הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

סרטי מד"ב מקוריים מהעשור האחרון

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 03 ספטמבר 2019, 13:17

סופו של העשור ממשמש ובא, והתחשק לי להסתכל רגע על תמונת המצב של המדע בדיוני בקולנוע בעשר השנים האחרונות. איזה סרטים אתם מכירים (לא חייב שראיתם) שיצאו בעשור האחרון, שהם סרטי מדע בדיוני מקוריים* שלא מבוססים על מותג קיים והם לא עיבוד ממדיום אחר?

*אם לחדד יותר - אני מדבר על סרטים שהיו יכולים להיות מועמדים לפרס Best Original Screenplay. ואגב, גם אנימציה נחשב מבחינתי.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 03 ספטמבר 2019, 14:12

לפי מיטב ידיעתי כל הסרטים הללו הם עם תסריט מקורי
ירח (גבולי מבחינת השיוך לעשור, יצא ב2009)
הנוסעים
כוח משיכה
בין כוכבים
לופר
העולם אחרי
אקס מכינה

פסיפיק רים הוא אמנם תסריט מקורי, אבל קשה להגיד ש"רובוטים גדולים נגד מפלצות גדולות" מקורי
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 03 ספטמבר 2019, 14:15

Upgrade (2018) - IMDb

משודרג בהחלט נחשב לדעתי. סרט סייברפאנק יחסית דל תקציב, והוא ממש מגניב ודי מקורי, אם כי הטוויסטים שלו די צפויים לדעתי.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה