• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצות על ספרים..

אני ממליץ על "ארמדין- חרב אלף הראמות" מאת ח' קוגל.
אני באמצע קריאת הספר הזה וממש נהנה בו!!!
יש הרבה קרבות 1 על 1 ומלחמות של מאות בני-אדם ומפלצות ולכן אני ממליץ עליו!!!

נ.ב.
הוא לא עולה הרבה...

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
שכדי להבין אותה אתם צריכים להבין אותה
לדעתי זה ברור.
מה העלילה שם? עוד פעם העולם הולך לעזאזל ואיזה שהוא גיבורים שרוכבים על ציפורים מצילים את העולם?

אני התכוונתי שבשביל להבין אותה צריך לקרוא אותה...

ולא זאת לא חבורה של אנשים שעפים על ציפורים.....
ואני עדיין לא סיימתי לקרוא את כל הסיפור וכל מה שקראתי עד עכשיו הוא מעניין, אז אני עדיין לא יכול לעזור לך בעלילה ואני מציע לך ללכת לחנות ולשאול עליו או שתקרא באתר "אופוס" על הספר הנ"ל....

לא, הוא יקר מכיוון שנוספו לו מפות צבעוניות והיה צורך לכסות את ההוצאות. ולמעשה, ספר שעוביו כאלף עמודים בדרך כלל עולה בסביבות המאה חמישים. יש סיבה לכך שהוצאות לאור מפצלות ספרים עבים כאלה.

זה אולי נשמע קצת ילדותי, אבל נסו את ארטמיס פאול- נער בן 12 (13 בספר ההמשך) שהוא צאצא למשפחת ברוני פשע שאיבדה את נכסיה מתכוון להשיג יותר כסף משהיה למשפחתו אי פעם- על ידי סחיטת מועצת הפיות, שמנסה להסתיר את קיום הפיות מבני האדם.
ספר שגדוש בפצצות, טכנולוגיית פיות, גובלינים, פשע אנושי וטרול מאסיבי למדי :eek:rclol:

the Nerubian אמר/ה:
זה אולי נשמע קצת ילדותי, אבל נסו את ארטמיס פאול- נער בן 12 (13 בספר ההמשך) שהוא צאצא למשפחת ברוני פשע שאיבדה את נכסיה מתכוון להשיג יותר כסף משהיה למשפחתו אי פעם- על ידי סחיטת מועצת הפיות, שמנסה להסתיר את קיום הפיות מבני האדם.
ספר שגדוש בפצצות, טכנולוגיית פיות, גובלינים, פשע אנושי וטרול מאסיבי למדי :eek:rclol:
וואו, כמה ציני! o_O

the Nerubian כתב:

וואו, כמה ציני! o_O

למעשה, דיברתי ברצינות. מה ציני בזה?

the Nerubian אמר/ה:
the Nerubian כתב:

וואו, כמה ציני! o_O

למעשה, דיברתי ברצינות. מה ציני בזה?
לא אתה. העלילה.
ילד קטן שסוחט את הפיות בשביל לעשות כסף עבור המאפיה. זה ציני. (=מבטל את הערכים, את התמימות. אל תבלבל עם אירוני או סרקסטי)
אני חייב לקרוא את זה! :)

טוב...
אז חפש את "ארטמיס פאול" ואת המשכו- "התקרית בקוטב הצפוני" (שבו ארטמיס מגלה שהמאפייה הרוסית מחזיקה באביו הנעדר, בעוד שבממלכת הפיות כנופייה גובלינית בשם "הבווה- קל" מתחזקת הודות לכלי נשק אנושיים- והחשוד בסיפוק הנשק הוא ארטמיס).
מאת אואן קלופר.

חזרה