• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

טוף, לאור בקשת הקהל ולאחר שהיה לנו זמן להירגע, העץ נפתח. אבל בכל זאת מומלץ לשמור אותו רק להודעות שמציגות אתכם, פלוס מקסימום הערה אחת או שתיים (הערה קצרה, ומשהו ענייני - לא "ברוך הבא" שלא הולך לשום מקום ולא דיונים ארוכים על הנאמר).

קוראים לי Fantom Of The Opera או פנטום או רון...
אני בן 16 אוהב לשחק במחשב (FPS אסטרטגיה MMORPG וכמעט הכל) אני אוהב לקרוא ספרים (ארטמיס פאול ,הירושה)
:coffee:

דברים שאתם לא יודעים אלי: אני ממש נמוך (153 סמ)...

דברים שאתם לא רוצים לדעת אלי: אני רוסי או אוקריני... איך שתרצו

חלום: דברים כאלה לא מספרים בפומבי... ;)

וזהו...

:clap:

קוראים לי Angel killer או אנג'ל או אנג'י או נוב... אהה, כן גם קוראים לי אורי
אני בן 11.5 אוהב לשחק במחשב, אני אוהב לקרוא פנטזיה, ולנגן (על הכל, אני יכול לשבת שעות ולתופף בלי שאני אדע, לפעמים זה יוצא יפה, ולפעמים לא)

דברים שאתם לא יודעים עליי:
הכלי היחידי שאני יודע לנגן עליו כי למדתי הוא גיטרה, אני עצלן
דביםר שאתם לא רוצים לדעת עליי, אבל אני עדיין אספר לכם:
אני רוסי ואני חולה על סמורים (כי הם חמודים!!!)
חלום:
לדעת מה יש אחרי המוות

עקב העובדה שהפעם הקודמת שרשמתי בעץ הזה ההייתי נוב אני כותב כאן שוב.
שם: ניצן צפריר.
בן 17 תאריך יום אולדת 9.9.91.
תחביבים: קפוארה, מ"ת (משחקי תפקידים), מת"ח (או לארפים, איך שבא לכם ליקרא לזה) משחקי מחשב, מוזיקה (לשמוע, לא לנגן...) בדרך כלל SOAD וליקפוץ מגגות.
יש לי דמיון די מטורף, אבל בגלל בעיות כתיבה בדרך כלל לא רואים את זה בפורום.

Mek31 אמר/ה:
עקב העובדה שהפעם הקודמת שרשמתי בעץ הזה ההייתי נוב אני כותב כאן שוב.
שם: ניצן צפריר.
בן 17 תאריך יום אולדת 9.9.91.
תחביבים: קפוארה, מ"ת (משחקי תפקידים), מת"ח (או לארפים, איך שבא לכם ליקרא לזה) משחקי מחשב, מוזיקה (לשמוע, לא לנגן...) בדרך כלל SOAD וליקפוץ מגגות.
יש לי דמיון די מטורף, אבל בגלל בעיות כתיבה בדרך כלל לא רואים את זה בפורום.
תאמינו לו(אני איתו בבית ספר יש לו דמיון ורעיונות בכמויות)
שם:גיא אשר.
בן 16 תאריך יום הולדת 7.11.92
תחביבים:לכתוב שירה ומוזיקה(שמיעה ונגינה).
גם לי יש דמיון מטורף אבל אני עצלן.

קוראים לי מופסה מלך הג'ונגל או בקיצור רז
אני בן 13 וגר בעומר
אני אוהב לנגן על תופים!!!!!!!!!! לשחק במשחק קלפים של WoW ולשחק טניס וכול מיניי משחקי קלפים ומשחקי קופסה.

יש לי הרבה שגיעות כתיב

היי אני מכונה DANIEL12B והשם האמיתי שלי כמה מפתיע הוא דניאל.. כן כן דניאל.
אני אוהב מחשב, חברים, אני בן 16 ואני בקרב מגע כבר 10 שניאם וזאת ה11 שלי.. אני אוהב משחקי תפקידים למרות שלא משחק בהם כל כך הרבה.. אני יספר קצת על איך התחלתי עם זה..(כאילו שזה מעניין מישהו "\ ).
ביסודי חבר עשה לי סוג של חופשיטה בבצפר ובחטיבה שיחקתי עם חברים מבוכים ודרקונים כמעט כל החטיבה..
ושנה שעברה גיליתי את הנשגבים והבנתי שמו"ד זה לא באמת בשבילי... לצערי אין לי כל כך עם מי לשחק נשגבים אבל אני מקווה לטוב ושיום אחד החברים שלי יעשו את השינוי ממו"Sד לנשגבים ויהיה יותר עניין..
וזהו..

שמי הוא יגאל צ'רנצקי.
אני בן 19.
הכנווי הידוע שלי הוא nwcares יש לי עוד המון כנווים.

נכון יש לי ביה של שגיות כתיב מתנצל על זה מרוש.

אגב יש לי דמין מפותח.

אני אוהב משחקי תפקדים חיים וגם קצת מבוכים ודרכונים.

לרוב אני משחק משחקי מחשב.

ופעם פעלתי גם כתור שה"ם אבל כיום הבנתי שצריך לצבור נסיון לפני שאפשר לעסוק בזה.

אני גם קוראה לפעמים ספרים ואוהב לשמוע מוזקה התחביב האהוב עלי זה לתעסק בנשק קר כמו חרבות בעיקר חרבות וגרזנים.

אני אוהב לשחק גם משחקי קופסא וקלפים.

וגם רשום למי שיודע לקרבות הזרת העשן הסגול או בשמו באנגלית the Black pop נכון שיש לזה שני שממות שונים באנגלית ובעברית אבל מי שיודע על מה אני מדבר מבין למה זה כך.

בנאדם, אמרו לך את זה הרבה פעמים כשהיית קפטן יגאל, ואני יגיד את זה שוב: תעביר את ההודעות שלך ב-Word לפני שאתה מפרסם אותן, כדי לבדוק שגיאות כתיב.

היי, השוטה כאן, יש כאלו שמכירים אותי כ'הנבחר' (לא כאן, אבל יש).

הממ...עד לפני שנתיים וחצי לקחתי חלק בקהילת יצורי רשת, בכל מה שנוגע לניהול הפורומים, פורום קהילה לפני ניהול כללי של כולם, ופרסמתי שם כמה משחקים מכוונים שאהבתי להריץ. קרוב לסופה של יצורי רשת מאסתי בפורום המשחקים, מהסיבה הפשוטה שהוא התמלא בילדים קטנים שאפילו הWord לא יכל לשגיאות הכתיב שלהם.

מאז ועד עכשיו עסקתי בדברים אחרים, ביניהם כתיבה, WoW, קריאה ובין לבין בשירות הצבאי שלי,
לאחרונה הבנתי שהנחייה ומשחק במשחקי פורום הם דברים שאני מתגעגע אליהם ו..טוב, בגלל זה אני פה. שמח לראות שאתם עדיין קיימים, בעיקר בגלל שכרגע זהו פחות או יותר פורום המ"ת הישראלי האחרון שנשאר ברשת.

אני לא אציק הרבה בפורום הזה או בפורומים אחרים מלבד זה שמשמש למשחקים מקוונים, אבל אני כן אקווה שלא תזקפו זאת לחובתי ובכל זאת תבואו להתעניין. פתחתי את המשחק 'צללים', משחק פנטזיה בשיטה חופשית (חופשית ממספרים, לא ממוח) ואני אשמח לראותכם שם.

אני מתנצל כלאחר יד על כך שלא כתבתי שום דבר מצחיק,
מדי הדמקה עדיין חדשים עליי.

השוטה.

הי, אני עידו בוקר (לא החלק ביום, אלא קאובוי).
אני חולה על מבוכים ודרקונים, עושה אנימציות בתלת מימד ונחשב לחנון מושבע.
לומד קראטה כבר שנה רביעית, ונהנה לשחק כוהנים נייטרלי רשע.

שלום, קוראים לי צוק נץ
1.יש לי דמיון מעוד מפותח אבל אני לא יודע להביע אותו בכתב.
2.יש לי המון שגיאות כתיב.
דבר אחד שכדאי לדעת עלי: אני מכור לD&D.
דבר אחד שעדיף שלא תדעו, אבל אני אספר לכם בכל זאת: אני ממש מכור :!: :!: :!: לD&D.

שאלום:)
קוראים לי נמרוד, אבל אנשים ברשת משום מה מכנים אותי צ'יף. ואני די מעדיף ככה =]
אני בן 14, ובחיים לא הייתי גדול כל-כך :|

טוב, אני נתאי, אני יודע שאין לכם מושג איך לקרוא את זה, אז - Nitay, בשבילכם. בן כמעט 14, ואני אוהב לישון ולשחק מבוכים ודרקונים (4th Edition Rules!) וקצת Shadowrun והנשגבים.

במסורת העץ(ומעודכן לשנת 2012, כי אחרי זה כולנו נמות):

ידע עלי: אני עומר, אני בן 15 וחצי, גר בחור לא מזוהה וחסר אור. תחביבים? משחקי תפקידים (הטבעת האחת: הרפתקאות מעבר לגבול הפרא וגם קצת מבוכים ודרקונים), אני גם אוהב לשחק על האקסבוקס שלי(בעיקר assassins creed, גם CoD וskyrim), גם קצת מיניאטורות(lotr), ובעיקר להתעלל בקבוצה שאני משה״ם לה. וגם לשוטט כאן בפורום.

חזרה