הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מלך האריות - אהבתי

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 יולי 2019, 13:44

אז ראיתי עכשיו את הלייב אקשן של מלך האריות, וממש אהבתי. כהערה כללית אני חושב שכל הרימייקים האלו אדירים, עלילתית וויזואלית.

הטוב:
ויזואלית, זה אדיר. זה ממש נראה כמו חיות בסוואנה. העלילה עמוקה יותר ואיכשהו למרות שאני יודע בדיוק מה יקרה, עדיין התרגשתי בסרט. נתנו יותר עומק לכל הדמויות, וגם הורידו מהפרק תאוריות בנוסח ״סקאר הוא הטוב בסיפור״ או ״מופאסה דיקטטור״. היה יותר פוקוס על נלה, שזה נחמד, אבל לא גזל מסימבה. אה, וסקאר כבר לא כושי!

הרע:
מראה חייתי לא ממש הולך עם הבעות פנים, כך שלפעמים קשה להבין מה דמויות מרגישות (בקטנה, נימת הקול מפצה). מה שכן, זה גרם לסקאר להיראות רגוע ומפחיד, שזה טוב. חוץ מזה, קצת התאכזבתי מהצורה שבה קיצרו וקלקלו את השיר האהוב עליי, ״Be Prepared״.

והמוזר:
אני חושד שגיליתי בסרט מסרים נגד צמחונות ואתאיזם. המעוניינים, פנו אליי בפרטי, זה לא המקום לדיונים בנושא.

מה איתכם?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי The oldman » 03 אוגוסט 2019, 12:27

לא ראיתי עדיין את הסרט, ולמעשה הוא לא כל-כך מעניין אותי. אני נורא אוהב את מלך האריות הרגיל וגרסת לייב פחות קורצת לי. עם זאת, אני בהחלט אשמח ללכת לאלאדין למשל.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
האלמנט

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי האלמנט » 05 אוגוסט 2019, 09:34

The oldman כתב:
03 אוגוסט 2019, 12:27
לא ראיתי עדיין את הסרט, ולמעשה הוא לא כל-כך מעניין אותי. אני נורא אוהב את מלך האריות הרגיל וגרסת לייב פחות קורצת לי. עם זאת, אני בהחלט אשמח ללכת לאלאדין למשל.
גרסת הלייב אקשן של אלאדין מדהימה, רוץ לראות :D
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי dragonian » 05 אוגוסט 2019, 10:28

לא חסיד גדול של הרימייקים, ושל הקונצפט. למרות שהיפה והחיה היה חביב
אבל.. בתמונה הגדולה,אם נהיה אמיתיים, עשרים שנה מעכשיו כשתשמע את המושג מלך האריות, אתה תחשוב על המצויר או על רימייק הcgi?
עריכה:
נזכרתי שראיתי את אלדין.
בעיקר meh. חיבבתי את ויל סמית' כג'יני, אבל כל השאר..
לא גרוע, אבל meh

ג'אפאר לעומת זאת גרוע במיוחד, פשוט האדם הכי ממוצע ולא מעניין מו כמישהו אמור להיות אחד הנבלים הכי אייקונים במדיה בכלל ובדיסני בפרט.
זה בדיוק העניין. סרט כל כך מע, ששכחתי שראיתי אותו בעצם
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי המגדל הבודד » 05 אוגוסט 2019, 11:11

אני אישית לא אוהב רימייקים, ובמיוחד כשמעבירים את הסרטים המצויירים לגרסת לייב אקשן.
אמנם את היפה והחיה אהבתי (למרות שלא ציפיתי), אבל אני לא מתלהב מאלאדין, ובכלל מסרב לראות את מלך האריות (כי מלך האריות מצויר הרבה יותר טוב מעיבוד שלו לנשיונל ג'יאוגרפיק). משהו בקסם של דיסני נעלם בעיבודים של הלייב אקשן, ככה שכל העניין הזה הוא באמת לא לטעמי.
.It's time for the jedi,to end
הלדין

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי הלדין » 05 אוגוסט 2019, 16:58

היום אני צפיתי ב-'מלך האריות'. היות וזכרתי די במעורפל את המקורי, נהניתי מהסרט.

לדעתי, אם טימון, פומבה וסקאר היו מנהלים דיון לגבי השקפת העולם שלהם, הם היו מוצאים שהם פחות או יותר מסכימים. הסיבה העיקרית שנווה המדבר של טימון ופומבה לא נראה כמו ארצות התקווה אחרי הטיפול של סקאר והצבועים היא מסיבות של סיפור נטו - חיסול שלב אחד של שרשרת המזון שקול לחיסול של שלב אחר בשרשרת המזון (לא שאני צמחוני. אני מסתכל על זה מנקודת מבט עיונית.)

הרעיון של "גלגל החיים", אם הבנתי נכון, הוא שיווי משקל וסקאר מפר אותו בכך שהוא אוכל מבלי לחשוב על ההשלכות לטווח הארוך. עלה בדעתי שהכותבים יכולים ללכת על סרט המשך בו סימבה ולהקתו מוצאים את עצמם מול הפרה אחרת של שיווי המשקל - העדרים התרבו. וארצות התקווה נשמו כך שמוטל על סימבה ולהקתו לדלל את העדרים. העניין הוא, כמובן, שזה לא יקרה ולו משום שצריך לחשוב על סיבה להפגנת איפוק כזה מצד הטורפים בארצות התקווה.

הסרט נותן בהחלט קצת יותר עומק לדמויות כולל לפומבה חזיר הבר. אני חייב להודות שכמה מהסצנות עם הצבועים וסקאר היו מפחידות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 אוגוסט 2019, 17:15

הלדין כתב:
05 אוגוסט 2019, 16:58
לדעתי, אם טימון, פומבה וסקאר היו מנהלים דיון לגבי השקפת העולם שלהם, הם היו מוצאים שהם פחות או יותר מסכימים.
מעניין, למה?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי lonewolf » 05 אוגוסט 2019, 17:34

שלושתם עושים מה שבא להם, בתכלס... הם לא שואלים אף אחד.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי dragonian » 09 אוגוסט 2019, 12:51

יכולים לעשות סרט המשך כמו שאתה מציע, אולי כי הרבה טורפים נהרגו בקרבות או מגיפה.

לגבי טימון ופומבה, יש אלמנט סיפורי חשוב נוסף- האחראיות על גלגל החיים נתונה ל*אריות*.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
הלדין

מלך האריות - אהבתי

שליחה על ידי הלדין » 09 אוגוסט 2019, 13:01

להבדיל מהסרט על הג'יני, שלפי מה שקראתי ב-'עין הדג', כבר אושר לאור הצלחתו בקופות של 'אלאדין' (שחשבתי שהג'יני הדמות שהכי ניתן לחקור לגבי מקורותיה ב-'אלאדין'), אני בספק אם סרט שני כזה נמצא בתכנון. אנחנו מדברים בכל זאת על דיסני... מדובר בסרט די אפל שדורש מהגיבורים לטבוח באוכלוסיות שאמורות להיות לכאורה תחת הגנתן כדי להבטיח את שגשוג ארצן... (לא שאין דברים כאלה במציאות. מפעם לפעם, ממשלות אפריקניות מתירות ציד במקרה פיצוץ אוכלוסין בקרב אוכלוסיות החיות.)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה