ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

אווטאר, האגדה של קורה, סיכום העונה השלישית

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 05 ספטמבר 2019, 10:12

לגבי טנזן, כן. זה נשמע הגיוני. הוא התאמן כל החיים שלו, אבל חי בתקופת שלום. הרבה מיומנות בלי נסיון בשטח
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 ספטמבר 2019, 07:28

בכללי כשפות אוויר היא כשפות הגנתית יותר, ורק במצבים קיצוניים היא מסוגלת לפגוע באנשים באופן שיזיק להם (מעבר ללהעיף אותם אחורה ולקנות לך זמן). במקדש האוויר הדרומי רואים את הנזיר גיאטסו עם עשרות גופות של כשפי אש, מה שמרמז על היכולת ההרסנית של הכשפות, אבל זה נדיר. טנזן בכלל התאמן בכשפות אוויר באופן שלא נועד ללחימה, ככה שהוא הצליח להביס רק את זאהיר, שלא מוכשר כמוהו.

האמת שהקטע של ההתקפה על הכלא של פ'לי בכלל מוזר, כי הייתי מצפה שהם יסתננו ישירות לכלא עם כשפית המים, ולא יגיעו מבחוץ אל מול הכוחות ששומרים על הכלא. כל הכשפים של הלוטוס האדום מכסחים את כשפי הלוטוס הלבן בקרבות מקרוב, ככה ששלוטוס הלבן לא היה סיכוי מולם בהסתננויות לכלא, כמו שקרה עם השחרור של האחרים.
.It's time for the jedi,to end

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה