• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחיית האגדות- the end

זה היה לילה קר וגשום בטירת אוטפר. כשגברת מלה אוטפר נכנסה לחדר האוכל וישבה לאכול עם בעלה מר גאדיוס לוטוס אוטפר הקוסם הדגול. "איך עבר עליך היום דבש קדוש שלי?" שואל גאדיוס את אישתו במתיקות. "הכול נפלא. היום החלטנו בפגישת הגילדה לבנות עוד חוות לגידול חיות נדירות במיוחד." אומרת מלה כשחיוך רחב על פניה. בסיום הארוחה ניגש אליה אחד המשרתים ולוחש לה:" המזוודות שלך נמצאות ליד השער. ללוות אותך החוצה?". מלה מתחילה ללכת לכיוון הדלת כשלפתע נכנס מהדלת אחד המשרתים ושואל:"של מי המזוודות האלו גברתי?" מלה מחווירה ומסתובבת לכיוון גאדיוס. "מה קרה מלה?" שואל גאדיוס בחשדנות. "אני עוזבת אותך" אומרת מלה בעצב ופונה לכיוון הדלת. אבל לפתע גאדיוס מכוון את מטו לכיוונה של מלה אומר לחש מוזר ובתוך שנייה מלה הופכת לשלד חרוך. גאדיוס עולה לגג הצריך שבטירתו וצועק:"פגעת באגדה הגדולה מכולם!. מעכשיו גם היחידה!.". גאדיוס מרים את מטו לכיוון השמים אומר מן מילה מוזרה ופתאום מתחת לאחד המקדשים הסמוכים לעיר קם גולם כחול וענק. הגולם התחיל לרמוס כל מה שבדרכו. גאדיוס חזר לטירתו וסגר בקסם את כל הטירה.מאז בכל שעה קם יצור אחר מהאגדות איפשהו

אתם החבורה שנועדה להשמיד את יצורי האגדות ואת גאדיוס לפני שיביא הרס מוחלט על העולם.
מומלץ טרובדור אחד בקבוצה
הרפתקה ל6 אנשים
מקצועות, ציוד, לחשים, כישרונות, מיומנויות וגזעים מהסל"ש, והמדריך ללוחמה/קדושה
זה צריך להראות ככה:
שם: שם ושם משפחה
גזע: כל הגזעים
מקצוע: כל המקצועות (בלי מקצועות יוקרה)
נטייה:
אלוהות: (במקרה של כוהן או משהו אחר)
אופי:
רקע: מושקע
תיאור פיזי: צבע עיניים שיער, צלקות למיניהם, קעקועים ושאר הדברים
מיומנויות: לקבוע כמו במו"ד (אם אתם לא יודעים תפנו אלי ואני יעזור).
כישרונות: לקבוע כמו במו"ד (אם אתם לא יודעים תפנו אלי ואני יעזור).
תכונות: 75 נקודות לחלק בין התכונות הבאות:
כוח:
זריזות:
חוסן:
תבונה:
חוכמה:
כריזמה:
יש מינוסים ופלוסים לפי גזעים (כמו במו"ד).
לציוד ונשקים יש 5000 מ"ז לבזבוזים (כדי לכם לקנות ציוד בסיסי כמו מנות מזון לפידים וכו')
אם צריך לכתוב גם לחשים
לשלוח לי דמויות בהודעה פרטית

חזרה