• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Alien VS d&d

andre-la-mosia

פונדקאי פעיל
אז ככה ראיתי היום את AVP REQUIEM

ועלו לי שאלות על ה ALIEN וכיצד ניתן להתאימו למו"ד
אז מכיוון שרואים בסרט שהישות שמגופה יוצא הALIEN משפיע ישירות על איך שה ALIEN נראה/מתנהג/מתרבה

SPOILER ---> ה ALIEN שיוצא מהגוף של ה PREDATOR דומה חיצונית לPREDATOR למרות שיש לו זנב והוא אוסף "מזכרות" מאילו שהרג - ומעבר נשים דרך שתילת ביצים דרך הפה.

צריך בעצם לייצר מעין תבנית שמשתנה לפי הגזע שבתוכו מושתלת הביצה - ולכן מגזעים שונים יוצא ALIEN שונה

יש מצב לנסות ?

הי, זה רעיון ממה מעניין לאתגר. רק שאלה: אתה רוצה יצור שיהיה כמו האליאן, או פשוט יצור כלשהו שעושה את מה שתיארת?

אגב, זה באמת סוג של תבנית, אבל לא כמו ערפד, אלא כמו פסיל. כלומר, אתה לא לוקח יצור קיים וחי ומשנה אותו, אלא אתה לוקח בסיס של סוג כלשהו של יצור, וממנו בונה יצור אחר עם המאפיינים של היצור הבסיסי.

אפשרי

הרעיון הכללי שכל מה שלא ייצא משם נהנה בדרך כלל מהיתרונות של הנשא ושל הייצור שנולד ממנו
זה יכול להיות בסיס להרפתקאה מפה ועד עולם כשבעצם כל יצור ALIEN הוא גם מוטציה על בסיס הייצור הסנטיאנטי שבו הוא הוטל

אגב, שאלה תיאורטית -
כאשר הוא יוצא מבנאדם הוא מקבל את "הצורה הקלאסית" שלו, כמו שראינו בסרט הראשון והשני. אבל בעצם, זו לא הצורה הטהורה שלו, כי היא מושפעת מהאדם.
איך לדעתכם תיראה הצורה "הטהורה" של היצור הזה, אילו הוא היה בוקע מתוך עצמו או משהו?

הקישור המדובר: http://www.enworld.org/archive/index.php/t-651.html

זו נקודת מוצא טובה. אבל אני חשבתי לא ליצור את הזנומורף עצמו, אלא יצור אחר לגמרי שיש לו את אותה תכונה של לקבל את המאפיינים של הקורבן ממנו הוא בוקע.
אגב, יותר מכך - בENWORLD תבנית הזנומורף מתווספת על יצור שנשאר עצמו בעצם, ורק מתחזק. אני חושב שיותר נכון לעשות תבנית שלוא דווקא מחזקת את היצור בשלמותו, אלא מחלישה פה ומחזקת שם. כלומר, אני לא חושב שצריך להיות ליצור הבוקע את התכונות המיוחדות של היצור ממנו הוא בקע (כמו ה"ל וכאלה), וגם לא את ההתקפות המיוחדות. אני חושב שזנומורף דרקוני יהיה דווקא פחות חזק מהדרקון המקורי, ויהיו לו תכונות אחרות והוא יהיה תוקפני יותר.

טוב, אבל זה לא קונסיסטנטי עם הסרטים - הקסנומורף שבוקע תמיד יותר חזק מהיצור שבו הוא דגר.

ב AVP2 הקסנומורף שבקע מהטורף חיסל שם טורפים אחרים על ימין ועל שמאל...

פלאפי אמר/ה:
גם נכון.

בכל מקרה, אני רוצה לפתח את הרעיון הזה. מישהו רוצה להשתתף?
למה לא? אני חושב שאפשר לפתח את זה בצורה מאוד מעניינת.

הדבר הכי קרוב שקיים כרגע, זו תבנית ב-Advanced Bestiary (יש שם תבניות להכל... ;) ), שמייצגת זן מעניין וייחודי של רפש, אשר מתחיל את חייו כטפיל שניזון מיצור חי, ולבסוף מעכל אותו לחלוטין והופך להעתק מדוייק שלו (מבחינה פיזית), אבל עשוי רפש.

אבל הרפש הזה לא מספיק מגניב
:mrgreen:

טוב, אני גם מעוניין להשתתף בפיתוח הזה.
אני חושב שכדאי להתחיל ברשימת תכונות שיהיו לקסנומורף, שלא תלויות ביצור ממנו הוא בקע - זה יהיה יותר פשוט.
אז אני אתחיל עם מה שנראה לי שחייב להיות לכל "נוסע שמיני" שהוא (ללא פרשנות ספציפית של חוקי הד.נ.ד):

1. דם חומצתי ומאכל.
2. כוח פיזי שחזק בפקטור של X יותר מהיצור שממנו הוא בקע.
3. מהיר תנועה.
4. מיומנות גבוה בהתגנבות, הליכה בשקט, טיפוס,שחייה וקפיצה.
5. חוש ריח.
6. ריפוי מהיר.
7. התקפה מיוחדת: לשון עם שיניים.
8. ראיית חושך.

אם אתם מסכימים, צריך למצוא דרך לשכתב את הרשימה הזאת על פי חוקי הד.נ.ד, ולהוסיף להם את התכונות המיוחדות שתלויות בסוכ היצור ממנו בקע הקסנומורף - אני מציע לעשות את זה עפ"י קב"פ הבסיסיות של היצור ששימש כמארח.

אם לא שמת לב, יש כבר זנומורף ( http://www.enworld.org/archive/index.php/t-651.html), אז אין טעם לעשות אחד אחר.

אני ונרוב כבר התחלנו לעבוד על יצור שונה לגמרי, שעדיין עובד על עיקרון הקורבן שממנו בוקע יצור שדומה לו.

פלאפי אמר/ה:
אם לא שמת לב, יש כבר זנומורף ( http://www.enworld.org/archive/index.php/t-651.html), אז אין טעם לעשות אחד אחר.

אני ונרוב כבר התחלנו לעבוד על יצור שונה לגמרי, שעדיין עובד על עיקרון הקורבן שממנו בוקע יצור שדומה לו.

אני יודע שהוא כבר קיים, חשבתי שאתם רוצים לעשות פיתוח חדש שלו שיתבסס על המארח.
אני מניח שמילת המפתח שהתפספסה לי פה היא "יצור שונה לגמרי"...

חזרה