• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סוכני שילד, העונה החמישית

סיימתי אתמול לצפות בפרק האחרון של העונה החמישית של סוכני שילד... בשורה התחתונה, עדיין מספקת את הסחורה. ועכשיו למחשבות שלי, כולל ספוילרים ;)
העונה הזו הייתה פחות טובה מהרביעית. דווקא היא התחילה חזק, בעתיד האלטרנטיבי, שהיה סבבה. אבל לקראת סוף הסטורי ארק, היא הגיעה לבעיה שחזרה גם אחר-כך - פתאום יריבים רבי-עוצמה, הקרי, נופלים כמו זבובים למרות שבתחילה היו בלתי מנוצחים...
האמצע היה חלש, בייחוד הפרקים של הקרע המימדי, שפשוט דילגתי עליהם. הסטורי ארק השני, עם הידרה היה סבבה ומגניב, רק הסוף איכשב לדעתי - טאלבוט בתור נבל היה צ'יזי מדי.
וגם, לא כל-כך ברור למה הפעם הם הצליחו לשנות את קו הזמן. בגלל שפול לא לקח את התרופה ונתן אותה לדייזי?
למה זה לא קרה קודם?

פול XD
העונה החמישית של שילד הייתה נהדרת לדעתי, למרות שבאמת קצת פחות טובה מהקודמת. היא התחילה נהדר, עד שהתגלה שמדובר בעתיד ולא בחלל.
העונה הזו הייתה בעיקר call back לכל העונות הקודמות וסגירת מעגל. גרביטרון חזר- כמו שהבטיחו לנו שנים. היידרה, סנטיפד, גא'יינג. כל אלה חזרו בצורה מסוימת. וכמובן- פיץ' סימונס התחתנו.
עכשיו, הפרק של הקרע המימדי לדעתך חלש, אבל זה בגלל שהוא לא פרק רגיל. הוא פרק מיוחד ודי סטנד אלון שבא לחגוג את ה100 פרקים לסדרה. הוא כולל מלא דמויות שהופיעו במהלך הסדרה (דת'לוק!) הוא כולל בדיחה פנימית בדמות ה"פחד" של קולסון (במקור, ווידון אמר שכל הסדרה היא בעצם הזיה של קולסון על שולחן הניתוחים. למזלנו, מארוול התעצבנו וגרמו לו לרדת מזה), וכך הלאה. זה מה שהיה מדהים בפרק הזה.

לא מסכים שטלבוט צ'יזי, למרות שבאמת לא אהבתי במיוחד את הסיום. היה פשוט מדי ולא היו לו שום השלכות. הדבר הכי מעצבן בו זה שתהיה עונה נוספת, למרות שלא היה צריך בכלל, וכל עונה נוספת רק תפגע בסדרה.

קראתי עכשיו שהעונה הבאה הולכת להיות עונה קצרה, של 13 פרקים. שזה מעניין. אני יודע שהרבה סדרות מגיעות לנקודת ה"100 פרקים" וזה סיום יאה... מצד שני, אני חושב שבאמת הסיום לא מתאים כסיום הסדרה, הוא די מעפן ככזה.
מצד שני, אני לא חושב שהיחס לסדרה היא כאל עומדת בפני עצמה, זה בכל זאת קשור לעולם הגדול של מארוול.

חזרה