• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סדנה שלי באייקון :)

Aviad Sar-shalom

פונדקאי פעיל
הי חברים, ביום שלישי הבא 25/09 אני מעביר סדנה באייקון, בנושא כתיבת ספרי ילדים. הסדנה ב-20:00 בערב.
פעם ראשונה שאני מעביר תכנים בנושא כתיבה ובסך הכל זה די מרגש...
אשמח מאוד לראותכם :)

נ.ב
אני יודע שהפוסט הזה יותר מתאים לעמוד הכללי של הקהילה, אבל זה העמוד היחיד שאני כותב בו והאנשים היחידים שאני מכיר מהפורום נמצאים פה, אז בסך הכל היה נראה לי הגיוני לשים את זה פה.

הייתי בא - יש לי אחות קטנה והייתי רוצה לכתוב לה ובתקווה היא תעדיף את זה על תהליך אבולוציוני מזורז של התפתחות לבטטה מול האייפד - אבל לא יצא לי ככל הנראה. בהצלחה!

הסדנה מיועדת לכותבים בוגרים שרוצים להוציא תוצר טוב שילדים יאהבו, ואולי אפילו תוצר שימכר בחנויות. זה תהליך שאני אישית עברתי רק בשנתיים האחרונות (עם ספר ילדים ראשון שיוצא בהוצאה גדולה בנובמבר הקרוב), ואני רוצה לשתף בתהליך שעברתי ובטכניקות שהשתמשתי בהן.
אין לי כרגע חומר כתוב לפרסם בנושא, אבל כמו שאני מכיר את עצמי בטח אכתוב פה פוסט לסיכום אחרי האירוע :)

The oldman אמר/ה:
נשמע מגניב - אפשר לשאול איזה ספר ילדים? ואיזה סוגה (פנטזיה/מד"ב/משהו אחר?)

לספר קוראים "אורן ורקסי". זה ספר לילדים קטנים (כזה עם תמונות), שמספר על ילד שמוצא דינוזאור ברחוב, ויוצא במסע במכונת זמן להחזיר את הדינוזאור לעידן היורה. בדרך הם עוברים בכל מיני תקופות מעניינות. סה"כ די מגניב לדעתי :)

חזרה