נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עליית המורדים [סיפור בהמשכים]

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 31 מרץ 2020, 14:38

פרק נחמד. אז אורפן וחבריו צריכים לתת תשובות על פשעים שלא הם פשעו. אירוניה לשמה...

מקלחת? אני מבין שאורפן צעיר וכו' אבל הבית הזה מצויד יותר מדי טוב... הוא אמור להטיל כישוף, שלפחות, יבדוק אם הבית הזה בטוח והם לא יפעילו אזעקה שתביא גורמים לא רצויים. האם זו מאורת הגבר של המכשף העליון?

נראה לי שכל עניין דרגות הצבעים ניתן להעביר באמצעות שיעור של אורפן למאג'יק. פרט לכך שכישוף כתום הוא הכי חזק, לא ברור מה העוצמות היחסיות של הכישופים.

אני לא חושב שהרעיון שרגשות יכולים להעצים אנרגיה מאגית אמור להיות זר ללואיס. אחרי הכול, קיזה משתמשת בזעם שלה כדי להעצים את כוחותיה. ייתכן שהוא חושב שרגשות חיוביים הם לא זרז מספיק טוב כמו רגשות שליליים שזו חשיבה אופיינית לנבל. בכל מקרה, העימות עם בני שבט מאיישי יספק לו את ההזדמנות לבחון את התיאוריה שלו.
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל הלדין על ההודעה:
Falcongirl2020
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 31 מרץ 2020, 15:09

הלדין כתב:
31 מרץ 2020, 14:38
פרק נחמד. אז אורפן וחבריו צריכים לתת תשובות על פשעים שלא הם פשעו. אירוניה לשמה...

מקלחת? אני מבין שאורפן צעיר וכו' אבל הבית הזה מצויד יותר מדי טוב... הוא אמור להטיל כישוף, שלפחות, יבדוק אם הבית הזה בטוח והם לא יפעילו אזעקה שתביא גורמים לא רצויים. האם זו מאורת הגבר של המכשף העליון?

נראה לי שכל עניין דרגות הצבעים ניתן להעביר באמצעות שיעור של אורפן למאג'יק. פרט לכך שכישוף כתום הוא הכי חזק, לא ברור מה העוצמות היחסיות של הכישופים.

אני לא חושב שהרעיון שרגשות יכולים להעצים אנרגיה מאגית אמור להיות זר ללואיס. אחרי הכול, קיזה משתמשת בזעם שלה כדי להעצים את כוחותיה. ייתכן שהוא חושב שרגשות חיוביים הם לא זרז מספיק טוב כמו רגשות שליליים שזו חשיבה אופיינית לנבל. בכל מקרה, העימות עם בני שבט מאיישי יספק לו את ההזדמנות לבחון את התיאוריה שלו.
תודה על התגובה!
כן, הפרק הזה נחמד ורגוע יותר - משום שבפרק הקודם היה המון מתח.

את התשובות לגבי הבית המסתורי תקבל בפרק הבא... שבט מאיישי יודעים מי הבעלים הקודמים של הבית. בפרק הקודם אורפן כבר בדק שהבית אכן בטוח, אין אזעקה בבית (וגם היא עדיין לא קיימת בעולם הזה).

האמת, רעיון טוב. חשבתי לכתוב לכם במפורט על דרגות הצבעים של הכשפים כמין מושגון כזה... אבל אני יכולה להעביר את זה לקוראים דרך שיעור של אורפן למג'יק - הנער יודע מה זה כישוף כתום, אפילו מכשפים מתלמדים יודעים, אבל המאסטר שלו עדיין לא לימד אותו את שאר הדרגות, אשתמש בזה בפרק הבא.

בהחלט כן. לואיס מאמין שרגשות שליליים מסוגלים להעצים את כוחותיו של אורפן (דאגה ליקיריו לדוגמה), הוא כמובן יודע שאנרגיה מאגית יכולה להתעצם כתוצאה מרגשות חזקים בדומה לקיזה - זעמה\רצונה העז לרצות את אדונה... אבל אורפן מעניין אותו והוא רוצה לבחון אותו על כל צדדיו, יהיה הפתעות בהמשך.
סמל אישי של משתמש
יאיר900

שליחה על ידי יאיר900 » 31 מרץ 2020, 18:19

אהבתי מאוד את כל הספר! כל הכבוד על הרעיון. רואים שיש לך כישרון.
זה לא שאני מנצח, אלא שמי שנגדי תמיד מפסיד.
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 31 מרץ 2020, 18:49

יאיר900 כתב:
31 מרץ 2020, 18:19
אהבתי מאוד את כל הספר! כל הכבוד על הרעיון. רואים שיש לך כישרון.
תודה רבה! התרגשתי לראות שיש מגיב חדש :)
את מה הכי אהבת?
סמל אישי של משתמש
יאיר900

שליחה על ידי יאיר900 » 31 מרץ 2020, 21:15

את אורפן. יש לי חיבה עזה למכשפים רבי כח...
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 31 מרץ 2020, 21:25

יאיר900 כתב:
31 מרץ 2020, 21:15
את אורפן. יש לי חיבה עזה למכשפים רבי כח...
אכן, אורפן הוא מכשף חזק ביותר... ועוד לא הגענו לרגע השיא בו הוא משתמש בשיא כוחותיו. גם השליט הוא מכשף רב עצמה - תאר לך מה יקרה כששניהם ילחמו זה בזה :)
סמל אישי של משתמש
יאיר900

שליחה על ידי יאיר900 » 31 מרץ 2020, 21:33

חחח, זה נראה שזה סוף די צפוי. רק הדבר היחיד שלא הבנתי הוא איך אורפן כל כך חזק - והוא רק בגיל 20?
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 31 מרץ 2020, 21:39

יאיר900 כתב:
31 מרץ 2020, 21:33
חחח, זה נראה שזה סוף די צפוי. רק הדבר היחיד שלא הבנתי הוא איך אורפן כל כך חזק - והוא רק בגיל 20?
ובכן, זה יהיה רק חלק מהסוף... יהיו דברים לא צפויים, כמובן.

בפרק הבא אביא הרבה מידע על עברו של אורפן ועל הכישוף בכללי. בילדותו, כבר הבחינו המכשפים סביבו שלילד יש פוטנציאל אדיר. המאסטר שלו, צ'איילדמן, לקח אותו תחת חסותו יחד עם אחותו אזאלי ולימד אותם על הכישוף והשימוש בו במגדל הניב. זה יהיה ספויילר אם אספר את זה לך ישירות... אבל אורפן אינו מכשף רגיל, הוא נולד כך מסיבה מסויימת.
סמל אישי של משתמש
יאיר900

שליחה על ידי יאיר900 » 31 מרץ 2020, 22:48

מגניב! מחכה לשמוע...
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל יאיר900 על ההודעה:
Falcongirl2020
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 01 אפריל 2020, 21:56

אהבתי את הפרק, בהחלט שינוי אווירה.
קצת הפתיע אותי דירוגי הלחשים - כלומר תעופה זה הלחש השני הכי חזק ולחש שכחה הוא העוצמתי ביותר? אני רגיל לקסמים יותר רבי-עוצמה.
בקשר לצבעים של עוצמות הלחש, זה קצת לא מסודר "הגיונית", לפי צבעים שאנחנו מכירים בעולם שלנו, אז טיפה מבלבל. יש לזה הגיון או פשוט בחירה אקראית?

וגם מפתיע שלואיס לא מסוגל להטיל לחש כתום. מתוך סקרנות, מספר קוסמים יכולים להתאגד כדי להטיל ביחד לחש רב-עוצמה יותר?
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל The oldman על ההודעה:
Falcongirl2020
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 02 אפריל 2020, 00:11

The oldman כתב:
01 אפריל 2020, 21:56
אהבתי את הפרק, בהחלט שינוי אווירה.
קצת הפתיע אותי דירוגי הלחשים - כלומר תעופה זה הלחש השני הכי חזק ולחש שכחה הוא העוצמתי ביותר? אני רגיל לקסמים יותר רבי-עוצמה.
בקשר לצבעים של עוצמות הלחש, זה קצת לא מסודר "הגיונית", לפי צבעים שאנחנו מכירים בעולם שלנו, אז טיפה מבלבל. יש לזה הגיון או פשוט בחירה אקראית?

וגם מפתיע שלואיס לא מסוגל להטיל לחש כתום. מתוך סקרנות, מספר קוסמים יכולים להתאגד כדי להטיל ביחד לחש רב-עוצמה יותר?
חיכיתי לתגובה שלך! שמחה שאהבת :)
הם בין הכשפים החזקים ביותר בדרגתם, אבל כמובן שישנם כשפים חזקים יותר באותה הדרגה. כישוף התעופה וכישוף השכחה הם יותר כשפים לעזר, הם לא כשפי תקיפה, אבל עדיין קשה להשתמש בהם - אותו מכשף צריך הרבה אנרגיה בכדי להשתמש בהם. העצמה של הכישוף תלויה ברמת האנרגיה אותה המכשף צורך.
למה הכוונה במסודר "הגיונית"? זו יותר בחירה אקראית, האם לדעתך אני צריכה לשנות את הצבעים? זה חשוב כי בפרק הבא אפרט על כך הרבה.
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 02 אפריל 2020, 00:16

תקצירי הפרקים עד כה:

פרק אפס (פרולוג) - החיפוש:
ספוילר
הצג
מכשפה מסתורית בשם קיזה, נשלחת למשימה חשובה על ידי אדונה לואיס בעיר הזראית המסחרית טוטוקנטה: עליה למצוא בדחיפות את המכשף קרלנסלו, מכשף מפורסם רב עצמה, אשר החליט לעזוב את מגדל הניב ולמרוד בהם בדרכו בעקבות טראומה קשה שעבר. קיזה חייבת להשלים את משימתה לפני רדת החשכה שמה אדונה האכזר יעניש אותה בחומרה. היא נפגשת עם שניים מתושבי העיר במטרה לקבל את המידע על מקום מגוריו של המכשף ואף רוצחת אחד מהם.
האם היא תצליח למצוא את אורפן לפני רדת החשכה ולהשלים את המשימה שהוטלה עליה?
לינק לדף הפרולוג: עליית המורדים [פרולוג]

פרק ראשון - הבחירה מטוטוקנטה חלק א':
ספוילר
הצג
קרלנסלו (אשר שינה את שמו לאורפן) ושולייתו מג'יק, שבים לביתם בעיר טוטוקנטה לאחר מסע קצר יחסית בו לימד אורפן את מג'יק כשפי הגנה שונים. השניים עייפים וממהרים לנוח בביתם שבפונדק. קליאו, השותפה העשירה והמפונקת של אורפן, אינה מרוצה מהעובדה שחבריה עוד לא נפגשו איתה מאז חזרתם העירה והיא נאלצת לבוא אליהם בעצמה.
בינתיים, גופתו של הנרצח מרטין, מתגלה על ידי ידידו, וראש העיר ממהר להאשים את המכשפים אורפן ומג'יק בפשע האיום ומחליט להוציאם להורג יחד עם משתפת הפעולה, קליאו. הידיעה מגיעה לאוזנם של אורפן וחבריו מהר מן הרגיל כששומרי החוק ובראשם מסקארט המרושע ושונא המכשפים, פורצים לפונדק ומחפשים אחר אורפן והנערים.
אורפן, קליאו ומג'יק חייבים להימלט כמה שיותר מן העיר לפני ששומרי החוק יתפסו אותם!
לינק לדף הפרק: עליית המורדים [סיפור בהמשכים]

פרק שני - הבריחה מטוטוקנטה חלק ב':
ספוילר
הצג
שומרי החוק מגיעים גם לבית משפחת אוורלסטינג, משפחתה של קליאו, במטרה למצוא את הנערה החשודה כשותפה לפשע. אורפן והנערים מתכננים כיצד להימלט מן העיר לפני שמסקארט ונתיניו ימצאו אותם, קליאו מדאיגה את אורפן ומג'יק בהתנהגותה הפזיזה, אשר מחליטה בשקט להוכיח את עצמה כשותפה טובה ולעזור לאורפן כנגד שומרי החוק למרות שאסר עליה ועל מג'יק בכל תוקף.
התכנית לא כל כך מצליחה, מסקארט ושאר שומרי החוק מוצאים את אורפן בזמן ליד שער היציאה מן העיר, והשניים נלחמים זה בזה עד זוב דם. העניינים מסתבכים אף יותר כאשר קליאו ממרה את פיו של אורפן ומתערבת בקרב המסוכן.

פרק שלישי - לקחים:
ספוילר
הצג
קיזה ממתינה לאדונה לואיס בחוסר סבלנות במלון, רוצה לדעת תשובות בקשר לתכניותיו, בראשה מתחילות לצוץ מחשבות המנוגדות למעמדה בתור שפחה ועלולות לעלות לה ביוקר.
האדם המסתורי אשר גרם לפיצוץ ולרציחתם של שומרי החוק נעלם לפני שמג'יק מצליח לראות אותו מבעד לעשן. מסקארט גוסס לנגד עיניו של מג'יק וקורא לאדם המסתורי 'מפלצת' לפני מותו. לאחר שהציל את חייה של קליאו והוציא אותה מן העיר, אורפן מוצא את מג'יק המפוחד כשהוא זועם על מעשיה של קליאו - הנערה סיכנה את חייה לאחר שאסר עליה והוא רוצה ללמד אותה לקח שלא תשכח.
אורפן צורח על הנערה וכמעט מכה אותה, התנהגותו ודבריו גורמים לקליאו לבכות בקול. עם זאת, הוא מרגיש כי היה קשה איתה מידי, למרות שהיא חייבת ללמוד לקח.
לואיס מוצא את קיזה העירומה במיטה ומעניש אותה בעזרת התעללות פיזית - הוא לעומת אורפן, מלמד את קיזה לקח בדרך הקשה ביותר.

פרק רביעי - תחילתו של מסע:
ספוילר
הצג
מג'יק חווה חלום בלהות בלילה הראשון במדבר, ומסרב לספר אותו לאורפן עד שיירגע. אורפן עדיין מתנהג בקשיחות עם קליאו ולא מעוניין לדבר איתה, קליאו עצובה ומתחילה להבין את טעותה.
לואיס וקיזה משקיפים על אורפן וחבורתו מרחוק: לואיס מספר לקיזה כי הוא מתכנן לרצוח באכזריות את הנערים קליאו ומג'יק כי הם מחלישים את קרלנסלו באהבתו אליהם, וכרגע לא מספר לה מעבר לזה. קיזה לעתים נדהמת מרשעותו של אדונה, כי היא מאמינה שבתוך תוכו קיים לב טוב לאחר שהציל את חייה בעבר. עם זאת, היא רוצה לדעת עוד על תכניותיו.
העניינים בין אורפן וקליאו עדיין מתוחים, מג'יק חש מתוסכל מן העניין המטריד ומקווה שהשניים ישלימו בקרוב.
ראש העיר של העיר טוטוקנטה, גריידר, נחטף על ידי שליח מגדל הניב, משום שהוא יודע מידע חסוי על מקום המכשפים המורדים.
לקראת סיום הפרק, נתקלים אורפן וחבריו בסופת חול חזקה ומסוכנת - האם יצליחו לעבור אותה בשלום?

פרק חמישי - סערת רגשות
ספוילר
הצג
בעזרת כישוף השכפול של אורפן, בו השתמש על הסרט האדום סביב ראשו - נוצרים עוד שני סרטים עבור קליאו ומג'יק הקושרים אותם סביב ראשם בכדי שגרגירי החול לא יצליחו להיכנס לעיניהם. לרוע מזלם של השלושה, הסופה המוזרה מתחזקת אף יותר כאשר הם מתאמצים לחצות אותה, אורפן בטוח כי מדובר במעשה כישוף של מכשף כלשהו העוקב אחריו. הסופה הקטלנית מצליחה להפריד את מג'יק מאורפן וקליאו, הנער בסכנה אמיתית. אורפן המודאג מצליח להוציא את קליאו מן הסופה ונכנס במהירות פנימה בכדי לחפש אחר מג'יק הכלוא בה. במזל, הוא מציל את מג'יק הפצוע.
לואיס וקיזה מתמקמים בבית נטוש אליו אורפן וחבריו יגיעו בקרוב. מתגלה כי קיזה יצרה את הסופה, היה זה אחד ממבחני הכוח של לואיס לקרלנסלו והוא נכשל בו חלקית. לואיס אומר לקיזה כי עליה להתכונן להלילה - יש לה עוד משימה.
בלילה, כשאורפן עדיין כועס על קליאו ומתנהג אליה בזלזול, מג'יק המותש נכנס לישון מוקדם כשרגלו כואבת כתוצאה מאירוע הסופה.
אורפן מתמלא ברגשות אשם נוראיים לאחר שלא הצליח להגן על קליאו ומג'יק כמו שצריך בימים אלו.
קליאו מתעוררת ומעוניינת להשלים עם אורפן בכוח, משהוא עדיין מסרב, היא נכנסת להיסטריה ומצליחה לרכך את לבו של המכשף לחלוטין.
בסיום הפרק, לאחר שהנערים נרדמים, אורפן יוצא לסיבוב באזור ונתקל ביצור מפלצתי.

פרק שישי - מדבר טיטור מכה שנית
ספוילר
הצג
אורפן מצליח להתמודד עם טלפיים שחורים - היצור הנמרי הגדול והשחור, אשר נדיר מאוד. לא אופייני ליצור שכזה להסתובב במדבר והדבר מחשיד את אורפן.
כשהוא חוזר, מג'יק המודאג מתלונן בפניו שהוא רוצה להוכיח את עצמו כשוליה טוב ושהוא היה צריך לקרוא לו לעזרה כנגד טלפיים שחורים. דבריו מרגיזים את אורפן, אשר רק רוצה להגן עליו ועל קליאו ולא מעוניין בעזרה שלהם.
בבוקר, מג'יק וקליאו כהרגלם מתווכחים ואורפן נאלץ להרגיע בעיקר את הנערה הבעייתית בעזרת הכשפים אותם היא מעריצה. המכשף מקווה שבהמשך הדרך המדברית, הם ימצאו מקום לינה.
סאריון, שליח מגדל הניב, מודיע לשליט כי הצליח לחטוף את גריידר כפקודתו. השליט רוצה לדעת היכן ממוקם מקום המורדים ומצווה על סאריון להתעלל בראש העיר עד שיספר את המידע גם על בית הספר מחתרתי של שומרי החוק. סאריון מציין את שמו של קרלנסלו והשליט מסרב לענות. סאריון מנחש כי השליט מתכנן דבר מה גדול עבור המכשף המפורסם, קרלנסלו.
בזמן שלואיס מהרהר ומסכם בראשו את תכניותיו הגדולות בעניין אורפן וצירופו אל שורת המורדים, קיזה הפצועה בבטנה מודיעה לו שמישהו מתצפת עליהם - אך לואיס כבר ידע זאת. בני שבט מאיישי מנסים לפגוע בלואיס בעזרת חץ מורעל, לשווא. קיזה רוצחת אותם באכזריות.
לאחר הליכה מעייפת וארוכה תחת השמש, ההרפתקנים מבחינים בבית הנטוש מרחוק. קליאו רצה לעברו בשמחה בדיוק לפני שאורפן ומג'יק חשים את הילת המוות מכיוונו.

פרק שביעי - שכחה
ספוילר
הצג
מצבה הנפשי של קליאו לא טוב בעקבות מראות הזוועה, אורפן כמעט ויוצא מדעתו מרוב דאגה כלפיה. מג'יק גם הוא בהיסטריה, למרות שלא ראה את הזוועה, הילת המוות ומצבה של קליאו גרמו לו לפחד מאוד. אורפן מאבד עשתונות, קליאו לא מגיבה ונשארת בהלם.
אורפן הולך לנקות את הדם ולקבור את הגופות כשגופו עדיין נתון בלחץ וכאב נוראיים בגלל מצבה הנפשי הקשה של קליאו.
קיזה מגלה כי לואיס תכנן להשאיר את הנערה במצב כזה, וננזפת לאחר שקראה בשם הפרטי של אדונה לפני שהחץ המורעל של שבט מאיישי פגע בו מתוך דאגה. קיזה רוצה להיענש מהבחינה הפיזית כמו תמיד, אך בפעם הזאת לואיס מסרב וגורם לה להתחנן אליו שיכה אותה.
בבית הנטוש, לאחר שהוא מנקה את עקבות הרצח וקובר את חלקי הגופות - הוא בוכה בשקט, אך עדיין מנסה לחשוב חיובי. כל הפגנות האהבה שלו כלפי הנערה לא מצליחים לשחרר אותה מן ההלם והוא מחליט לעשות משהו קיצוני ומסוכן עבורו, משהו שיגרום לקליאו לסבול מסיוטים למשך זמן לא קצר - שימוש בכישוף השכחה הכתום, האם אורפן יצליח להציל את נפשה של קליאו?

פרק שמיני - שבט מאיישי
ספוילר
הצג
קליאו מתעוררת בחדר ולא זוכרת דבר, כישוף השכחה הצליח. אורפן משקר לה שהיא התעלפה כתוצאה ממכת חום ושעליה לנוח, בתוך תוכו הוא מאוד רוצה להתנפל עליה בחיבוק ולבכות מאושר, אך מתאפק. לעומתו, מג'יק עושה זאת וכמעט גורם לה לחשוד שאכן משהו גדול קרה, אורפן מעט מתעצבן מכך, אך מבין שהנער פחות הבין את השלבים הבאים לגבי קליאו.
אורפן לוקח את מג'יק לשיחה חשובה, מג'יק מתנצל על מעשיו - אסור לנערה לחשוד שמשהו אחר קרה לה, אחרת היא תרצה תשובות והמכשף מנסה להימנע מריב איתה, כי הוא לא מתכוון לספר לה על כך לעולם. עם זאת, מזהיר אורפן את שולייתו לגבי הכישופים הכתומים, המסווגים ככישופים האדירים ביותר בעולם זה.
קיזה ואדונה שוהים עוד בהלם מעצמת כוחו של קרלנסלו, הם היו נוכחים וראו כיצד מתוך הבית הנטוש בוקעת הילת כישוף השכחה הכתום. לואיס הגיע למסקנה שהנערה הזראית בעצם יכולה רק להעצים את כוחותיו של קרלנסלו ומשנה את תכניותיו.
לאחר שקליאו מתקלחת ושמחה מתמיד, השלושה אוכלים ארוחת ערב בעת שכמה לוחמים של שבא מאיישי ובראשם קסנדרה, מנהיגתם, אשר בנה נעלם יחד עם חבריו ולא חזר. השבט חושד במתגוררים בבית הנטוש ומנחשים כי מדובר במכשפים.
בסוף הפרק, בני שבט מאיישי נפגשים באורפן... האם הם יאמינו לו כי לא הוא זה שרצח את הלוחמים?

בקרוב, יעלה הפרק התשיעי!
נערך לאחרונה על ידי Falcongirl2020 ב 02 אפריל 2020, 00:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Falcongirl2020 על ההודעה:
יאיר900
סמל אישי של משתמש
יאיר900

שליחה על ידי יאיר900 » 02 אפריל 2020, 00:35

אנחנו מחכים כבר לראות מה יהיה! לדעתי הפעם יבחנו את היחס בין אורפן למג'יק...
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 02 אפריל 2020, 00:51

הרעיון לשים תוכן עניינים זה רעיון טוב למרות שהיה עדיף למקם את זה בהודעה הראשונה ליתר הנוחות. לגבי תמצות של הפרקים, אני לא הרגשתי שהפרקים דורשים תמצות עד כה. הם כתובים בצורה פשוטה ומובנת.
סמל אישי של משתמש
Falcongirl2020

שליחה על ידי Falcongirl2020 » 02 אפריל 2020, 01:04

הלדין כתב:
02 אפריל 2020, 00:51
הרעיון לשים תוכן עניינים זה רעיון טוב למרות שהיה עדיף למקם את זה בהודעה הראשונה ליתר הנוחות. לגבי תמצות של הפרקים, אני לא הרגשתי שהפרקים דורשים תמצות עד כה. הם כתובים בצורה פשוטה ומובנת.
אתה חושב? האמת הרעיון לפרסם את תקצירי הפרקים עכשיו היה בשביל לעשות סדר, בשביל הקוראים ואפילו לעצמי. אולי יש כאלו שזה יעזור להם, אבל אני שמחה שהפרקים כתובים מובן. תודה.
יאיר900 כתב:
02 אפריל 2020, 00:35
אנחנו מחכים כבר לראות מה יהיה! לדעתי הפעם יבחנו את היחס בין אורפן למג'יק...
למה הכוונה ביחס בין אורפן למג'יק? :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה