• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה - סיפור בדיוני בו אתם הדמות הראשית

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אתגר הכתיבה הזה עלה לי מקריאת מאמר בנומנור (מישהו יודע למה האתר הפסיק לפעול מאז 2016?) - המאמר טען שבילבו וטיריון הם שניהם דמויות מודרניות שנזרקו לעולם פנטזיה, מבחינת סולם הערכים שלהם בעיקר. למעוניינים:
http://www.numenore.com/796/
וזה הביא לי רעיון לאתגר כתיבה...

המטרה באתגר היה לכתוב סיפור קצר או קצרצר, נובלה או נובלטה, בה אתם מהווים דמות ראשית - הסיפור יכול להיכתב בגוף ראשון או שלישי ומן הסתם מותר לכם שלא לכתוב בסיפור דברים אישיים שאתם לא רוצים שאחרים ידעו, אבל תשתדלו להיות אתם. הסיפור יכול להיכתב לכל עולם, מקורי שלכם או לא מקורי, אבל שיהיה שונה מהותית מהעולם שלנו, ככה שלדמויות מודרניות תהיה בעיה אמיתית בו - סולם ערכים שונה, חיים שונים, טכנולוגיה אחרת.

ובכן, בהצלחה באתגר! אני אשב בקרוב לכתוב את הסיפור שלי.

סתם מתוך עניין - מישהו התחיל לעבוד על סיפור? אני כרגע עובד על אחד שעוסק במלחמת טרויה, אבל אני קצת תקוע איתו.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
סתם מתוך עניין - מישהו התחיל לעבוד על סיפור? אני כרגע עובד על אחד שעוסק במלחמת טרויה, אבל אני קצת תקוע איתו.

נשמע מעניין, אני אוהב לכתוב ואני צריך תירוץ לכתוב וזה תירוץ טוב. מתחיל לחשוב על משהו ברגעים אלה ממש.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:

אני אדם משעמם מכדי לכתוב עליו סיפור לא משנה איפה.
XD
אז אין לי ממש השראה

כולנו אנשים די ממוצעים. כל הרעון הוא לקחת את עצמך ולדחוף אותו לאיזה עולם פנטזיה הזוי, ואז לראות לאן זה יתפתח.

חזרה