• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפות לספרי פנטזיה

AsafChasan

פונדקאי חדש
מה הולך אנשים? קוראים לי אסף, אני חדש פה.

בימים אלו אני עובד על הספר הראשון שלי בסדרת פנטזיה אפית בסגנון משחקי הכס / שר הטבעות וכדומה. אני נמצא בשלב בו סיימתי את הטיוטה הראשונה של הספר, מתחילתו ועד סופו ובקרוב מאוד אתחיל לעבוד על על תיקונים ועריכות עד שהספר יגיע להיות מוצר מוגמר שאוכל לשלוח להוצאות לאור ובתקווה, להוציאו כבר במהלך השנה הבאה.

יש לי מפות משלי שהכנתי עבור ארבעה יבשות שעתידות להופיע בסדרה, אך לצערי הן אינן ברמה שאני רוצה שהן יהיו. אז רציתי לדעת אם יש כאן אנשים רציניים שמציירים / מכינים מפות של עולמות פנטזיה שונים, בין אם זה במחשב או עם דף ועיפרון, אבל ברמה גבוהה שיכולה להיכנס לספר. אם כן אשמח אם תיצרו איתי קשר, ונדבר בפרטי. כמובן שאוכל לשלם עבור עבודה שכזו, במידה וימצא האדם הנכון שיהיה מסוגל לספק מוצר ברמה הנדרשת , אני לא מצפה מאנשים לעבוד בחינם.

חוץ מזה, בקרוב אחפש גם קוראי בטא, ואנשים שאוהבים לקרוא פנטזיה כדי לקבל חוות דעת על חלק מהפרקים או על הספר כולו. לגבי זה אפתח פוסט חדש כשהזמן יגיע.

היי, לגבי המפות, תוכל לפרט קצת יותר?מפות בספרים הן לרוב לא צבעוניות, האם תעניין אותך מפה כזו? או דווקא מפה צבעונית? כמה גדולה? איזו כמות של מפות?

עריכה- שואל בין היתר כי אני אכן בעל ניסיון מסוים בתחום.

פלדריק אמר/ה:
היי, לגבי המפות, תוכל לפרט קצת יותר?מפות בספרים הן לרוב לא צבעוניות, האם תעניין אותך מפה כזו? או דווקא מפה צבעונית? כמה גדולה? איזו כמות של מפות?

עריכה- שואל בין היתר כי אני אכן בעל ניסיון מסוים בתחום.

עוד מעט אני יעלה תמונות של המפות שציירתי

ישנם כלים מצוינים שמאפשרים לך ליצור את המפות שלך בעצמך, כמו למשל:
https://azgaar.github.io/Fantasy-Map-Generator/

ישנם עוד כלים - פשוט חפש Fantasy Map Generator בגוגל ותמצא הרבה תוצאות.
יש להם דוגמאות שונות, ואתה יכול למצוא משהו שמתאים לסגנון שלך.

אני מציע את זה כי זה משמעותית יותר זול מלשכור אמן שישרטט לך מפה, וכנראה ייתן תוצאה שתהיה יותר מרוצה ממנה (כי תהיה בשליטה מוחלטת על המפה).

חזרה