ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[ס] כאב ויאוש (PG13)

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי lonewolf » 01 ספטמבר 2019, 16:48

אני פחות מרגיש שיש משהו מוגזם. לא כיוונתי לזה. בכל אופן, ההמשך יהיה הרבה פחות מוגזם.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי אביעד » 02 ספטמבר 2019, 17:58

עדיין לא ענית לי על השאלה - הבנתי למה הם רוצים לחלץ אותו. לא הבנתי למה הם עושים את זה אם הם מבינים שאין להם סיכוי לעשות את זה ומפחדים מהכהנים פחד מוות.
lonewolf כתב:
01 ספטמבר 2019, 16:48
אני פחות מרגיש שיש משהו מוגזם.
גם אני. לדעתי אין כאן יותר מדי אימה, בטח לא לפרולוג שאמור "להכניס אותך לאווירה"
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2019, 18:10

אני לא אוהב לעשות את ההשוואה הזו אבל אם אתה מכוון לאווירה של פחד ןאימה מוחלטים אתה צריך לכוון לימי התחלת השואה או אפילו בעיצומה, מלבד מעטי מעט אף אחד לא אמור להעז להתנגד, ביחוד עם שלטון הטרור והאימה הזה נמצא הסביבה הרבה זמן.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי lonewolf » 02 ספטמבר 2019, 19:41

מראש לא כיוונתי לאימה מוחלטת. קראת את אביר הוורד השחור?כיוונתי למשהו מהסוג הזה. מן סיפור גותי אפל. אבל פחות גותי.

אביעד- אם חיילים חמושים פורצים לבית שלך ועומדים לעשות משהו לבן שלך או לקרוב משפחה אחר, ולך אין נשק. אתה תעשה משהו בשביל להציל אותו? אנשי הכפר מרגישים אותו דבר- הם לא חושבים בהגיון כשזה נוגע לחיים של אחד משלהם. בעיניהם, זה הטופ של הטופ. מה שכן, הם לא תוקפים בכל הכוח, כי הם לא רוצים למות. מצד אחד הם רוצים להציל אחד משלהם, מצד שני יש יצר השרדותי. מה שנוצר זה שילוב בין שניהם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי The oldman » 12 ספטמבר 2019, 21:19

קודם כל, הפרולוג כן מבצע את העבודה הבסיסית שבשבילו הוא מועד - וזה להכניס את הקורא לאווירה של הסיפור.
בקשר לאדג׳י או לא, זו לא ביקורת רלוונטית ממש כי זה עניין של טעם. יש המון אנשים שאוהבים אדג׳י כמו שיש אנשים שאוהבים פיצה עם אננס.

מה שכן - ה 21 איש בכרכרה מזכיר לי משחק מבוכים ודרקונים שבו חקרנו מבוך, ונכנסו לחדר שקט לחלוטין של 3 על 3 מטר שבפנים היו 12 אורקים...
זה מסוג הפרטים שקל לערוך החוצה ולא תורמים לסיפור.
אתה גם צריך להחליט האם הפחד נובע מקסם ואז הכוהנת עם שני עוזרים מספיק או מבריונים ואז 21 אנשים זה סביר אבל... השתמשת בקסם. שניהם זו הגזמה מיותרת לדעתי.

אה, ולמה למנהיג קוראים מנהיג ולא שם יותר מדליק?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

[ס] כאב ויאוש (PG13)

שליחה על ידי lonewolf » 14 ספטמבר 2019, 07:52

למנהיג קוראים מנהיג כי השם שלו לא ידוע לאנשים האחרים שלא משרתים אותו, ןמי שכן משרת אותו הם אל מתים, אז לא אכפת להם.

העשרים שעומדים מסביב למזבח הם אל מתים. הכוהן הוא נקרומנצר. האל מתים משמשים כשומרים, ורק הנקרומנצר יודע להשתמש בקסם.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה