• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 חדשות הכרוז המהדורה הרביעית של מו"ד תצא לאור בעברית באוקטובר

ספר החוקים לשחקן של המהדורה הרביעית של מבוכים ודרקונים צפוי לצאת לאור באוקטובר הקרוב, בתקופת החגים. הספר כולל 320 עמודים ומכיל את כל המידע ששחקן צריך בכדי לשחק (אך כמובן שלא מספיק עבור המנחה). מחיר הספר הרשמי הוא 170 ש"ח, למרות שניתן לבצע הזמנה מוקדמת ב-150 ש"ח לספר.
1402200801.jpg

המדריך לשליט המבוך מתוכנן לצאת עד סוף השנה ומגדיר המפלצות צפוי לצאת בתחילת 2009.
שלושת ספרים אלו משלימים את ספרי הליבה של המהדורה החדשה - ואם אכן כולם יהיו זמינים עד פסח 2009, אני חושב שזה יהיה נפלא ונהדר לעומת מהדורות קודמות :)

סקירה על ספר החוקים לשחקן מו"ד 4

יום שמח :) עכשיו רק נותר לקוות שנראה שלל הרפתקאות בעברית כמו שיש באנגלית :eek:rcteeth:

[qoute]
יום שמח :) עכשיו רק נותר לקוות שנראה שלל הרפתקאות בעברית כמו שיש באנגלית [/quote]
היי, זה אחריותך :).
אני מנצל את הבמה זאת כדי לשאול מהי ההתקדמות עם שאר ספרי המהדורה חדשה, בעברית ובאנגלית?

ציטוט של האיש הזקן:
וחדשות מאכזבות משהו, הספר נדחה לנובמבר.
מעניין אם המגמה של טונות הרפתקאות (כבר יצאו 4 הרפתקאות לשיטה) ומעט קראנץ' (ורק ספר קראנץ' בודד) תמשיך, או תתהפך.

הסל"ש 2 עומד לצאת בקרוב, עם לא מעט תוספות מגניבות שחבל שלא דחסו אותן כבר לסל"ש הרגיל, ה-matrial power נידחה לנובמבר, ואאל"ט אין עוד ספרים באופק הקרוב.

חדשות מצוינות! למרות שאני במילא קונה באנגלית, אבל אני נאבק להמיר את החבורה שלנו למהדורה 4, כי הם לא מסכימים להתחיל רק עם ספרים באנגלית :(

רק הבהרה, ה Martial Power נדחה לנובמבר. אין קשר לסל"ש בעברית.
את הלו"ז של שאר ספרי האנגלית תוכל למצוא כאן. הדגשים הם סל"ש 2 במרץ 2009, מגד"מ 2 במאי 2009.
בקשר לעברית, הבנתי שממלכות נשכחות הולך להיות מתורגם מתישהו, אבל לא שמעתי על שום תאריך לשום ספר הרחבה באופן קונקרטי.
(טוב, בעצם, אני יודע מתי מתוך האפלה הולך לצאת לאור :bones: )

פלאפי אמר/ה:
מישהו יודע אם יש הנחה לבעלי יומולדת? :D
סדרו עבורך את אותו המבצע שהיה באנגלית ביום ההשקה, ועכשיו אתה רוצה עוד?

תתבייש... :p

לא ידעתי שאייקון יוצא על יום ההולדת שלך...

אולדמן - מתי באמת יוצא "מתוך האפלה"? בזמן האחרון אתם חולמים קצת :p

the Nerubian אמר/ה:
פלאפי אמר/ה:
מישהו יודע אם יש הנחה לבעלי יומולדת? :D
סדרו עבורך את אותו המבצע שהיה באנגלית ביום ההשקה, ועכשיו אתה רוצה עוד?

תתבייש... :p

לא ידעתי שאייקון יוצא על יום ההולדת שלך...

אולדמן - מתי באמת יוצא "מתוך האפלה"? בזמן האחרון אתם חולמים קצת :p
לא, אייקון לא. אבל ההזמנה המוקדמת של הסל"ש כן.
;) ואני לא מתבייש, אני ישראלי! (וזו סיבה אחרת לגמרי להתבייש)
ודבר שלישי, אתה לא אמור לדעת מתי יוצא מתוך האפלה?

The oldman אמר/ה:
ספר החוקים לשחקן של המהדורה הרביעית של מבוכים ודרקונים צפוי לצאת לאור באוקטובר הקרוב, בתקופת החגים. הספר כולל 320 עמודים ומכיל את כל המידע ששחקן צריך בכדי לשחק (אך כמובן שלא מספיק עבור המנחה). מחיר הספר הרשמי הוא 170 ש"ח, למרות שניתן לבצע הזמנה מוקדמת ב-150 ש"ח לספר.
1402200801.jpg

המדריך לשליט המבוך מתוכנן לצאת עד סוף השנה ומגדיר המפלצות צפוי לצאת בתחילת 2009.
שלושת ספרים אלו משלימים את ספרי הליבה של המהדורה החדשה - ואם אכן כולם יהיו זמינים עד פסח 2009, אני חושב שזה יהיה נפלא ונהדר לעומת מהדורות קודמות :)

סקירה על ספר החוקים לשחקן מו"ד 4

יום שמח :) עכשיו רק נותר לקוות שנראה שלל הרפתקאות בעברית כמו שיש באנגלית :eek:rcteeth:
דבר נדיר כשלעצמו.

מצוין. יש סיכוי שאני הולך להתבונן קצת במדריך לשחקן.

הי, ולמה לפלאפי מותר לצטט ולעשות סמיילי? הוא נעלה עלינו?
הוא מ-נ-ה-ל? [הוא מנהל...]

SilverStars אמר/ה:
אני מבקש לתקן את כותרת השרשור - מו"ד 4 יוצא בספטמבר, ב-26/9 ליתר דיוק, יום וחצי לפני תחילת החג.
וזה עושה את כולנו שמחים יותר :)
זה כבר מביא את המצב להרבה יותר טוב ביחס למהדורה 3.

אבל, זה אומר שהמש"מ יגיע בנובמבר והמגד"מ בדצמבר?

וממלכות נשכחות במחצית הראשונה של 2009?

:mrgreen:

ובכל זאת, כותרת ההודעה לא שונתה. הספר יצא בספטמבר, לא אוקטובר. זה לא מסובך. זה פשוט שגוי.

ויהיו הרבה ספרים מתורגמים. ככלל, כמעט הכל. השבוע גויסו 2 מתרגמים חדשים.

נשמח מאוד לשמוע את שמות המתרגמים החדשים אם זה אפשרי.
נקווה שכולם יהיו כמו ננסק, שמשתף את הקהילה בהחלטות החשובות והבעיתיות בתרגום (בנקודה הזאת, יצאת במהדורה הנוכחית מעולה, אין הפתעות רעות כמו האמגוש הפעם)

מה זה "שכירה בפורטל"?

בכל מקרה, התשובה רשומה למעלה. רמז: "התשובה: כולם, ועוד."
כמו כן, זה.
http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1164302

עידן, האמגוש הוא תופעה מאוחרת מאוד יחסית למה שקרה בתחילת מהדורה 3, הקבלה מתאימה יותר למצב הנוכחי. לא היית כאן עדיין באותה תקופה, למעשה בקושי היה פונדק, אבל בפורומים הכחולים היו ויכוחים אדירים על כל דבר קטן - החל מהחוצפה של "אשף" במקום "קוסם", וכלה בטירופי דעת שאין כמותם כמו "חיית תעתוק" במקום "מפלצת הזחה". גם אז איתמר פארן ויונתן שיתפו את הקהילה בדיונים, למעשה הרבה יותר מכפי שאני משתף.
בהשוואה לאותה תקופה לפני כשבע שנים, אין בכלל מה להשוות. ההשקה הזאת חלקה למשעי, והתרגום מתקבל בקלות וללא אפילו פיפס.

חזרה