הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

העונה השנייה של Star Trek discovery

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 27 אפריל 2019, 12:57

בסוף השבוע החולף צפיתי בארבעת הפרקים הראשונים של דיסקברי. מי שזוכר לא התלהבתי מהעונה הראשונה - היה שם אמצע חזק אבל התחלה וסיום לא ממש טובים.
בינתיים דווקא נראה שהעונה השנייה הרבה יותר מגובשת ובוגרת, ויותר טובה מהראשונה. מה שכן, עדיין שינויי ההיסטוריה של העולם לא באמת מלהיבים אותי...
ספוילר
הצג
למשל כל הסיפור עם זה שספוק משתגע, או שפוגע בדמות המיתולוגית או שנשמע כמו כיסוי זול. בכלל, אני חושב שהשימוש בספור לא מועיל לתוכנית.
אבל מה שהכי מפריע בינתיים זה ההצגה שהפדרציה מאוד משפיעה ומעורבת בפוליטיקה הקלינגונית, שזה בניגוד לקאנון המוכר ובכלל לתדמית של הפדרציה כגוף שוחר שלום שלא מתערב בתרבויות אחרות...

מה שכן, קפטן פייק בינתיים אחלה לגמרי.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 10 אוגוסט 2019, 12:41

הקפצה בטירוף!

סוף סוף התיישבתי לראות את הפרק הראשון של העונה הזאת. מהעונה הראשונה אני זוכר ירידות ועליות, אבל בעיקר ירידות ודרמה קיטשית ומיותרת. מהפרק הראשון של עונה 2 אני לא מרגיש הרבה שינוי. זה עדיין יותר אופרת סבון בחלל מאשר סדרה של סטאר טרק, והדמויות שהיו בלתי נסבלות בעונה הראשונה (במיוחד טילי אומייגאד תהרגו אותה כבר) עדיין בלתי נסבלות ואף יותר. האמת שאין אף דמות בסדרה הזאת שאני אוהב, ובמיוחד לא את הדמות הראשית (מייקל-אני-טובה-בהכל-וגם-מרכז-היקום-בורנאם), אז אני לא באמת רואה סיבה להמשיך לצפות. קפטן פייק בינתיים ממש מגוחך וחדל אישים, בדיוק כמו רוב הדמויות בסדרה הזאת שאמורות להיות מוצלחות במשהו (חוץ ממייקל בורנאם שהיא הכי מוצלחת בהכל תמיד).
ובאופן כללי הסדרה הזאת פשוט כתובה רע. פרקים חסרי פואנטה, סצנות אקשן שלא מובילות לשומקום, התעלמות מוחלטת מכל דבר שקשור באשכרה חקר החלל, ובאופן כללי חרבון טוטאלי על כל מה שאמור לעמוד בבסיס העולם של סטאר טרק. שזה בדיוק מה שציפיתי כשלקחו את אלקס קורצמן לכתוב אותה, אחרי העבודה המגוכחת שהוא עשה בסטאר טרק של אברהמס, בטרנספורמרס, קאובואים וחייזרים, ספיידרמן המדהים 2, המומיה של טום קרוז... בעצם, אני לא מבין למה עדיין נותנים לו לכתוב דברים, כי כל מה שהוא יודע זה להרוס.

אני מוותר על שאר העונה השנייה ועל הסדרה הזאת באופן כללי. אכזבה, כשלון, איכס. אוהבי סטאר טרק הישמרו לנפשכם.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה