• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

BlairBitch אמר/ה:
אז ליב, או בלייר, או וואטאבר..
אני.. עצלנית ביותר ואינלי ממש כוח לקרוא את כל התגובות כאן אז אינלי מושג מה לכתוב בדיוק..
אני תקועה בחור שנקרא מודיעין, אף פעם לא באמת שחקתי משחק תפקידים רציני, ואני מאוד לא קשורה לפורום הזה><
אבל עדיין יהיה נחמד להכיר כאן אנשים ולהתחיל לשחק D:
..למרות, שכמו שציינתי, אני עצלנית.

אז אמ.... כן.
ויקינגים מעופפים.
...~סוף תגובה~
גיימרית?

ערן לוסיאן מילר ,נייס טו מיט יו!
אני רוצח מטורף,חוזה,חצי מליונר(טחון,אם בהא לכם)הציעו יל לקפוץ כיתה 3 פעמים,סירבית,יש שם פחות רנהשים להרוג.
קורא המון המון ספרים,מסיים ספר או שניים של 300 עמודים וצעל בעיום.
ועוד מספיק ח\לחרוש על המחשב.
כן,סנה מה שאני,מוזר
היפר אקטיבי,ודי צעירמ לגילי,לא היתי רוהצ לומר כמחה בדיוק.
אגב,אני באמת בן 246,ולא יעזור מה שתרצו
נולדתי ביוני,למען האמת עוד פחות משבועיים יש לי יומולדת!
סוגד לבאלמיס האשירמוהעליון
והכי חדש פה
אבל על תאדגו,אני נראה כמו ספאמר,אבל אני ממש לא,אני כותה בהודעות בנושאים עמוקים,ופחות עמוקים.
אז זה מספיק בינתיים,בהזדמנות אני יערוף את הההודעה ואוסיךף עוד מידע.
צאו!

globus אמר/ה:
אני רוצח מטורף,חוזה,חצי מליונר(טחון,אם בהא לכם)הציעו יל לקפוץ כיתה 3 פעמים,סירבית,יש שם פחות רנהשים להרוג.
כן,סנה מה שאני,מוזר
והכי חדש פה
אבל על תאדגו,אני נראה כמו ספאמר,אבל אני ממש לא,אני כותה בהודעות בנושאים עמוקים,ופחות עמוקים.
צאו!
וההודעה שכתבת עכשיו מוכיחה את כל שכתבת! וככה גם גל שאר ההודעות שלך!

הצילו! התקפת נובים! הפעילו את האזעקה! ברחו על נפשותיכם! סוף העולם כמו שאתם מכירים אותו הגיע (וכמובן שיווצר משהו עוד יותר מוזר)! :p :p :p

לא! הנובים תוקפים! אני הופך לאחד מהם.. לא! לא!!
או במילים אחרות - להקליד עם אצבעות הרגליים לא בדיוק עוזר לנו להבין את מה שאתה כותב. תקליד לאט יותר, תעבור פעם-פעמיים על הטקסט לפני שאתה שולח ויהיה בסדר.

דג אמר/ה:
קלנדור, עדיף להימנע מדבאל פוסט (כלומר שתי הודעות אחת אחרי השנייה), וגם עדיף שתשאירו דיונים שלא קשורים לעץ למקום אחר.
עכשיו מכיוון שהקפיצו את העץ (למרות שהוא דביק ממילא), וגם שאחרי ביגור הרבה מחברי הפונדק כבר מכירים אותי, אני אציג את עצמי:
שלום, קוראים לי יהונתן אבידן (לא יונתן!!!), בן 13, חודש ו-16 יום, לפני יומיים בר-מצווה, ואני גר בגדרות (לא שדרות), חור קטן ונידח ליד גדרה, ובעבר גרתי בבסיס פלמחים (אבא שלי סא"ל) ולמדתי בביה"ס גן-רווה. אני מחונן (הולך כל שבוע למרכז רון-ורדי לילדים מחוננים) וגם הולך למחוננים למתמטיקה בבר-אילן. אני מאוד אוהב DND ומשחק כבר הרבה זמן, מנגן על פסנתר גיטרה וחצוצרה, כותב קצת למגירה, כותב ברכות בחרוזים לכל מי שמבקש, ואוהב מאוד מאוד מאוד לקרוא. ועוד דבר אחד, אני נמוך, מאוד נמוך (1.36) אבל ממש לא אכפת לי, גם אם זה יכול להציק ("חמודי, באיזה כיתה אתה?" "כיתה ז'" "ד?" "ז'" "ד'??" "ז'" "ד'???" "ז'" "אההה ז', גדול!").

מחונן?
מרשים,אני ראוה שעוד נשארו בעולם אנשים איטילגנטים בחלקם.
אני גם מחונן,אבל אל טרחתי לכתוב,אתה יודע
בדרך כלל אנשים טיפשי מכדי לשים לב
וכלכ מי שפה,זה ממש לא אישי,זה נגד המין האנושי בכלל.

adidasv111 אמר/ה:
globus אמר/ה:
כן,סנה מה שאני,מוזר
והכי חדש פה
צאו!
וההודעה שכתבת עכשיו מוכיחה את כל שכתבת! וככה גם גל שאר ההודעות שלך!

הצילו! התקפת נובים! הפעילו את האזעקה! ברחו על נפשותיכם! סוף העולם כמו שאתם מכירים אותו הגיע (וכמובן שיווצר משהו עוד יותר מוזר)! :p :p :p

קודם כל,
אני אל נוב,פעם הבאה שתקרא לי ככה אני אשתדל לשלח בך בננות עצבניות,
יחי הקקטוס!
שנית,אתה תברח בלי קשר להתקפה או לא,אחרי הכל,קופים אף פעם לא היו מוכשרים במיוחד

bakapit,שמעתי דברים יותר נוראיים על הכתיבה שלי,פשוט אני אדם עמוס נורא,באמת נרא,נורא נורא,וא אני ריך לעשו ת המון דברים בו זמנית ואין לי זמן להשגייח שאני כותב הכל כמו שצריך.

globus אמר/ה:
אין לי זמן לזה...
תעשה זמן

ותרגיע את עצמך באופן כללי
אין שום סיבה לכתוב 3 הודעות אחת אחרי השניה בלי שאף אחד מגיב באמצע
גם אין שום סיבה לכתוב ספאם חסר כל תועלת

בגלל שאתה חדש, נשתדל להתעלם מזה בפעם הזו, ובפעם הזו בלבד
חוסר כיבוד של חוקי הפורום פעם נוספת יגרור אזהרות, ובאנים אם יהיה צורך

המשך יום נעים

גלובוס, ביום הראשון שלך בפורום הצלחת לפתוח לפחות שני נושאים ולהוסיף עוד די הרבה תגובות. אז פרסם חצי מהתגובות, ותעבור על האחרות במקום.
ולא, זה שאתה היפר-אקטיבי זה לא תירוץ.

ובהערה לא קשורה, מחונן != אינטיליגנטי.

ODDin אמר/ה:
גלובוס, ביום הראשון שלך בפורום הצלחת לפתוח לפחות שני נושאים ולהוסיף עוד די הרבה תגובות. אז פרסם חצי מהתגובות, ותעבור על האחרות במקום.
ולא, זה שאתה היפר-אקטיבי זה לא תירוץ.

ובהערה לא קשורה, מחונן != אינטיליגנטי.
לא נכון,מחונן זה מישהו עם יכולת הבנה בתחומים רבים.
בין השאר.
ואיטילגנציה בהם.

טוב נימאס לי, גלובוס תלמד לערוך את התגובות שלך! לי בעצמי היו (ולפעמים יש) הרבה שגיעות אבל זה מוגזם! זה שאתה חדש\היפר-אקטיבי זה ממש לא משנה! תעצור תתחיל ליקרא במשך כמה זמן מה קורא בפורום ואיך הותיקים מגיבים ורק אז תתחיל לאגיב.
אל תהיה ספמאר!

גלובוס, יש לך קצת בעיות הגדרה. קודם כל, מחונן, בהקשר שבו אנו מדברים כאן, הוא מישהו עם התפתחות שכלית מהירה מהרגיל. זה עוד לא אומר שום דבר על מה שהוא מבין או לא מבין בו (אם כי הדברים נוטים לבוא ביחד).
אינטליגנציה אינה תחום ידע או הבנה. אינטליגנציה היא כושר שכלי, יכולת הבחנה, ניתוח והסקה, או, אם להשתמש בהגדרות של גרדנר, פשוט כינוי כללי לכל תחום מיומנות.
יחד עם זאת, כאשר אומרים על בן אדם שהוא "אינטליגנטי", נוטים להתכוון לכך שהוא משכיל ו"בן תרבות".

מה שיותר מרגיז אותי אבל, זאת ההנחה הסמויה בדבריך, לפיה אנשים שאינם מחוננים הם אינם אינטליגנטיים (ובהקשר הדברים שלך, אנשים שאין הרבה טעם לדבר איתם).

מחונן הוא כל אחד שהוא מאוד מוכשר בתחום מסוים: אומנות, מתמטיקה, שפות וכו'. זה שיש מחונן שהוא דיסלקט/אוטיסט או כל משהו אחר שיש לאחד מהראשים של פלאפי לא אומר שהוא לא יכול להיות מחונן.

ODDin אמר/ה:
גלובוס, יש לך קצת בעיות הגדרה. קודם כל, מחונן, בהקשר שבו אנו מדברים כאן, הוא מישהו עם התפתחות שכלית מהירה מהרגיל. זה עוד לא אומר שום דבר על מה שהוא מבין או לא מבין בו (אם כי הדברים נוטים לבוא ביחד).
אינטליגנציה אינה תחום ידע או הבנה. אינטליגנציה היא כושר שכלי, יכולת הבחנה, ניתוח והסקה, או, אם להשתמש בהגדרות של גרדנר, פשוט כינוי כללי לכל תחום מיומנות.
יחד עם זאת, כאשר אומרים על בן אדם שהוא "אינטליגנטי", נוטים להתכוון לכך שהוא משכיל ו"בן תרבות".

מה שיותר מרגיז אותי אבל, זאת ההנחה הסמויה בדבריך, לפיה אנשים שאינם מחוננים הם אינם אינטליגנטיים (ובהקשר הדברים שלך, אנשים שאין הרבה טעם לדבר איתם).

אם כך,עלינו לדעת שהנחות אינם נכונות סתם ככה,וכי להניח דברים בצורה כזאת יכול להיות מעשה די נמה ולא הגיוני,נכון?
אנשיםמ מחוננים כמובם שהם איטילגנטים(מלבד יוצאים מהדופן,וכבר פגשתי כמה כאלה)
נוטים להתכוון,אבל הכוונה היא ליול תשכלית,וליכולת ההבנה,פה אנחנו מסכימים.
מחונן:ההתפחתו השכלית היא דבר אחר,יכולת ההבנה וחיבור בין הקשרים היא היכולת הכי חשובה.
אז בסך הכל אנחנו מסכימים,והדיון הזה מיותר.
thrall:אתה מתבלבל בין גאון למחונן,גאון הוא בדיוק זה:אחד שמבין בצורה מדהימה בנושא או שניים או שלוש.

חזרה