יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

חיות הפלא ואיך למצוא דרכים להרוס את הארי פוטר

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

שליחה על ידי פלאפי » 12 מרץ 2019, 19:53

את הספר המקורי (בעברית) של חיות הפלא קראתי מזמן כשהייתי צעיר, במקביל לקריאה של ספרי הארי פוטר בזמן אמת כשיצאו. זה היה ספרון קטן וחמוד עם קצת העשרה על העולם והיה כיף לעיין בו ופחות או יותר זהו.

את הסרט הראשון - מתוך 5! - שמבוסס עליו ראיתי כשיצא בקולנוע מתוך תקווה שהוא ישחזר באיזשהו אופן את הקסם של לקרוא בספר החמוד ההוא, ואולי אפילו על הדרך להתניע סיפור אפי נוסף בעולם על הארי פוטר. אך לשווא, זה היה סרט מתחת לבינוני, והיה מאוד חסר השראה ומאכזב. כשיצא הסרט השני בסדרה לא טרחתי לראות אותו בקולנוע, ואני לא חושב שאראה אותו או את הבאים אחריו בכלל.
נזכרתי בזה עכשיו כי לHonest Trailers יצא טריילר כנה על הסרט השני, The Crimes of Grindelwald. הם מספיילרים שמה את הסרט אבל בניגוד ליחס הרגיל שלי לספוילרים, הפעם פשוט הרגשתי אדישות מוחלטת. עד כדי כך לא אכפת לי מהסרט הזה.

זה ממש עצוב שהאנשים שאחראים לקסם העל זמני שהוא הארי פוטר (וביניהם רולינג בעצמה) החליטו להיכנע לדרכה של הוליווד כמסחטת כספים ולייצר עוד ועוד סרטים חסרי זכות קיום שהם ספינאוף של הפרנצ'ייז הזה, בשביל לסחוט ממנו כל סנט. השם שהם נתנו לסדרה הזאת, חיות הפלא, כבר מזמן לא קשור בשום צורה לספר שהיא מבוססת עליו, וכבר היה עדיף היו נותנים לזה שם אחר.

אני תוהה אם יש מישהו שיכול למצוא סיבה אמיתית להמשיך לעקוב אחרי הסרטים האלה. אני די מיואש ואדיש בשלב הזה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 מרץ 2019, 23:49

בוקר טוב פלאפי, או בעצם לילה טוב.
רולינג גם הוציאה מחזה להארי פוטר, וממה ששמעתי הוא לא משהו. הארי פוטר זה המותג היחיד שלה שהלך טוב, והיא הוציאה איזה ספר אחר כך - לא שמענו עליו. בגלל זה היא מנסה להתמקד בהארי פוטר - כי השם שלה לא מעניין אף אחד אלא השם של המותג.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 מרץ 2019, 00:59

אני דוקא אהבתי את הסרט הראשון של חיות הפלא, ועם כמה תיקונים הוא היה יכול להיות מושלם
לדעתי
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 14 מרץ 2019, 22:18

לא ראיתי את הסרט החדש, מודה שהביקורות השליליות גרמו לי לוותר עליו לגמרי.
כן ראיתי את הסרט הראשון, והוא בסה"כ היה סרט חמוד. לא טוב כמו סרטי הארי פוטר המקוריים אבל כן משעשע וחמוד.
אבל בשורה התחתונה - כן, נראה שרולינג לא ממש יודעת מה לעשות עם העולם ואיך להמשיך הלאה. אישית היה מעניין אותי יותר לראות מה קורה אחרי הספרים, ואני מבין שמציגים את זה במחזה, אבל מחזה זה לא ממש פורמט שאני מתחבר אליו.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 מרץ 2019, 22:29

האמת שמבחינתי הנפילה התחילה במחזה (שאפילו לא ראיתי). העובדה שלוולדמורט יש בת פשוט מנפצת את הדמות שלו, ואני בכללי די מתעב מסעות זמן.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 מרץ 2019, 02:32

אני די מתכחש למחזה.

אבל הרעיון של לעשות סדרה על חוקר חיות קסם שמנסה ללמד קוסמים סימפטיה כלפיהן הוא דוקא רעיון יפה
לדחוף לשם את גרינדלוולד.. פחות

הסרט הראשון טוב יותר, מהסיבה הפשוטה שיש בו פחות גרינדלוולד
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 15 מרץ 2019, 16:15

אני אהבתי את הראשון, פחות את השני. אני מסכים באופן כללי, אבל זה לא שאהבתי את הסרטים המקוריים הרבה יותר.
אביעד כתב:
12 מרץ 2019, 23:49
בוקר טוב פלאפי, או בעצם לילה טוב.
רולינג גם הוציאה מחזה להארי פוטר, וממה ששמעתי הוא לא משהו. הארי פוטר זה המותג היחיד שלה שהלך טוב, והיא הוציאה איזה ספר אחר כך - לא שמענו עליו. בגלל זה היא מנסה להתמקד בהארי פוטר - כי השם שלה לא מעניין אף אחד אלא השם של המותג.
הספר הראשון בסדרת הבלשים שלה תורגם לעברית בשם "קריאת הקוקייה". הוא מדהים. ממליץ לך לנסות.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 20 מרץ 2019, 20:38

כל קו העלילה של גרינדלווד הוא די גוש קקי מיותר, פשוט ככה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה