• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך אתם מסכמים את השבוע הראשון בגיהנום(אה, סליחה, בצפר)?

סטטוס
נעול לתגובות.

פנג הדרואיד

פונדקאי ותיק
השבוע הכי סטלני שהיה לי בחיים, אחרי שני הל"ג בעומרםי האחרונים. כמעט לא למדנו, לא כי לא היו מורים אלא כי לא התחשק לנו.
הלכתי מכות(פעמיים), עשיתי שלושה מרדפים ברחבי בית הספר, נכנסתי לשתי כיתות בדרכים לא כשרוטת(אחת מהן הייתה מאושרת על ידי המורה שלי), והייתי מועמד להשעיה. די פרוע בשבילי.

מה איתכם?

גיהנום בשבילך...אתה רב מכות פעמיים על תחילת השנה...פעם אחרונה שרבתי מכות היה פעמיים בכיתה ח'...בקיצור אחויה דיי לאלימות
אני נהנה בתיכון שלי...יש קפיטריה ענקית,מכולת ליד הביה"ס שיש עוד דברים שאין בקפיטריה...הבית של הביה"ס אז בהפסקות אני הולך הביתה...
יש את כל המכשירים שיש במכון כושר באולם ספורט שלנו...בשעות חלון{ויש הרבה}או שהולכים הביתה,או לאכול בקפיטריה עם הבנות או "מכון כושר"...
המערכת שעות זה משהו לפנים!!!בחמישי ושישי אני לומד 4 שעות ואני יכול ללמוד 3 בשישי...בשלישי אני הולך לביה"ס ב9:30 וחוזר ב14:00...כל שיעור יש הפסקה...
הבנות בביה"ס זה כמו חלום השרירים בעיניים בכתפיים ובגב כל כך תפוסים בגלל שכל שנייה מסתכלים על מישהי אחרת...

פנג הדרואיד אמר/ה:
השבוע הכי סטלני שהיה לי בחיים, אחרי שני הל"ג בעומרםי האחרונים. כמעט לא למדנו, לא כי לא היו מורים אלא כי לא התחשק לנו.
הלכתי מכות(פעמיים), עשיתי שלושה מרדפים ברחבי בית הספר, נכנסתי לשתי כיתות בדרכים לא כשרוטת(אחת מהן הייתה מאושרת על ידי המורה שלי), והייתי מועמד להשעיה. די פרוע בשבילי.

מה איתכם?
וואי איזה גבר אתה, מבריז משיעורים הולך מכות לא לומד שם זין על העולם. בחיי שגבר שבגברים. הלוואי כולם יהיו כמוך, מה חבל אין להם ביצים מברזל כמו שיש לך.

ולגביי - תחילת הלימודים, מה יש לומר. אותו הדבר כמו כל שנה. לא לומדים הרבה, מנסים להחזיר את השעון הביולוגי למצב תקין. זהו בערך.

פלאפי אמר/ה:
פנג הדרואיד אמר/ה:

מה איתכם?
וואי איזה גבר אתה, מבריז משיעורים הולך מכות לא לומד שם זין על העולם. בחיי שגבר שבגברים. הלוואי כולם יהיו כמוך, מה חבל אין להם ביצים מברזל כמו שיש לך.

אני אתעלם ורק אגחך על חוש ההומור שלך שהולך ומידרדר.

המערכת שלי כלכך גרועה שבא לי להקיא.
אף יום קל. כל יום חוץ מיום ראשון חוזר ב4 הביתה.
שום דבר מיוחד חוץ מזה שקיבלתי מורה חדשה לאנגלית (ובניגוד לשתיים הקודמות שאיתן לא למדנו כלום - זאתי נאצית של לימודים)

בריון חדש הספיק להתעלק עלי ולנסות להרביץ לי (וניסיתי עליו טקטיקה חדשה בקשר לזה), הבריונים הכיתתיים הספיקו להציק לי גם (ובנושא היומי-התספורת שלי), לא למדנו הרבה, 8 שעות 3 ימים, יום אחד 7 שעות, יום 4 ויום 5 (שהייתי חולה בו).
ודרך אגב, פנג-להגיד שבית ספר זה גהנום זה בעייתי. יש פה חבר'ה משם, אתה יודע.

לומד כל יום עד איזה 4... עם העשרות אני מגיע לאיזה 6-7 בכיף
כימיה פשוט, פסיכו נחמד סוציו מורה פסיכית

בסדר-יש לי הרבה ערסים בכיתה-אבל ככה זה כל החטיבה שלנו.
אצלינו יש קיום אדוצים:מכות,אלכוהול,סמים,סיגריות,או קללות-דינן השעיה מידית לשבוע,שבהלכה זה נשרם כאילו הייתם חסרים והברזתם.
רוב הילדים בכיתה שיל כבר הושעו.
אז אנחנו איזה 4 בנים בכיתה וה13 בנות.
לא לומדים כלום,בערך.
חוץ מזה,יש לי מורים מוזרים.

האנט-אתה איש רע :lol:

קופיל-ביתספר=גיהנום. תמיד. אני בטוח שאנטרקס יסכים איתי במשהו(שיש טונות של ערסים, שאף אחד לא לומד כלום, וכו').

השנה היא השנה הכי פחות עמוסה שהייתה לי אי-פעם. ברצינות, בכיתה א' למדתי יותר (שעתיים בשבוע יותר מהשנה :D , כנראה בגלל שעברתי בית-ספר). אני לא אציין את מערכת השעות שלי פה כדי שלא ירביצו לי מקנאה (ואני לא אאשים אותכם אם תעשו את זה).
אין לי בדיוק חברים בדם בכיתה החדשה (עוד משנה שעברה), אבל אין לי בכלל אויבים. אני הלכתי מכות כל החיים שלי 2 פעמים, וזה לא שאני הילד-טוב-ירושלים שאתם אולי חושבים אותי.

האנט,לא סיכמנו שאתה לומד בבצפר למחוננים? איך יש אצלכם במאגר חסרי החיים הארצי אלכוהול וסמים?
לעומת זאת,המוסד הקיבוצי הנאה שבו אני לומד,על סוחרי הסמים וגונבי הנרגילות שבו,מדרדר משנה לשנה,אלמלא העיתון אשר אליו אני חוזר כבר שנתיים ברציפות,עבדכם הנאמן היה נתלה מעץ צפצפה צעיר.
רותם,אתה? האתה הוא אשר הולך מכות? אני לא מאמין,נער שקט וטוב הופך חברבורותיו ונהיה אליםXD
קופיל,השיטה הטובה ביותר להתחמק מאערסים ובריונים למיניהם,היא התעלמות,ואם במתמידים דינם,נער אותם בכל דרך שתוכל לחשוב עליה,ועוד עצה שמצאתי מועילה,אם אתה מצליח להפיל את הנער הלזה לרצפה לאחר שפנה אלייך באלימות,בעט לו בפנים ובמפשעה,אף אחד לא יאשים אותך,ודיבורים כגון "אתה נקבה,לבעוט בביצים זה פחדנות" הם אידיוטים,מה עדיף לך,כבוד,או פרצוף תקין?
אני חייב לציין שלא הלכתי מכות עוד מכיתה ז',ואנוכי ט'ניק כרגע,.אני מאוד גאהXDD מלבד ההברקות הרגילות של משכב הזכר שלי עם חבריי לשכבה,שום דבר לא חדש על פני הגבעה.

והאם רק אצלי יש סוחרי סמים עוד מכיתה ח'?

אני פריקינג בדיפרסיה. לא בגלל לימודים או משהו, אני מרגיש כאילו אני נופל בין הכיסאות- סבלתי נורא בחופש הזה, ונורא ציפיתי לחזור לישיבה, ומסתבר שזה לא מה שחשבתי שזה. אולי אני אזרום לישיבה גבוהה כבר השנה. אני כל כך מבואס שבא לי להרוג את עצמי, אבל אני יודע שזה מטופש, אז אני בכלל מבואס, כי אין לי שום דבר שיכול לפתור את זה כרגע. בלע.

(וזה היה בטי משחרר מטענים. כאן סלימאן אל עשאפי, חדשות ערוץ 2, עזה.)

באטל הורן, כ"ץ.

lord of the dumm אמר/ה:
רותם,אתה? האתה הוא אשר הולך מכות? אני לא מאמין,נער שקט וטוב הופך חברבורותיו ונהיה אליםXD
תרשה לי לצטט את [שקר כלשהו] מהעץ על בית"ר ירושלים-
ואני תמיד אמרתי ש:
"ערס אוהד בית"ר לא יכול להוציא מכיסו סכין קפיצו", על משקל של נמר לא יהפוך חברבורותיו.
אני לא כזה. מעידה דפ"ית(דו פעמית).

קופיל-הדרך הכי טובה היא להראות להם שלא מזיז לך מהם. דום צודק.

lord of the dumm אמר/ה:
האנט,לא סיכמנו שאתה לומד בבצפר למחוננים? איך יש אצלכם במאגר חסרי החיים הארצי אלכוהול וסמים?
לעומת זאת,המוסד הקיבוצי הנאה שבו אני לומד,על סוחרי הסמים וגונבי הנרגילות שבו,מדרדר משנה לשנה,אלמלא העיתון אשר אליו אני חוזר כבר שנתיים ברציפות,עבדכם הנאמן היה נתלה מעץ צפצפה צעיר.
קופיל,השיטה הטובה ביותר להתחמק מאערסים ובריונים למיניהם,היא התעלמות,ואם במתמידים דינם,נער אותם בכל דרך שתוכל לחשוב עליה,ועוד עצה שמצאתי מועילה,אם אתה מצליח להפיל את הנער הלזה לרצפה לאחר שפנה אלייך באלימות,בעט לו בפנים ובמפשעה,אף אחד לא יאשים אותך,ודיבורים כגון "אתה נקבה,לבעוט בביצים זה פחדנות" הם אידיוטים,מה עדיף לך,כבוד,או פרצוף תקין?
אני חייב לציין שלא הלכתי מכות עוד מכיתה ז',ואנוכי ט'ניק כרגע,.אני מאוד גאהXDD מלבד ההברקות הרגילות של משכב הזכר שלי עם חבריי לשכבה,שום דבר לא חדש על פני הגבעה.

והאם רק אצלי יש סוחרי סמים עוד מכיתה ח'?

פעם בשבוע,בבית ספר למחוננים,שאר השבוע אני לוד בבית ספר רגיל,למרבה צערי,כי הממשלה לא ממנת חינוך מיוחד למחוננים בצורה של כל השבוע,ולכן אין כזאת מסגרת,למיטב ידיעתי.

יש כמה כאלה:מרחבים,אופק,מודיעין,יש גם במצפה רמון ואחרים.

ועוד איך שיש. אמנם לא בכל בתי הספר, אבל יש.
ה"פעם בשבוע" שאתה מדבר עליו הוא רק העשרה.
חוץ מזה, אתה לא יכול לצפות מבית-ספר שמימן כיתות שלומדים בהם 17 תלמידים לממן גם כיתות מחוננים.

רב בתי הספר למחוננים (מניסיון של חמש שנים כרגע), הם פעם בשבוע. אני לא מכיר בתי ספר יסודיים של מחוננים, ולא שמעתי על אחד כזה לעולם.
תיכון למחוננים, זה דבר שונה לגמרי. זה כל השבוע, וזה בית ספר לכל דבר.

בקשר להשערה שמחוננים זה אנשים שאין להם חיים, מחוננים זה לא אלה שלומדים שעות לכל מבחן, אלה חנונים או חרשנים. מחוננים זה אלה שלומדים למבחן רק פעם בכמה שנים, ובכל זאת מקבלים מאה :lol: .

לא שאגיד שאני לא מהאחרוניםXD במחוננים אני מתכוון לאנשים שהם מחוננים רשמית,שהם שילוב של אינטיליגנציה מעט מעל הממוצע וחרשנות מעבר לגבול הסיבולת האנושית.לא שכולם לא מבריקים,אני מכיר כמה וכמה חבר'ה שיודעים לבנות כור.
אני מת ללמוד בבצפר למחוננים,מגמת פילוסיפיה והיסטוריה צבאית... אחח,שנה הבאה,אני,מרקס ואנגלס אשר תלויים על הקיר נתייחד במגמת היסטוריה. הללויה.

דג,תיארת מחוננים מצוין-אנחנו אלו שבאמת לא לומדים למבחנים,ובכל זאת מקבלים מאיות,או לפחות 96.
מכוון שיש מחוניים שהם ממש חרשנים,הם מוציאים שם רע לכל המחוננים באשר הם.

Shadow123,שהיה ברור:זה לא חלק מהבצפר הרגיל.זה לא כיתת מחוננים,אלא בית ספר נפרד.
זה מוסד נפרד לגמרי,במימון מערכת החינוך יחד עם הורי התלמידים,זה נפרד לגמרי מהבצפר הרגיל ויש לזה מימון נפרד.
וזה לא העשרה,זה באמת בית ספר למחוננים,יש גם כאלה לתיכוניים שהם בהחלט כל הזמן,אבל זה מסגרת מלאה,בעוד בתי הספר למחוננים הם פרויקט נוסף,שאמור לאפשר ללומדים בו סביבת לימודים איכותית ומקום לממש את היכולת שלהם.

אני נשמע ממש חפרן.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה