שליטים ושדים 77: בואו להצביע
שלוש שנים אנו עורכים את אתגר הכתיבה שליטים ושדים, בו אחת לשבועיים מתפרסם נושא חדש וחברי הפורום מוזמנים לכתוב את התוכן שלהם לפי אותו הנושא. כעת, שליטים ושדים יוצא לחופשה, אבל כמחווה שליטים ושדים 77 הוא אתגר מיוחד נושא פרסים. אז בואו להצביע להגשה האהובה עליכם: viewtopic.php?f=3&t=41202

dix וכוהן

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
יוני

dix וכוהן

שליחה על ידי יוני » 06 ספטמבר 2003, 14:48

DIX: אתה מתכוון לעשות משהו בקשר מה שכתבתי?!

כוהן: זה לא הכתובת שלנו!!! אז בבקשה תנו לנו לחזור ונתנהג יפה!!! ד"ר וואנג, xv8_crisi, סליחה!!! אני מבטיח שנתנהג יפה!!!
סמל אישי של משתמש
Crozius Arcanum!
יצירת קשר:

שליחה על ידי Crozius Arcanum! » 06 ספטמבר 2003, 16:06

זה אמנם נתון לשיקולם של אוגמיוס והאיש הזקן, אבל אם זה היה תלוי בי הייתי אומר לא. הרי אתם תמשיכו לעשות ספאם, לעצבן אנשים ולהציק. והסליחה שלכם זה בסך הכל כרטיס כניסה (מוסווה כביכול) חזרה לפורום.
Capt.Igal כתב:
Crozius Arcanum! כתב:
בעץ על תרופות סבתא להצטננות, Capt.Igal כתב:ומה שאני ממליץ זה כוס וסקי יחד עם שטן גמים וחלב עזים עוזר תמיד לכל מי שמצונן מקי ועוד מומלץ מעוד.
במקרה ניסית לכתוב "שתן גמלים"? :shock:
כן שתן גמלים.
ו-ו-א-ו :shock:
סמל אישי של משתמש
Ogmios
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ogmios » 06 ספטמבר 2003, 16:25

אל תקשור לי כתרים שאינם לראשי, תודה.
מבחינתי, אני אחראי על שני פורומים (משחקי תפקידים כללי ומד"ב ופנטזיה) וחבר בצוות הניהול של הפורומים. הסיבה שאני מופיע באדום כמו האיש הזקן וכוכבי כסף היא כי אני מתעסק בקישקעש של המערכת עצמה, למורת רוחי.

מה שכן, טוב לראות שאחרי עשרות הודעות שמחקתי, מישהו הבין את הרמז וטרח להתנצל.

ובשם קרונוס - ההודעה הבאה שאני רואה שיש בה יותר מסימן קריאה אחד בסוף משפט תעוף לקיבינימט, לא משנה מה התוכן שלה.
נערך לאחרונה על ידי Ogmios ב 06 ספטמבר 2003, 16:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
פרוייקט אוגמיוס - מקור הידע שלך ברשת למשחקי תפקידים
http://www.ogmiosproject.org
סמל אישי של משתמש
Ogmios
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ogmios » 06 ספטמבר 2003, 16:34

אגב, למקרה שאחד מהגאונים האלה לא הבין, 48 שעות אומר 48 שעות. התגובות שלנו בהנהלה בהתאם.
פרוייקט אוגמיוס - מקור הידע שלך ברשת למשחקי תפקידים
http://www.ogmiosproject.org
נעול