• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקריסטל האפל: עידן המרד, ממש מפתיע לטובה

בתקופת הקורונה התחלתי לצפות בכל מיני סדרות, אז אחרי שסיימתי את פיקרד, את העונה השניה של Lost in Space והתחלתי לצפות בסדרת הטלויזיה של חומריו האפלים (ובינתיים פרשתי) התחלתי את הקריסטל האפל: עידן המרד.
את הסרט משנות השמונים ראיתי לפני שנתיים בפעם האחרונה, מדובר בסרט חמוד, אבל לא מדהים כמו שהמעריצים השרופים שלו טוענים. גם הקונספט של הסדרה נראה לי מוזר, כי בסך הכל בסרט די ברור מה המצב - גרוע מאוד.

אבל, ראיתי שניים וחצי פרקים בנטפליקס, ופשוט ממש הפתיע לטובה - גם איכות ההפקה והבובות, שזה לא פחות ממדהים (לא יודע מה דיגיטלי ומה לא) אבל גם הדמויות וגם הסיפור עשויות מעולה פשוט. מבין שזה כבר אושר לעונה שנייה, ואני עוד בתחילת הראשונה, ועדין יש לי את הספקות איך הסיפור יעבוד כשהסוף ברור - אבל זה שווה בכל מקרה.
באמת אחלה סדרה להעביר כמה ערבים של קורונה.
הם גם הוסיפו הרבה ל Lore של העולם, למרות שלדעתי כל/רוב היצורים בסדרה בינתיים הופיעו בסרט, חוץ מאשר השבטים השונים של הגלפינג.

חזרה