• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

5 הלהקות/המבצעים שאתם הכי אוהבים

1.grennday-אפילו לא צריך להסביר,פשוט סגידה-american idiot
2.linkin park-לא יודע להסביר,פשוט נהנה לישמוע-numb
3.my chemical romance-ליריקה טובה ומוזיקה אנרגטית לרוב,עושה לי את זה :cool: -you know what they do to guys like us in prison
4.queen-ליריקה מעולה ומוזיקה מעולה-dont stop me now(השיר האהוב עליי)
5.beatles-ברור מאליו-a hard day's night

ועוד להקות:משינה,red hot chilly pepers,oasis,pink floyd

טוב נו, נצטרף גם לעסק:

המבצעים לא מסודרים לפי מה שעלה לי ראשון לראש, ולא לפי העדפה.
1) Radiohead - אני עדיין לא סגור על האם הם מטורפים על כל השכל, או גאונים, אבל הם מצוינים וזאת עובדה. אחת הלהקות היותר טובות ומעניינות שיצא לי לשמוע. כל שיר שלהם גורם לי להרים את הגבה בצורה שונה.
2) Kula Shaker - הלהקה שהכניסה אותי לכל העסק של אינדי ורוק בריטי. מסוממים על כל הראש, אבל עושים מוזיקה מגניבה ומיוחדת. חרשתי להם על התחת.
3) Metallica - כי מה לעשות, גם מטאל תפס אותי חזק, והם באמת ה-להקה שחרשתי עליה הכי הרבה. יש להם כבוד אצלי, למרות החרבנה שהם מייצרים בשנים האחרונות.
4) איפה הילד - חמי רודנר ולהקתו. המון שירים מלנכוליים ומלודים.

אין 5! ככה אני, הולך נגד הזרם. משוגע!

אפרופו, זה רק אני, או שלרוב הלהקות כאן יש סממן מאוד ברור של סמים בשירים שלהם?

Dragon_Master אמר/ה:
Wood-Elf אמר/ה:
רדיוהד מחזיקים בעמדה מפורשת כנגד סמים ובעד חיבוק עצים.
:eek:

אם יורק נראה ככה בלי סמים, אני לא רוצה לדמיין מה קורה לו אחרי..
זו עין עצלה! :D

בכל מקרה, על לא מעט מהשירים שלהם הם חשבו כשהיו שיכורים, אבל עד כמה שידוע לי הם לא כתבו אותם כשהיו שיכורים.

Wood-Elf אמר/ה:
Dragon_Master אמר/ה:
Wood-Elf אמר/ה:
רדיוהד מחזיקים בעמדה מפורשת כנגד סמים ובעד חיבוק עצים.
:eek:

אם יורק נראה ככה בלי סמים, אני לא רוצה לדמיין מה קורה לו אחרי..
זו עין עצלה! :D

בכל מקרה, על לא מעט מהשירים שלהם הם חשבו כשהיו שיכורים, אבל עד כמה שידוע לי הם לא כתבו אותם כשהיו שיכורים.
אני לא מופתע :p

ותוספיו לרשימה שלי את Blind Guardian - הוא מתופף כלכך מהר! :eek:

סוף, סוף בלינד גארדיאן
להקה איכותית במיוחד בשנותיה האחרונות בה עברה לקלאסיקות ולקאברים הקלאסים פחות למאטל הקשוח.
בלינד גארדיאן מעולה

איך אפאחד לא ציין את Muse?
גם הם משובחים.

פרל ג'ם,

ביטלס

שבק ס.

כוורת- מת על ההומור שלהם. שיר מומלץ- אינספקטור פיקח, או אולי שירות עצמי
גזוז- כמו כוורת, רק מעט פחות טוב
פס הקול של שודדי הקאריביים: קללת הפנינה השחורה שילוב כל כך מדהים של חצוצרות וכינורות ליצירת המוזיקה הכי כיפית בעולם, שעובדת מעולה עם הסרט
טנישס די- לא מקור המון שירים, אבל את מה שאני מכיר אני אוהב

וזהו- חוץ מאלה יש עוד תיקו צמוד בין המון להקות\זמרים, ואני לא מסוגל להחליט...

נראה לי אמרתי טניישס די, אבל כוורת לא אמרתי. גם, חמוד.
בליינד גארדיאן - שמעתי בינתיים רק 3 וחצי אלבומים שלהם. זה פשוט מגניבב. אם אתה אוהב מטאל ניאו-קלאסי, הייתי ממליץ בחום על DARK MOOR וRHAPSODY. לדעתי הם אפילו עולים על בליינד גארדיאן.
הפסקול של שודדי הקאריביים - כל הזמן אני שומע מסביבי על הסרט המחורבן הזה ><
אנשים להתעורר, זה סרט קיצי והוליוודי בלי שום שמץ של חידוש או סיבה לקיומו מלבד כיף טהור. וכנ"ל לגבי הפסקול שלו, שמבחינתי שווה ערך לכל שיר פופ, כי הוא מיועד להיות כיפי וקליט. אני לא מבין למה אנשים נדבקים לסרטים כאלה, זה כמו להידבק ל..סתם סרט קיצי.

פלאפי, זאת דעתך...
תראה, הפסקול הזה הוא אחד היפים בעיניי (למרות שיש טובים ממנו, יש לי אוסף ענקי של כאלה...), כל הטרקים גם בד"כ מתחילים באותם שני צלילים (רה מי) ומנוגנים באותו סולם (רה מינור), בד"כ, אבל לא תמיד.
ומה רע בזה שזה קליט? עובדה שהרבה אנשים אוהבים את המוזיקה וזוכרים אותה, זה היא קליטה תורם לה מאוד - אבל בתור אחד שיש לו את שלושת הדיסקים המלאים של הפסקול, ייש שם הרבה קטעים מיוחדים מאוד.
בקיצור - תחשוב מה שאתה רוצה, אבל אל תשלול...
S.D, אז מה? סופרמן/סטארוורז/ה.פוטר/שרה"ט - המוזיקה שלהם לא קליטה?

חזרה