• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טריילר ראשון של Star Wars IX Rise of the Skywalker

נראה חמוד, אם כי לא מרשים מאוד. משער שאצלי אישית פשוט הלוגו של מלחמת הכוכבים ישר מעלה את הציפיות וההתרגשות. החורבות של כוכב המוות הוא טאץ׳ מגניב
אישית, גם לא חשבתי ששמונה היה נורא כלכך - הוא לא היה מצוין אבל היה נחמד, ובעיקר פוטנציאל שפוספס.

וזמן להימורים - האמירה no one is ever really gone, למי הכוונה לדעתכם?
אני מהמר על פלאפטין בטוח, ומקווה שלא לוק יחזור... אנאקין יכול לחזור בתור סגירת מעגל, אבל לא בטוח לגבי הפן הסיפורי של חזרה שלו.

אני מאוד מחכה לסרט, וממש מקווה שלא יהרסו אותו...
אני דווקא חושב שסנוק יחזור, פשוט בגלל שהמוות שלו נראה לי מהיר מדי, ולא נראה לי שהם באמת יהרגו את הנבל כל כך מהר... אלא אם הוא לא הנבל, ואז אין לי מושג מה יקרה.

כרגע הבמאי אישר שהקיסר חוזר, וגם לנדאו קלריסייאן (לא שזה מפתיע כי השני מופיע בטריילר), אני מאוד מקווה שזה יצליח ויהיה סרט טוב אחרי האכזבה שחטפתי מהשני, בנתיים נראה מבטיח, אבל אני מקווה שלא יתגלה בסוף לאור השם של הסרט משהו בסגנון "היי ריי, מסתבר שאת הבת של לוק/אחות חורגת של מישהו" ויותר מקווה שזה מתחבר לקיילו/אנאקין באיזו צורה.

איפשהו אני בהחלט מקווה שאולי בסרט הזה יהיו כל הרמיזות שציפינו להם בסרט הקודם, ואולי קצת התייחסות לעולם של הרפובליקה העתיקה, אבל זו סתם תקווה של מעריץ.

חוזר ברמת הפלשבק או ברמת פורס גוסט/כפיל/דרך קסומה אחרת לא באמת למות?
קיילו הוא לא בדיוק סקייואקר, יותר סולו+אורגנה, ואני חושב שדי בטוח שריי מגיעה מאיזשהוא עץ משפחה מפורסם.

וכן, בהחלט יהיה נחמד לראות קצת אזכורים לדברים שקרו בתקופת הרפובליקה הישנה.

אחד הדברים שאיכזבו את המעריצים, זה החשיפה (אמירה של קיילו רן) שריי היא בת ל"סתם" אנשים ולא מייחוס יותר אצילי.
בנוגע לסנוק, אכן מאכזב איך שהוא מת. דווקא בראשון הוא היה די ברקע, בשני הוא התחיל להיות מעניין אבל אז חיסלו אותו. לא מפתיע שהקיסר חוזר, לא בטוח עד כמה זה באמת מעניין.
וקיילו הוא בהחלט סקייווקר, מהצד של אורגנה, אבל הוא 100% מהייחוס הנכון.

נראה לי מאוד מאכזב. לדעתי המפיקים בלוקאספילם ראו את הבאקלאש העצום מפרק 8 ובחרו בבחירה הפחדנית של לנסות לתקן מה שהיה ולהמשיך לטחון את אותה סאגת-סקייווקר והסיפור התקוע של ריי במקום להמשיך לצעוד בכיוון האמיץ שריאן ג'ונסון ניסה למשוך אליו.

חזרה