• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך אתם נראים ? - עץ תמונות לזיהוי משתמשים

שינוי באיש [הפעם זה היה בטיול לילה עם חברים, שיקחנו גם חתולהו]:
ATTACH]

Ashardalon אמר/ה:
מה, אסור לאדם לצבוע את השיער שלו פעמיים בשנה?
פשוט תבקש ממשהו שאתה מכיר אצ הטלפון שלו (לרובם יש מצלמה) ותסדר את זה, אתה לא צריך להקפיץ עץ בכל פעם שאתה משנה משהו.
למשל אני מגדל זקנקן ואני לא עומד לשלוח תמונה חדשה או ליצור אחת SP STUDIO בשביל העץ זה (בעיקר בגלל שרשום תמונות לזיהוי משתמשים ואין סיכוי שנזהה אותך על פי זה) בכל פעם.

Mek31 אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
מה, אסור לאדם לצבוע את השיער שלו פעמיים בשנה?
פשוט תבקש ממשהו שאתה מכיר אצ הטלפון שלו (לרובם יש מצלמה) ותסדר את זה, אתה לא צריך להקפיץ עץ בכל פעם שאתה משנה משהו.
למשל אני מגדל זקנקן ואני לא עומד לשלוח תמונה חדשה או ליצור אחת SP STUDIO בשביל העץ זה (בעיקר בגלל שרשום תמונות לזיהוי משתמשים ואין סיכוי שנזהה אותך על פי זה) בכל פעם.
אה. אבל זה מדגים יפה יותר את השיער.

לא משנה.

אשר, אם אתה לא רוצה לפרסם תמונה שלך, אין עם זה בעיה, אף אחד לא מכריח. אבל זה לא עץ להודעות שאומרות "החלפתי צבע שיער!", כל עוד אין תמונה אמיתית שמדגימה את העובדה. :)

אתה רואה אשאר... עם אתה מביא תמונות מפגרות שלך שעשית ב SP Studio לפחות שיהיה מצחיק והומוריסטי כמו שפלאפי עשה למרות שאני לא ממש מסכים שזה העץ הנכון...  

חזרה