• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בעקבות Aquaman, מה אתם חושבים על הקדימון של Avengers Endgame

לפני כמה שבועות יצא הטריילר הראשון של הנוקמים: סוף-המשחק (לא בטוח שזה התרגום הרשמי, אבל נשמע טוב)
לדעתי, הוא טוב, אבל רק בגלל שמכירים את הדמויות - אם זה היה טריילר לסרט אקראי, הוא היה די נורא. שזה מראה מצד אחד את החוזקה של היקום הסינמטי של מארוול, בכך שכולם פחות-או-יותר מכירים אותו ולא צריך לבזבז זמן על הצגת הדמויות, אבל מצד שני - הוא גם לא מלהיב. כאילו, הקטע בסוף עם אנטמן די מבאס, אני לא מת על הדמות בכלל.
וגם לא ברור מה ה"קטע" של הסרט, אז נכון שנגלה בקולנוע, אבל הטריילר ממש מסתורי. אם הכוונה היא איכשהו להחזיר לחיים את ה-50%, זה יבאס במקום מסוים. אם זה להילחם בת'אנוס, אז מה המטרה? הוא הרי כבר ניצח.

התרגום הרשמי הוא "משחק קטלני".
סתם, אין לי מושג. אני מקווה שזה באמת לא יהיה משהו מטופש כזה.

ברור שהטריילר לסרט "הנוקמים 3ב" מיועד למי שכבר מכיר את הדמויות. באיזה טריילר לסרט רביעי בפרנצ'ייז ראית שהציגו אותו כאילו זה סרט לאנשים חדשים שלא יודעים כלום על העלילה? הטריילר נראה בדיוק כמו שהוא אמור להיראות כדי לפנות לקהל היעד של הסרט הזה, שהוא כל האנשים שראו את הסרט הקודם (וכמשתמע מכך גם לפחות חצי משאר סרטי מארוול עד כה, כי גם הסרט הקודם לא ניסה לפנות לקהל חדש).

כל סיפור על גיבורי על, או בכלל סיפור הוליווד קלאסי, הוא סיפור של איך הטובים נצחו את הרעים. כי הרי הטובים תמיד מנצחים, זה ידוע מראש, ואתה בא לסרט כדי לראות איך הם ניצחו. וזה הקטע של הסרט, שגם עובר בצורה די ישירה בטריילר - "הגיבורים הפסידו בסרט הקודם, אבל ברור לכולנו שהם בסוף הולכים לנצח. רוצים לדעת איך? בואו לראות את הסרט". אני מעריך את הגישה הישירה והno bullshit הזאת.

וגם אוסיף משהו, שיש אנשים ביקורתיים כלפי מארוול שעוד לא הפנימו - מה שמארוול עושים זה סדרת טלויזיה עם כמה עונות, שכל פרק בה באורך שעתיים ויוצא פרק כל כמה חודשים. כל התכנון והשיווק של הסרטים האלה הוא בהתאם לכך, ואין שום סיבה לראות בהם כסרטים נפרדים.

סוף המשחק הוא אכן התרגום הרשמי. הטריילר הזה לא מלהיב במיוחד, אבל הוא שם פשוט כדי לשמור על ה"הפסד" בIW בתודעה גם כשקפטן מארוול באמצע. בזה, הוא מצליח, אז הכל טוב.
חוץ מזה, אנטמן לנצח! :p

לדעתי נראה טירוף. אולדמן אני מסכים איתך לגביי ה50% אבל לצערי הרב זו סדרה מיינסטרימית מכדי להיות בעלת אומץ להרוג כל כך הרבה דמויות ולהשאיר אותן מתות. אני בטוח שמה שיקרה בסרט זה שהם ינצחו את תאנוס, יחזירו את כולם לחיים ו-אוי-לא-כמה-דמויות-כן-ימותו, רק בשביל לא לשבור את האמון בסדרה, אבל זו רק דעתי נראה מה יהיה.
ואני מחבב את אנטמן, אני לא חושב שהוא דמות לא טובה, ואפילו קצת נחוצה, פשוט לא מדי.

אני אולי בדעת מיעוט - אבל אני כן חושב שזה הזמן בשבילם להרוג חלק מהדמויות. חלקם כבר משחקים על המסך מעל עשר שנים, וזה די הרבה זמן לשחקן/דמות אחת. לכן אפשר להרוג דמויות.
התיאוריה שרצה אצלי בראש, זה שגם אם הם יצליחו להקים לתחיה, הם יגרמו לאיזה קרע בזמן ולעולם "אחר". כך שאולי הדמויות יחזרו, אבל לא בהכרח אותן הדמויות (למשל ת'ור נקבה במקום זכר). זה יכול מספיק לרענן את המותג ולהשאיר את ההשפעה של ת'אנוס ועדיין לתת לטובים לנצח. מצד שני, משהו כזה יכול לגרום ל Nerdgasm רציני בקרב חובבי המותג. ולא נראה לי שיהיה להם אומץ בשביל זה...

חזרה