• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Orville - סדרת מדב שהפתיעה לטובה

בפעם הראשונה ששמעתי על אורוויל תיארו לי אותה כמו הגרסה הקומית של מסע בין כוכבים. תיאור שלא גרם לי חשק לראות אותה...
היום הזדמן לי לראות את הפרק הראשון, ולמרות שהיא אכן קומית בעיקר ובתקציב נמוך יחסית, היא בהחלט משעשעת, ומשב מרענן בשוק סדרות המדב בחלל, שדי נטש את הז׳אנר הזה למיטב ידיעתי (למעט מסע בין כוכבים דיסקברי).
בסך הכל הקאסט סבבה ואני מחבב את השחקנית של הקצינה הראשונה שגם הופיעה בסוכני שילד. מחזיק אצבעות שזה ימשיך כך, נחכה לפרק השני שיגיע ליס בקרוב 👾

דיברתי פה על הסדרה הזאת לפני הרבה זמן והשוותי אותה גם לדיסקברי. בהתחלה חשבתי שהיא יותר נאמנה לרוח הסטאר טרק מדיסקברי, אבל כשהעונות התקדמו אני כבר לא כל כך בטוח. בכל מקרה, הבעיה המרכזית בה זה סת' מקפרלן, שהוא בעצמו גם כותב וגם פרפורמר כשרוני, אבל באותו זמן מוגבל ביכולת הסטוריטלינג שלו ועם הומור ילדותי לפעמים. זה גם אחת הסיבות שאני לא מעריץ של פמילי גאי. בגדול סדרה נחמדה עם רעיון טוב בבסיס, אבל אני לא רואה לה עתיד.

חזרה