקווה לימצו קבוצה למבוחים ודרקונים מה' 4. הג'אנר שאני הכי אוהב במשחקי מחשב הוא משחקי תפקידים(הפתעה הפתעה!). אני אדם מאוד חברותי ואני מסתדר עם רוב האנשים.

דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני לא מסוגל לשחק דמויות רעות. אפילו באבירי הרפובליקה הישנה ניסיתי לשחק ג'די רשע ולא הצלחתי כי הירגשתי כמו מניאק. אין מה לעשות אני בן אדם טוב P:

דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: אני altoholic

חלומי הגדול ביותר: ליפתוח חברת משחקי מחשב ולהוציא משחק מצליח. (שוב הפתעה הפתעה......)

הי קוראים לי שנהב בן 13
די משועמם סתם באלי לשחק משחקי תפקידים =]
מי שיכול לעזור לי להבין את כל הדברים המוזרים שהולכים כאן אני ישמח 0.0

קוד סודי:אני אמר/ה:
סליחה על חוסר הידע שלי אבל שאמרתם alt אני חשבתי על המקש השמאלי שליד ה- space bar, בקשה תקנו אותי אם אני טועה. ומזה לעלות את רמת ה- alt?

alt ב wow זה הדמויות שמשחקים איתן פחות. בדר"כ הדמויות בדרגות הפחות גבוהות.

שלום לכולם!

אני עומר, בן 28 (בקרוב 29) מרחובות, סטודנט לתואר שני לגיאוגרפיה ותכנון עירוני באוניברסיטת תל-אביב, ושחקן תפקידים מגיל 15. התחלתי את דרכי במהדורה 2 הזכורה לטוב של מבוכים ודרקונים, התקדמתי למרוצללים מהדורה 2 ו-3 (ומשחק לא מאוד מוכר של בבילון 5 שנקרא Babylon Project) לקראת סוף שנות ה-90, ואחר כך למבוכים ודרקונים מהדורה 3 ומרוצללים מהדורה 4; בתחילת האלף הנוכחי גיליתי את Traveller, שהוא משחק תפקידים מעולה של מדע בדיוני, ואני דיי אוהב אותו (בלשון המעטה). בשנתיים האחרונות עברתי ממהדורה 3 של מבוכים ודרקונים למשחקי נוסטלגיה שהם קלילים יותר וקלים יותר להרצה. בנוסף לכך, לפני כשנה וחצי גיליתי את תחום משחקי המיניאטורות בקנה המידה של 15מ"מ, בייחוד של מדע בדיוני.

תחביבי האחרים כוללים קריאה, בישול ואפייה.

היי אני טום אבן אבל קראו לי איתי
תחביבים: לגנוב, לחרפן אנשים בפורום:), מו"ד בכללי, מוזיקה(כל מה שיש ב-MTV), לקרוא, טאי צ'י, ביאולוגיה(כן זה תחביב), לשרוף דברים, מג'יק, אוריגמי.
אני מהדרום בן 16 וחצי, ממש טוב בלזרוק על אנשים עפרונות או סכינים, אוהב להכאיב לאנשים, כיתה י עולה ל יא' עוד חודש וחצי. משחק כבר 5~4 שנים דמות של גנב.
משהו שכדאי לכם לדעת: אני אוהב בדיחות שואה ובדיחות גיזעניות.
משהו שלא כדאי לכם לדעת עלי: לא אכפת לי מאנשים כלכך...:|

משפט אהוב:
שתוק, פאץ'

השם שאני רוצה שתקראו לי פה הוא Drakoon, את שמי הרמתי אני מעדיף שלא להגיד בנתיים. חוץ מזה אני בן 23 גר באזור רחובות אוהב משחקי מחשב משחקי תפקדים ומוזיקה כןוגם מוזיקה יפנית. זה הכל לבנתיים.

אתם יכולים לקרוא לי עידו, חובב מבוכים ודרקונים 4, ספרי פנטזיה ומיתולוגיה יוונית וכתיבה. גם סרטים וקומיקס (זבנג!).

משהו שכדאי לדעת עליי- אני לקוי שמיעה, שתדעו
משהו שלא כדאי לדעת עלי- הרבה דברים, אבל בואו לא נפרט אוקי?

בזמני הפנוי אני ישן, כותב חומר למו"ד, כותב תסריטים חובבניים, עורך סרטים חובבניים, כותב ספר בהשראת פרסי ג'קסון ועוד.

חזרה