הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

הוכרז המשך ל Spider-Man: Into the Spiderverse

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 02 נובמבר 2019, 21:51

ב-8 לאפריל 2022, ההמשך מגיע!

בדיוק סיימתי לצפות לפני שעה קלה עם הילדים בסרט, וזה פשוט סרט מעולה. ספיידרמן הכי טוב שהיה בקולנוע (טוב, לא ראיתי את Amazing spiderman 1/2.. אבל מבין שלא פספסתי). סרט חכם, מצחיק, עם הומור עצמי, נוגע ללב ואחלה דמויות.
וכמו שאני עושה אחרי שאני רואה סרט טוב, הרצתי עליו גוגל - ונתקלתי בהכרזה על ההמשך, איזה כיף :clap:

נ.ב. וזה בדיוק סוג הסרטים שאין על לצפות בו בקולנוע ביתי איכותי עם בלו-ריי עשוי היטב.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 02 נובמבר 2019, 22:41

אכן סרט נהדר, אבל אני לא באמת יודע מה אני חושב על ההמשך. הסרט עומד נהדר בפני עצמו. מצד שני, אם עושים המשך כנראה יכניסו את ספיידרפאנק ואולי את פאביטר ההודי או משהו מעניין אחר. יש כמה אנשי עכביש מעניינים מיקומים אחרים (כמו למשל- Spiders-man, נחיל עכבישים רדיואקטיבי שאכל את פיטר פארקר ועכשיו חושב שהוא הוא!)
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 02 נובמבר 2019, 22:46

ספיידרמן הכי טוב שהיה בקולנוע היה הראשון של סאם ריימי, או אולי השני.

וזה חדשות סופר צפויות. לא היה שום מצב שלא יעשו המשך לסרט הזה אחרי ההצלחה שלו. בימינו אפשר לחזות די בקלות איזה סרט יקבל המשך על בסיס ההכנסות שלו.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה