• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצה על ספרים

סטטוס
נעול לתגובות.
כישור הזמן, רומח הדרקון ומחזור שער המוות(אני חושב שאמרת שאתה מכיר ת'סדרה אבל בכל זאת)
וכל החומרים הטובים שמוצגים בפורום הזה כזבל למרות שאלה ספרים טובים

אתה רציני? יש לך בעיה עם קריאה, מאור?
תקרא את שיר של אש ושל קרח, את אמבר, אבל ברצינות, אלה לא ספרים ברמה של מחזור שער המוות או רומח הדרקון, זה פי כמה וכמה מעליהם, גם מבחינת עלילה וגם מבחינת שפה. ראה הוזהרת.

MiNd ReaDeR אמר/ה:
אתה רציני? יש לך בעיה עם קריאה, מאור?
תקרא את שיר של אש ושל קרח, את אמבר, אבל ברצינות, אלה לא ספרים ברמה של מחזור שער המוות או רומח הדרקון, זה פי כמה וכמה מעליהם, גם מבחינת עלילה וגם מבחינת שפה. ראה הוזהרת.
חשבתי שהייתה הסכמה כללית בפורום שלא להשמיץ יצירות פנטזיה/מד"ב שונות. אבל אולי אני פשוט נהיה סנילי.

נראה לי שיהיה לך לשכנע אותו לקרוא את ששאוש"ק. חבר שלי קרא ארבעה-חמישה פרקים והתחיל לטעון שזהו ספר "סוטה" ו"מוזר". לי אין בעיה עם כל הקטע של "סוטה" ו"מוזר", למרות שעדיין לא קראתי את ששאוש"ק. בדרך כלל, אנשים כמו מאור יקראו פרק ויטענו שזה משעמם או משהו (כשהסיבה האמיתית היא שאין להם סבלנות/כוח רצון לקרוא ספרים ארוכים ו"משעממים").

השיר זו יצירה גאונית, למרות שיש לי כמה בעיות קנטות עם זה...
אולי נגיד שזה "סוטה" אבל הוא מתאר את רוב הרוח והתקופה של ימי הביניים..

למקרה שלא שמתם לב - יש כבר פתיל להמלצות על ספרים (והוא אפילו דביק!).

קורוזיוס- נא להפסיק עם הספאם.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה