• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים מקורות השראה למשחק "הנשגבים"

תאמת כל אנימה יכולה להתאים- avatar the last air bender יכול לתת כמה רעיונות מגניבים, ביחוד לdragon blooded
אמממ death note לא יצא לי עדיין ליראות, אבל הרעיון נשמע גאוני, ועלול להתאים לנשגבי שאול (אני שונא לכתוב את השם באנגלית), וגם לנשגבי כוכבים( זה אני פשוט לא יודע).
כמו שכבר הוזכר- נארוטו וbleach.
Samurai seven וכנראה טעיתי בכתיבה בגלל האנגלית המזוויע שלי אז שבעת הסמוראים, זה גם נותן כמה רעיונות יפים לדמויות.
אמממ. תאמת פה די נגמר לי הרעיון להפעם

מק, אני משתדל לא להתפרץ עלייך, אומנם העלילה גרועה, והמשחק לא משהו, אבל הקרבות מדהימים, והרעיונות של הנשקים? אני לא יודע כמה אתה מבין בתרבות המזרח, אבל אלה נשקים אמיתיים. באמת.. בורות שכזאת.

lord of the dumm away אמר/ה:
מק, אני משתדל לא להתפרץ עלייך.
תודה
מק, אני משתדל לא להתפרץ עלייך, אומנם העלילה גרועה, והמשחק לא משהו, אבל הקרבות מדהימים.
נו מה אמרתי?
אני לא יודע כמה אתה מבין בתרבות המזרח.
למען אמת זה תחום שממש מעניין אותי ואני לא יודעה עליו מספיק
אבל אלה נשקים אמיתיים.
אתה רציני?!? אתה רוצה ליגרום לי להזיל ריר על עצמי? למרות שהנשק הזה שהוא גורם לך להסתובב לא ניראה הגיוני...
תודה :devilish:

מק, אני משתדל לא להתפרץ עלייך, אומנם העלילה גרועה, והמשחק לא משהו, אבל הקרבות מדהימים, והרעיונות של הנשקים? אני לא יודע כמה אתה מבין בתרבות המזרח, אבל אלה נשקים אמיתיים. באמת.. בורות שכזאת.
אחי, תרגע ומהר. לא לכולם פה יש תואר בתרבות יפן עם התמחות בנשקים כמוך.

אתם מדברים על שבעת הסמוראים? (מוזר שאף אחד לא הצליח לבטא את השם של הסרט הזה נכון...)

סרט קלאסי, מה אני אגיד. אבל לא קשור לנשגבים בשיט. לא כל סרט אומנויות לחימה צריך להוות השראה לנשגיבם. אחרי הכל, הנשגבים הם הרבה יותר מבני תמותה, ואם אתה רוצה לקחת השראה ממשהו, קח השראה מסרטים שלא עוסקים בבני תמותה.

אופציה אומנם,אבל לא מעשי אם משווים את הנשגבים, אלא אם כן הנשגב שיכור ודפוק בשכל^^
מק,בלי שום כוונה להעליב,פשוט הצהרות חסרות יסוד ובדיקה מעצבנות אותי. הנשקים שמראים בסרט אמיתיים מאוד, ואין לי תואר בלמידת המזרח, אני צריך עוד 10 שנים בשביל זה.

זאוס השני אמר/ה:
אממממ..."קונג פו פנדה" מקור השראה לנשגב לא יוצלח?
מקודם זה היה לא מבוסס לחלוטין (לא ראיתי את הסרט). עכשיו שראיתי את הסרט...
אני יכול להגיד שזה...יכול לתת השראה. לדוגמא (ספויילרים מהסרט):
היה את הקטע שהנמר האפור, הנבל הראשי שאני לא זוכר את שמו, ברח מהכלא,
סצנת הבריחה הייתה מלאה באקשן מגניב בטירוף! והיה גם את הקרב של חמשת החיות
החזקות שאני לא זוכר את שמן (סנילי) שנלחמו בנבל הראשי על הגשר החלש,
זה גם היה קטע אקשן מגניב למדי.
בקיצור, יש קטעי אקשן ממש שווים בסרט, אז זה יכול לתת השראה קלה.

בנוגע למומינים,האגדה במקור פינית,אבל העיבוד הטלוויזיוני יפני-הולנדיי. ויש הרבה מה לקחת מהמומינים לנשגבים! למשל הגרוק,המפלצת השחורה שנראית כמו הר,כל דבר שהיא נוגעת בו מת,וכל אדמה שהיא הולכת עליה קופאת,האם זה שד מהמעגל השני או בהמות' שאני שומע?

חזרה