הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[סיפור] עולמות שבורים- סיפורה של אליס

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 24 יולי 2019, 22:51

si_lahav כתב:
23 יולי 2019, 19:50
בתשלום
אני מקווה שבדקת היטב שההוצאה לאור רצינית, אפילו שזה בתשלום. היו בעבר פרסומים על "נוכלים" בתחום הזה.
למשל אין שום סיבה לשלם כדי שסטימצקי/צומת יקבלו את הספר שלך, זה התפקיד שלהם בתשלום הראשוני. צריך להבין טוב מאוד מה בדיוק כולל התשלום שלך. את יכולה גם לפנות לעורך ולבית דפוס לקבל הערכה לגבי המחירים שלהם. במקביל לבדוק מול מפיץ נטו אם אפשר להפיץ ישירות דרכו. למשל אחת מההוצאות של מד"ב/פנטזיה כמו אופוס/גרף/יניב וכיו"ב.
כדי לבדוק טוב-טוב שלא מנצלים את הרצון שלך להוציא ספר לאור.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
si_lahav

שליחה על ידי si_lahav » 25 יולי 2019, 07:46

The oldman כתב:
24 יולי 2019, 22:51
si_lahav כתב:
23 יולי 2019, 19:50
בתשלום
אני מקווה שבדקת היטב שההוצאה לאור רצינית, אפילו שזה בתשלום. היו בעבר פרסומים על "נוכלים" בתחום הזה.
למשל אין שום סיבה לשלם כדי שסטימצקי/צומת יקבלו את הספר שלך, זה התפקיד שלהם בתשלום הראשוני. צריך להבין טוב מאוד מה בדיוק כולל התשלום שלך. את יכולה גם לפנות לעורך ולבית דפוס לקבל הערכה לגבי המחירים שלהם. במקביל לבדוק מול מפיץ נטו אם אפשר להפיץ ישירות דרכו. למשל אחת מההוצאות של מד"ב/פנטזיה כמו אופוס/גרף/יניב וכיו"ב.
כדי לבדוק טוב-טוב שלא מנצלים את הרצון שלך להוציא ספר לאור.
היוש :) בדקתי שזה הוצאה ידועה ומוכרת. הם לא אמרו לי שמשלמים לסטימצקי. השיטת שיווק שלהם אחרת אני מניחה. יש לי פירוט של כל התשלום שלי, ואני בקרוב פותחת הדסטארט למימון הספר :) והוצאות ההפקה.
ההוצאה מחליטה אם זה מספיק טוב למסחרי או רק מספיק לפרטי. הם החליטו על מסחרי, אז העלויות פחותות :)
סמל אישי של משתמש
kosem10

שליחה על ידי kosem10 » 20 ספטמבר 2019, 13:02

tkhag1 כתב:
23 יולי 2019, 22:21
כלל חשוב בכתיבה, לעולם על תניחי שהקורא יודע משהו עילה עם ציינת אותו בפירוש.
נכון מאוד, אבל לדעתי אפשר גם להסביר את זה בקטע קצת יותר מאוחר בכתיבה, (במיוחד כשמדובר על פלאשבק לא חשוב במיוחד לעלילה), ואז הכל מתחבר פתאום.
אבל נסי לא להשאיר הכל לסוף הספר, או לאמצע אפילו, כי מרוב תסכול יש קוראים שפשוט יעזבו את הספר. אם את עושה את זה בשיטה שאני אומר, תנסי לעשות את זה בהדרגה.
בקיצור נסי את זה.
אני מציע לך בנוסף, אם לא עשית את זה, להביא לחברים/חברות/משפחה וכו' לקרוא את הספר ולתת ביקורת בונה.
לא רק עורכים ואנשים רנדומליים באינטרנט.

בנוגע לתיאורים, רוב מה שהיה חסר לי זה הקרב. אני מציע לך לקרוא ספרי ברנדון סנדרסון ולראות איך הוא עושה את זה. (רק צריך לזכור שהוא סופר פנטזיה אפית, אז אולי התיאורים קצת מוגזמים לפעמים לספר שלך).

בהצלחה!
בקרוב משנה את התמונה לציור מקורי שלי. מקווה שיהיה טוב!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה