• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הטרילוגיה של Planet of the Apes, תענוג צרוף

תמיד ששמעתי על כוכב הקופים, זה נשמע לי Campy להחריד והמצאה גרועה של המדע הבדיוני בשנות הששים.
מה שעזר לי להתעלם באלגנטיות מכל הגרסאות שהיו, בין אם לקולנוע או כסדרת טלויזיה. זה כולל גם את שלושת הסרטים החדשים שיצאו לאחרונה ומציגים את הסיפור בטויסט מודרני והרבה יותר הגיוני (לדעתי).

אז אחרי שהיה עליהם מבצע באמזון לכל שלושת הסרטים ב Blu Ray, רכשתי אותם וכעת סיימת לצפות בהם ואני מכה על חטא - מדובר בהחלט על אחת מטרילוגיות המד"ב היותר טובות שיש. כל אחד מהסרטים בפני עצמו עשוי היטב והם שזורים יחדיו בצורה נהדרת. הם גם סגורים יפה בתור טרילוגיה עם סיום מוגדר (למרות שמבין שיש דיבורים על סרט רביעי).
זה גם הישג שכל סרט המשך לא נופל למלכודת של לשחזר את הסרטים הקודמים אלא כל אחד מציג ת'מה שונה. מזכיר את סרטי בטמן המצויינים.

לאחר מכן גם קראתי בויקיפדיה וקצת הבנתי הקשרים והומאז'ים שנעשו למקוריים - כמו למשל האילמות שבני האנוש נתקלים בהם או השם נובה.

במלים אחרות, אם עדיין לא צפיתם בסרטים, לכו לראות - הם משובחים.

חזרה