• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקומיקס של אווטאר - ההבטחה וגם החיפוש

סטטוס
נעול לתגובות.
רכשנו בשבוע הספר את החלק השלישי והאחרון של ההבטחה וגם ראיתי שיצא חלק ראשון של החיפוש, אבל בינתיים עוד לא רכשתי.
אז מפה לשם, קראתי היום את כל שלושת החלקים של ההבטחה, הנה חוות דעת קצרה:
לחיוב - הכל תורגם לעברית, והתרגום עצמו די שוטף. גם האיורים טובים וזה אותן דמויות אהובות ומוכרות מסדרת הטלויזיה.
לשלילה - לא ממש התחברתי לעלילה. לא היה שום דבר מפתיע באמת. וגם לא משהו מעניין באמת. נדמה שלפעמים יש קטעים ארוכים "מיותרים" יחסית לקומיקס של שלוש כרכים שכל אחד מהם קרוב ל-100 עמודים, זה הרגיש דורך במקום.

בקיצור, לא עשה לי חשק להמשיך לחיפוש... מישהו קרא אותו ויכול להגיד האם זה More of the Same, או שזה השתפר?

אני דווקא זוכר אותם מאוד לטובה. אני לא חושב שסיימתי לקרוא את החיפוש (אני חושב שכשקראתי בדיוק יצא הספר השני באנגלית ושכחתי מזה) אבל ממה שאני זוכר היה ממש נחמד. עם זאת, אם אתה לא נהנית מהקודמים- אני לא חושב שתהנה במיוחד מהחיפוש. אין שינוי מיוחד או משהו כזה.

אני קראיתי את כל הספרים שתורגמו לעברית ואני אומר שהם כמו בסדרה הרבה הומור בהתחלה בהבטחה ובחיפוש יותר דרמה וזה בדיוק כמו בסדרה וראיתי שבאחד הקומיקסים אנג נלחם בענק אבן ואנג במצב אווטאר בכדור האוויר שלו

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה