• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Maniac

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
סדרת מד"ב חדשה של נטפליקס, די יוצאת דופן באופי ובנושאים שלה. סיימתי לראות אותה בבינג' זריז לפני שבוע ואני די מתרשם מאז. יש הרבה דברים שאפשר להגיד עליה ואשמח לדסכס עם אנשים אחרים שגם ראו, אבל באופן כללי צריך להגיד שאפו לנטפליקס על האומץ להביא משהו די מקורי בגישה שלו לז'אנר. כמה נקודות מכירה עיקריות זה הפרקים הקצרים יחסית (30-40 דקות שעוברים די מהר), ואמה סטון שלדעתי בקלות תופסת את משבצת השחקנית הבכירה של הדור הזה. יחד איתה גם ג'ונה היל שיש לי אליו הרבה חיבה, ולשניהם לדעתי זה פעם ראשונה שהם מככבים בסדרת טלויזיה. נטפליקס מצליחים להביא את הקולנוע לטלויזיה כל פעם מחדש.
בקיצור, ממליץ.

בלי לספיילר, זה על שני אנשים (ג'ונה היל ואמה סטון בתפקידים הראשיים) שמגיעים לניסוי קליני של תרופה פסיכיאטרית. העולם הוא מן רטרו-עתידני כזה שבו זמנית יש בו טכנולוגיה ואופנה משנות ה-80, וגם דברים כמו אינטיליגנציה מלאכותית. כדאי לדעת מראש שזה תוכנית מאוד מסוגננת עם נראטיב פתלתל שיכול להיות מבלבל לפעמים. וכמו הרבה סדרות אחרות של נטפליקס, יש לה רק עונה אחת, כך שזה יותר כמו מיני-סדרה, או אפילו סרט ארוך שמחולק לפרקים. (אפשר לציין שהיו סדרות אחרות כאלה, כמו בלש אמיתי, שגם היו בנויות כסדרה עם עונה אחת ובכל זאת הפליצו להם עונות נוספות מיותרות. אני מקווה שזה לא יקרה במקרה הזה).

חזרה