• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מבול סרטים\סדרות - The Expanse עונה 4 (ללא ספוילרים)

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עונת החורף הזאת הביאה איתה גשם של תכנים גיקיים משובחים, את חלקם כבר הספקתי לראות.

את The Expanse עונה 4 ראיתי בבינג' אחד רצוף ביום שהיא עלתה. אני לא זוכר מתי עשיתי בינג' כזה בשנים האחרונות, אם בכלל. אי אפשר פשוט להוריד את העיניים, והכותבים פשוט אשפים בלהשאיר אותך במתח לפרק הבא.
העונה הזאת קצת שונה באופי שלה מהעונות הקודמות, מי שראה יבין. מצד שני, אני חושב שזה טוב לשבור שגרה לפעמים, והיא מכניסה הרבה אלמנטים מעניינים שמרחיבים את העולם ומעמיקים את הדמויות.
עונה 5 כבר בצילומים, שזה דבר נפלא. למי שלא יודע, גורלה של הסדרה היה לוט בערפל לאחר שערוץ SYFY ביטל אותה. היא ניצלה על ידי ג'ף בזוס שקנה אותה לאמזון, ועכשיו במקום להיות משודרת על בסיס פרק כל שבוע, כל העונה זמינה בבת אחת בשירות הסטרימינג של אמזון. נראה שהם משקיעים בה כמו סדרת דגל וממש לא חסרים תקציבים. שמעתי שמועות שעונה 5 אפילו יותר מסיבית מבחינה הפקתית ממה שהגיע לפני כן, שזה בהחלט מעודד.

מי ראה?

לא שמתי לב בכלל שכבר יצאה עונה רביעית ל expanse. חייב להודות שהעונה השלישית קצת השאירה אותי מאוכזב עם הסיום שלי. יוצר אהבתי את התחושה של היקום בקטן ולא משהו בין-גלקטי אדיר.
אם העונה הרביעית חוזרת לסגנון של העונה הראשונה, אני אשמח.

שמתי לעצמי תזכורת לצפות בה בהמשך.

ראיתי את הפרק הראשון והשני, ובינתיים זה לא תפס אותי. משום מה מרגיש כמו more of the same אבל בקטע של been there done that ששוב חוזרים לצוות של נועזים בחלל שמתמודדים עם המולקולה ועם כל מיני צרות של פיראטים ומתיחות בין כדהא למאדים.
נכון שעל זה הסדרה אבל זה פשוט לא תפס אותי בינתיים.
אראה עוד פרק-שניים אבל כרגע לא הלהיב אותי.

אז בשבוע החולף היה לי זמן פנוי להשלים את העונה הרביעית של the expanse - והיא בהחלט מצוינת, אפילו שההתחלה קצת איטית והעונה השלישית בעיניי אכזבה.
מה שכן הסוף שלה לא מרגיש כמו סיום עונה אלא כמו סיום חצי עונה - השאירו הרבה דברים פתוחים לעונה החמישית.

חזרה