עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

ראיתי את Ant-man and the Wasp

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 26 ינואר 2019, 13:13

הייתה לי טיסה ארוכה, שזה הזמן המושלם מבחינתי להשלים פערים בסרטים וסדרות שמעניינים אותי אבל לא מספיק טובים / מעניינים כדי שאני אצפה בזמן המועט שיש לי בבית...
אז אחד הסרטים שהשלמתי זה Ant-Man and the Wasp, ובחיי זה פשוט A Turd. אין לי מה להגיד. הסרט הכי מעפן שאני ראיתי של מארוול (עוד לא ראיתי את ת'ור 2) ופחות טוב מכמעט כל סרט גיבורי על אחר - בטיסה גם ראיתי את Fanatasic Four (לא האחרון) והוא יותר טוב ממנו שלא לדבר על סרטים כגון Green lantern או Suicide Squad שאוהבים לשנוא - אבל בסרט הזה פשוט אין כלום, חוץ מאשר כמה שטיקים של Hot Wheels שגדלים.
הוא פשוט מעפן, ובעיניי גם מדגים כמה זה חשוב שיהיה נבל טוב או לפחות סביר לסרט כזה כדי שיצליח. עד הסוף לא הבנתי למה כל-כך הרבה גיבורי על נלחמים באיזה מאפיונר מעפן.

במלים אחרות, גם בטיסה הוא בזבוז של זמן בעיניי. אפשר לדלג ישר לפרומו שיש לו בסוף
ספוילרהצג
כיף לראות שהוא תקוע בעולם המולקולרי ושכל החברים שלו התאיינו, חבל שלפי הטריילר של Endgame הוא מופיע בסרט ההוא. לתקוע אותו בעולם המולוקלרי זה עונש יאה על השעתיים מהחיים שהוא לקח לי...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 46

שליחה על ידי Nextorl » 26 ינואר 2019, 14:12

באמת אחד הסרטים הגרועים. הבעיה היא שהוא פשוט זורק לפח הרבה דברים מהסרט הראשון- את ההגיון, או את כל מה שהפך את הסרט הראשון לטוב.
אנטמן הראשון הוא באמת אחד הסרטים היותר טובים של מארוול. הוא לא סתם סרט אקשן/קומדיה טיפוסי, אלא סרט שודים. וזה מה שמייחד אותו מהשאר. זה, בנוסף לחלקים הנהדרים בבימויו של אדגר רייט שנותרו בסרט.
ספוילרהצג
למעשה, נראה שממלכת הקוונטום תהיה חשובה להבסה של ת'אנוס. אז לא הייתי אומר שחבל.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 35

שליחה על ידי פלאפי » 26 ינואר 2019, 15:28

מסכים עם מה שנאמר, רק שלדעתי גם האנטמן הראשון היה חלש מאוד ביחס למארוול. כנראה שהוא היה אמור להיות יותר אינדיבידואליסטי בסגנון אדגר רייט ממה שמארוול רצו, ובסוף יצא תוצר ביניים פושר. האנטמן והצרעה תפקידו היחיד זה להציג פלוטפוינט שבטח יהיה רלוונטי לאנדגיים. אם בסוף מסתבר שאנטמן לא באמת היה כזה חשוב להביס את ת'אנוס והכל היה רד הרינג אחד גדול, זה יהפוך את אנטמן והצרעה למיותר באמת.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 59
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 27 ינואר 2019, 12:28

פלאפי כתב:
26 ינואר 2019, 15:28
האנטמן והצרעה תפקידו היחיד זה להציג פלוטפוינט שבטח יהיה רלוונטי לאנדגיים.
אני מבין שאנשים עושים עניין גדול מהעולם הקוואנטי, אבל אני באמת לא מבין למה הוא חשוב ל-Endgame. זה נראה לא רלוונטי בעליל לסיפור של אבני האינסוף או של הכפפה שמאחדת את הכוחות שלהן.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 35

שליחה על ידי פלאפי » 27 ינואר 2019, 14:25

עושים מזה עניין כי אחרת אין הצדקה לקיומו של הסרט הזה. כמו שאמרתי, אם זה באמת לא רלוונטי אז אני לא מבין למה עשו את אנטמן והצרעה ולמה חפרו שם על הקוונטים הזה כל כך.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 27 ינואר 2019, 14:30

למיטב הבנתי, ממה שיצא לי לדוג מהדיונים מסביב ל-"נוקמים: סוף המשחק" חלק מהפתרון לסוף של בעיית ת'אנוס עובר בעולם הקוונטי. בקיצור, הם הולכים להיכנס לבלגן של מסעות בזמן ו/או עולמות מקבילים ממה שהבנתי. והדרך היחידה לעשות את שני הדברים היא דרך העולם הקוונטי. מעבר לכך, אני דווקא אהבתי את הרעיון של גיבורים קטנים/גדולים.
סמל אישי של משתמש
גלורין

שליחה על ידי גלורין » 30 ינואר 2019, 14:57

אני היחיד שנהנתי ממנו?
מארוול רוצים שיהיה כותר שהסגנון שלו ידוע מראש שהוא מאוד הומוריסטי ומאוד לא לוקח את עצמו ברצינות
האקשן סבבה, הCGI סביר ולא בולט כמו בכותרים אחרים של מארוול לטעמי.
ההומור נהדר, סקוט הוא דמות מצחיקה עם יכולות קומיות שגם המתנגדים שאני שמעתי עד כה לסרט לא העזו לפקפק בה בכלל...
ושאר הקאסט מסביבו נע בין סביר לטוב, בעיקר האוקראייני ההוא ששיחק כל הסדרה ב"המנטליסט"
אני היחיד בפורום שאהבתי?
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 30 ינואר 2019, 19:57

כפי שכתבתי מלמעלה, אני אהבתי את הסרט ואם להוסיף, גם חבר שלי (לא מישהו מהפורומים) אהב את הסרטים.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 31 ינואר 2019, 11:44

אני פשוט צחקתי מהעיצוב של החליפה של וואספ. כישלון אדיר. רק בשביל זה שווה לראות את הסרט.

בנימה רצינית יותר, באמת סרט לא מדהים. היו קטעים טובים, אבל הסרט פשוט לא מעניין מספיק.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 59
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 01 פברואר 2019, 09:11

מה הבעיה בחליפה של הצרעה? כמו רוב החליפות בסרטים, מדובר באדפטציה די מוצלחת של החליפה מהקומיקס (בקומיקס אין לה מסיכה אלא שתי אוזניות, אבל בסרטים היא צריכה מסיכה כדי שההתכווצות לא תהרוג אותה).
הלדין כתב:
27 ינואר 2019, 14:30
למיטב הבנתי, ממה שיצא לי לדוג מהדיונים מסביב ל-"נוקמים: סוף המשחק" חלק מהפתרון לסוף של בעיית ת'אנוס עובר בעולם הקוונטי. בקיצור, הם הולכים להיכנס לבלגן של מסעות בזמן ו/או עולמות מקבילים ממה שהבנתי. והדרך היחידה לעשות את שני הדברים היא דרך העולם הקוונטי. מעבר לכך, אני דווקא אהבתי את הרעיון של גיבורים קטנים/גדולים.
זה נשמע לי מיותר לחלוטין. סביר יותר שהפתרון יכלול שחרור של הנשמות של כולם מתוך אבן הנשמה, או ביטול של השפעות כל האבנים (מה שישחרר איזה נבל חדש שהאבנים שימשו בעבר כדי להשמיד, לטובת הסרטים הבאים). בקו העלילה המקביל מהקומיקס, פשוט השתמשו בכפפה ובאבן הזמן כדי להחזיר את המצב לקדמותו לפני הנקישה - לדעתי זה לא מה שיקרה כאן, גם כי בסוף הסרט הקודם הכפפה נראתה חרוכה, כאילו השימוש בכל האבנים יחד הרס אותה, וגם כי זה היה הפתרון בסיום של "דוקטור סטריינג".
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה